Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Losowa galeria

Z Archiwum Brzozovii MOSiR Brzozów 1953-2016
Ładowanie...

Facebook - Seniorzy

 

MOSiR Brzozów

Po Gwizdku

Na Spalonym

Logowanie

Kalendarium

23

04-2017

niedziela

Brzozovia MOSiR Brzozów (S) - Juventus Poraż - 15:00

24

04-2017

pon.

38 urodziny obchodzi Jerzy Orłowski "SKAŁA"

25

04-2017

wtorek

26

04-2017

środa

27

04-2017

czwartek

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

Zegar

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-14 Drewiarz Rzepedź 3:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-08-14 LKS Czaszyn (B) 4:4 LKS Izdebki (S) zobacz ›
2016-08-14 LKS Olszanica 4:1 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2016-08-14 LKS II Pisarowce (B) 3:1 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) relacja ›
2016-08-14 LKS Odrzechowa 0:1 Orion Pielnia zobacz ›
2016-08-14 Juventus Poraż 0:2 Orkan Markowce zobacz ›
2016-08-14 Nelson Polańczyk 1:4 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-21 Pionier Średnia Wieś 1:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-21 Orkan Markowce 1:2 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-08-21 Orion Pielnia 1:2 Juventus Poraż zobacz ›
2016-08-21 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 3:4 LKS Odrzechowa relacja ›
2016-08-21 LKS Płowce/Stróże Małe 1:2 LKS II Pisarowce (B) zobacz ›
2016-08-21 LKS Izdebki (S) 3:2 LKS Olszanica zobacz ›
2016-08-21 Drewiarz Rzepedź 4:2 LKS Czaszyn (B) zobacz ›
2016-08-28 LKS Czaszyn (B) 0:5 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-08-28 LKS Olszanica 3:0 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-08-28 LKS II Pisarowce (B) 1:2 LKS Izdebki (S) zobacz ›
2016-08-28 LKS Odrzechowa 1:3 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2016-08-28 Juventus Poraż 0:0 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) relacja ›
2016-08-28 Nelson Polańczyk 2:2 Orion Pielnia zobacz ›
2016-08-28 Szarotka Nowosielce 1:0 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-04 Pionier Średnia Wieś 1:3 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-04 Orion Pielnia 0:1 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-04 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 1:0 Nelson Polańczyk relacja ›
2016-09-04 LKS Płowce/Stróże Małe 2:3 Juventus Poraż zobacz ›
2016-09-04 LKS Izdebki (S) 1:2 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-09-04 Drewiarz Rzepedź 3:3 LKS II Pisarowce (B) zobacz ›
2016-09-04 LKS Czaszyn (B) 5:1 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-11 LKS Olszanica 1:2 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-11 LKS II Pisarowce (B) 5:3 LKS Czaszyn (B) zobacz ›
2016-09-11 LKS Odrzechowa 2:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-11 Juventus Poraż 5:1 LKS Izdebki (S) zobacz ›
2016-09-11 Nelson Polańczyk 4:2 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2016-09-11 Szarotka Nowosielce 4:1 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) relacja ›
2016-09-11 Orkan Markowce 4:3 Orion Pielnia zobacz ›
2016-09-18 Pionier Średnia Wieś 2:0 Orion Pielnia zobacz ›
2016-09-18 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 4:3 Orkan Markowce relacja ›
2016-09-18 LKS Płowce/Stróże Małe 1:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-18 LKS Izdebki (S) 5:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-09-18 Drewiarz Rzepedź 2:2 Juventus Poraż zobacz ›
2016-09-18 LKS Czaszyn (B) 1:0 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-09-18 LKS Olszanica 2:1 LKS II Pisarowce (B) zobacz ›
2016-09-25 LKS II Pisarowce (B) 2:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-25 LKS Odrzechowa 6:0 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-25 Juventus Poraż 3:0 LKS Czaszyn (B) zobacz ›
2016-09-25 Nelson Polańczyk 3:4 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-25 Szarotka Nowosielce 2:0 LKS Izdebki (S) zobacz ›
2016-09-25 Orkan Markowce 2:1 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2016-09-25 Orion Pielnia 0:2 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) relacja ›
2016-10-02 Pionier Średnia Wieś 1:1 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) relacja ›
2016-10-02 LKS Płowce/Stróże Małe 0:0 Orion Pielnia zobacz ›
2016-10-02 LKS Izdebki (S) 1:1 Orkan Markowce zobacz ›
2016-10-02 Drewiarz Rzepedź 0:5 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-10-02 LKS Czaszyn (B) 1:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-10-02 LKS Olszanica 0:1 Juventus Poraż zobacz ›
2016-10-02 LKS II Pisarowce (B) 0:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-10-09 LKS Odrzechowa 4:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-10-09 Juventus Poraż 3:2 LKS II Pisarowce (B) zobacz ›
