Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów - strona nieoficjalna

• 2017-06-22 Udanie zakończyć sezon
  • 2017-06-18 Pogrom i awans
  • 2017-06-17 Obsada sędziowska nr 25
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Izdebki (S) - Pionier Średnia Wieś 7:0
  • LKS Płowce/Stróże Małe - Drewiarz Rzepedź 5:1
  • Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) - LKS Czaszyn (B) 8:0
  • Orion Pielnia - LKS Olszanica 6:1
  • Orkan Markowce - LKS II Pisarowce (B) 2:1
  • Szarotka Nowosielce - LKS Odrzechowa 3:0
  • Nelson Polańczyk - Juventus Poraż 6:1

Patronat Medialny

Z Archiwum Brzozovii MOSiR Brzozów 1953-2017
Ładowanie...

Facebook - Seniorzy

MOSiR Brzozów

Po Gwizdku

Na Spalonym

LKS Olszanica - Brzozovia MOSiR Brzozów (S) - godz.13.00

pon.

06-2017

Pierwszy ligowy mecz w tym roku na plus

• autor: Adm, 2017-04-02 15:02

Na inaugurację rozgrywek w tym roku Brzozovia zmierzyła się z drużyną LKS II Pisarowce. Mimo, że jest to ekipa rezerw (pierwsza ekipa występuje w 4 lidze), w jej składzie zagrało kilku zawodników z pierwszego zespołu. Mecz odbył się w Pakoszówce, gdzie na wiosnę Zovia będzie rozgrywała swoje mecze jako gospodarz. Jest to oczywiście spowodowane remontem obiektu w Brzozowie. Mimo tego mogliśmy liczyć na naszych wiernych fanów, których spora liczba  zjawiła się na Euroboisku, aby dopingować naszą drużynę. Serdecznie im dziękujemy za wsparcie i kulturalny doping.

Skład : Sokalski -  Mleczko ( Banaś)  Bujacz, Kędra, Nogaj - Lorenc ( Piątek), Gruszka ( Koryto), Smoleń ( Bryś), Sawicki, Herbut, S. Cwynar ( Bieńczak).

Rezerwa: Wojnicki, Bednarz

Nieobecni: Tesznar, Szarek ( kartki), Dawid i Damian Szuba ( kontuzja), M.Cwynar (choroba)

Początek meczu to spokojna gra obydwu drużyn, mało sytuacji podbramkowych. Nie brakuje walki oraz ostrych wejść. Obydwie drużyny grają fajną piłkę, często szukając podań na wolne pole. Jednak bardzo dobrze grali obrońcy i przerywali akcje przeciwnika. Bardzo bliski szczęścia był Cwynar, który starał się wykorzystać błąd golkipera przyjezdnych. Zabrakło nieco szczęścia. Ale już po chwili Sylwek dopiął swego. Podawał Herbut, a Cwynar uprzedził bramkarza i trącił piłkę obok niego. Wracający obrońca był jednak za daleko, żeby powstrzymać Sylwka. A ten z bliska kieruje piłkę do pustej bramki. Do przerwy nic się nie zmienia. Pisarowce wychodzą na drugą połowę jeszcze silniejsi. Na boisko wchodzi Pańko i trzeba przyznać, że sprawia on wiele problemów naszej obronie. Już po chwili jego strzał w nieznacznej odległości mija nasz słupek. Kolejna akcja i Sokalski broni sytuację sam na sam z Fabianem. Sędzia powinien zagwizdać rzut karny dla nas za ewidentne zagranie ręką w polu karnym przez jednego z zawodników gości, jednak gwizdka nie słychać. Zovia trochę zepchnięta do obrony po chwili zaczyna znowu składnie grać. Efektem tego jest druga bramka. Doskonałe podanie Smolenia w pole karne, do niego wychodzi bramkarz, jednak szybszy i sprytniejszy jest Herbut, który uprzedza golkipera i umieszcza głową piłkę w siatce.  Podrażnione Pisarowce atakują jeszcze śmielej. Kolejną dobrą okazję marnuje Pańko. Brzozovia dobija rywala po akcji Adama Koryto, który pojawił się chwilę wcześniej na boisku. Wyprowadziliśmy zabójczą kontrę. Adam dostał piłkę na prawym skrzydle, na spokoju rozejrzał się, a następnie pięknie podał do Herbuta, który nie zmarnował okazji sam na sam i podwyższył wynik na 3:0