2016-10-09 Nelson Polańczyk 3:3 LKS Olszanica zobacz ›
2016-10-09 Szarotka Nowosielce 1:0 LKS Czaszyn (B) zobacz ›
2016-10-09 Orkan Markowce 1:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-10-09 Orion Pielnia 2:2 LKS Izdebki (S) zobacz ›
2016-10-09 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 5:1 LKS Płowce/Stróże Małe relacja ›
10  2016-10-16 Pionier Średnia Wieś 0:3 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Izdebki (S) 0:0 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) relacja ›
10  2016-10-16 Drewiarz Rzepedź 2:3 Orion Pielnia zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Czaszyn (B) 1:4 Orkan Markowce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Olszanica 0:2 Szarotka Nowosielce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS II Pisarowce (B) 1:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Odrzechowa 1:1 Juventus Poraż zobacz ›
11  2016-10-23 Juventus Poraż 3:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
11  2016-10-23 Nelson Polańczyk 6:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
11  2016-10-23 Szarotka Nowosielce 1:0 LKS II Pisarowce (B) zobacz ›
11  2016-10-23 Orkan Markowce 4:0 LKS Olszanica zobacz ›
11  2016-10-23 Orion Pielnia 4:3 LKS Czaszyn (B) zobacz ›
11  2016-10-23 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 1:3 Drewiarz Rzepedź relacja ›
11  2016-10-23 LKS Płowce/Stróże Małe 2:1 LKS Izdebki (S) zobacz ›
12  2016-10-30 Pionier Średnia Wieś 3:4 LKS Izdebki (S) zobacz ›
12  2016-10-30 Drewiarz Rzepedź 1:4 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Czaszyn (B) 1:2 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) relacja ›
12  2016-10-30 LKS Olszanica 0:1 Orion Pielnia zobacz ›
12  2016-10-30 LKS II Pisarowce (B) 9:2 Orkan Markowce zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Odrzechowa 0:2 Szarotka Nowosielce zobacz ›
12  2016-10-30 Juventus Poraż 2:3 Nelson Polańczyk zobacz ›
13  2016-11-06 Nelson Polańczyk 5:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
13  2016-11-06 Szarotka Nowosielce 4:2 Juventus Poraż zobacz ›
13  2016-11-06 Orkan Markowce 1:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
13  2016-11-06 Orion Pielnia 2:1 LKS II Pisarowce (B) zobacz ›
13  2016-11-06 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 2:0 LKS Olszanica relacja ›
13  2016-11-06 LKS Płowce/Stróże Małe 1:2 LKS Czaszyn (B) zobacz ›
13  2017-03-26 LKS Izdebki (S) 3:0 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
14  2017-04-02 Pionier Średnia Wieś 3:2 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Izdebki (S) 1:1 LKS Czaszyn (B) zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Płowce/Stróże Małe 3:0 LKS Olszanica zobacz ›
14  2017-04-02 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 3:0 LKS II Pisarowce (B) relacja ›
14  2017-04-02 Orion Pielnia 2:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
14  2017-04-02 Orkan Markowce 5:1 Juventus Poraż zobacz ›
14  2017-04-02 Szarotka Nowosielce 5:0 Nelson Polańczyk zobacz ›
15  2017-04-09 Szarotka Nowosielce 1:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
15  2017-04-09 Nelson Polańczyk 2:1 Orkan Markowce zobacz ›
15  2017-04-09 Juventus Poraż 2:2 Orion Pielnia zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Odrzechowa 2:4 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) relacja ›
15  2017-04-09 LKS II Pisarowce (B) 5:1 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Olszanica 0:4 LKS Izdebki (S) zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Czaszyn (B) 1:3 Drewiarz Rzepedź zobacz ›
16  2017-04-23 Pionier Średnia Wieś LKS Czaszyn (B) 16:30
16  2017-04-23 Drewiarz Rzepedź LKS Olszanica 13:00
16  2017-04-23 LKS Izdebki (S) LKS II Pisarowce (B) 15:00
16  2017-04-23 LKS Płowce/Stróże Małe LKS Odrzechowa 13:00
16  2017-04-23 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) Juventus Poraż 15:00
16  2017-04-23 Orion Pielnia Nelson Polańczyk 13:00
16  2017-04-23 Orkan Markowce Szarotka Nowosielce 13:00
17  2017-04-30 Orkan Markowce Pionier Średnia Wieś 13:00
17  2017-04-30 Szarotka Nowosielce Orion Pielnia 15:00
17  2017-04-30 Nelson Polańczyk Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 16:30
17  2017-04-30 Juventus Poraż LKS Płowce/Stróże Małe 13:00
17  2017-04-30 LKS Odrzechowa LKS Izdebki (S) 12:00
17  2017-04-30 LKS II Pisarowce (B) Drewiarz Rzepedź 16:30
17  2017-04-30 LKS Olszanica LKS Czaszyn (B) 13:00
18  2017-05-03 Pionier Średnia Wieś LKS Olszanica 16:30
18  2017-05-03 LKS Czaszyn (B) LKS II Pisarowce (B) 13:00
18  2017-05-03 Drewiarz Rzepedź LKS Odrzechowa 13:00
18  2017-05-03 LKS Izdebki (S) Juventus Poraż 15:00
18  2017-05-03 LKS Płowce/Stróże Małe Nelson Polańczyk 13:00
18  2017-05-03 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) Szarotka Nowosielce 11:00
18  2017-05-03 Orion Pielnia Orkan Markowce 13:00
19  2017-05-07 Orion Pielnia Pionier Średnia Wieś 13:00
19  2017-05-07 Orkan Markowce Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 13:00
19  2017-05-07 Szarotka Nowosielce LKS Płowce/Stróże Małe 15:00
19  2017-05-07 Nelson Polańczyk LKS Izdebki (S) 16:30
19  2017-05-07 Juventus Poraż Drewiarz Rzepedź 13:00
19  2017-05-07 LKS Odrzechowa LKS Czaszyn (B) 12:00
19  2017-05-07 LKS II Pisarowce (B) LKS Olszanica 16:30
20  2017-05-14 Pionier Średnia Wieś LKS II Pisarowce (B) 16:30
20  2017-05-14 LKS Olszanica LKS Odrzechowa 13:00
20  2017-05-14 LKS Czaszyn (B) Juventus Poraż 13:00
20  2017-05-14 Drewiarz Rzepedź Nelson Polańczyk 13:00
20  2017-05-14 LKS Izdebki (S) Szarotka Nowosielce 15:00
20  2017-05-14 LKS Płowce/Stróże Małe Orkan Markowce 13:00
20  2017-05-14 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) Orion Pielnia 15:00
21  2017-05-21 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) Pionier Średnia Wieś 11:00
21  2017-05-21 Orion Pielnia LKS Płowce/Stróże Małe 13:00
21  2017-05-21 Orkan Markowce LKS Izdebki (S) 13:00
21  2017-05-21 Szarotka Nowosielce Drewiarz Rzepedź 15:00
21  2017-05-21 Nelson Polańczyk LKS Czaszyn (B) 16:30
21  2017-05-21 Juventus Poraż LKS Olszanica 13:00
21  2017-05-21 LKS Odrzechowa LKS II Pisarowce (B) 12:00
22  2017-05-28 Pionier Średnia Wieś LKS Odrzechowa 16:30
22  2017-05-28 LKS II Pisarowce (B) Juventus Poraż 16:30
22  2017-05-28 LKS Olszanica Nelson Polańczyk 13:00
22  2017-05-28 LKS Czaszyn (B) Szarotka Nowosielce 13:00
22  2017-05-28 Drewiarz Rzepedź Orkan Markowce 13:00
22  2017-05-28 LKS Izdebki (S) Orion Pielnia 15:00
22  2017-05-28 LKS Płowce/Stróże Małe Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 13:00
23  2017-06-04 LKS Płowce/Stróże Małe Pionier Średnia Wieś 13:00
23  2017-06-04 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) LKS Izdebki (S) 11:00
23  2017-06-04 Orion Pielnia Drewiarz Rzepedź 13:00
23  2017-06-04 Orkan Markowce LKS Czaszyn (B) 13:00
23  2017-06-04 Szarotka Nowosielce LKS Olszanica 15:00
23  2017-06-04 Nelson Polańczyk LKS II Pisarowce (B) 16:30
23  2017-06-04 Juventus Poraż LKS Odrzechowa 13:00
24  2017-06-11 Pionier Średnia Wieś Juventus Poraż 16:30
24  2017-06-11 LKS Odrzechowa Nelson Polańczyk 12:00
24  2017-06-11 LKS II Pisarowce (B) Szarotka Nowosielce 16:30
24  2017-06-11 LKS Olszanica Orkan Markowce 13:00
24  2017-06-11 LKS Czaszyn (B) Orion Pielnia 13:00
24  2017-06-11 Drewiarz Rzepedź Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 13:00
24  2017-06-11 LKS Izdebki (S) LKS Płowce/Stróże Małe 15:00
25  2017-06-18 LKS Izdebki (S) Pionier Średnia Wieś 15:00
25  2017-06-18 LKS Płowce/Stróże Małe Drewiarz Rzepedź 13:00
25  2017-06-18 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) LKS Czaszyn (B) 15:00
25  2017-06-18 Orion Pielnia LKS Olszanica 13:00
25  2017-06-18 Orkan Markowce LKS II Pisarowce (B) 13:00
25  2017-06-18 Szarotka Nowosielce LKS Odrzechowa 15:00
25  2017-06-18 Nelson Polańczyk Juventus Poraż 16:30
26  2017-06-24 Pionier Średnia Wieś Nelson Polańczyk 13:00
26  2017-06-24 Juventus Poraż Szarotka Nowosielce 13:00
26  2017-06-24 LKS Odrzechowa Orkan Markowce 13:00
26  2017-06-24 LKS II Pisarowce (B) Orion Pielnia 13:00
26  2017-06-24 LKS Olszanica Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 13:00
26  2017-06-24 LKS Czaszyn (B) LKS Płowce/Stróże Małe 13:00
26  2017-06-24 Drewiarz Rzepedź LKS Izdebki (S) 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-22 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 4:3 Aramix Niebylec zobacz ›
2016-07-29 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 1:4 LKS Tarnawa zobacz ›
2016-08-02 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 2:1 Błękitni Jasienica Rosielna zobacz ›
2017-02-13 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 2:4 Victoria Niebocko zobacz ›
2017-02-20 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 1:1 Victoria Niebocko zobacz ›
2017-03-04 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 7:4 ULKS Czerteż zobacz ›
2017-03-07 Victoria Pakoszówka 4:1 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) zobacz ›
2017-03-12 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 1:1 Cisy Jabłonica Polska zobacz ›
2017-03-18 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 0:2 Aramix Niebylec zobacz ›
2017-03-24 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 4:0 Górnik Grabownica zobacz ›

Reklama

Sparingi

Najbliższe spotkanie

Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)Juventus Poraż
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)   Juventus Poraż
2017-04-23, 15:00:00

Euroboisko w Pakoszówce

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS OdrzechowaBrzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)
LKS Odrzechowa 2:4 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)
2017-04-09, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Szarotka Nowosielce 1:0 Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk 2:1 Orkan Markowce
Juventus Poraż 2:2 Orion Pielnia
LKS Odrzechowa 2:4 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)
LKS II Pisarowce (B) 5:1 LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Olszanica 0:4 LKS Izdebki (S)
LKS Czaszyn (B) 1:3 Drewiarz Rzepedź

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Pionier Średnia Wieś - LKS Czaszyn (B)
Drewiarz Rzepedź - LKS Olszanica
LKS Izdebki (S) - LKS II Pisarowce (B)
LKS Płowce/Stróże Małe - LKS Odrzechowa
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) - Juventus Poraż
Orion Pielnia - Nelson Polańczyk
Orkan Markowce - Szarotka Nowosielce

REGULAMIN

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy.
Masz prawo komentować, wyrażać swoje opinie, dyskutować
i nie zgadzać się z innymi opiniami.

NA STRONIE OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA WULGARYZMÓW
I OBRAŻANIA INNYCH!!!

W szczególnych przypadkach za używanie wulgaryzmów
konta będą usuwane!!!

Pogoda w Brzozowie

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 215, wczoraj: 321
ogółem: 2 532 216

statystyki szczegółowe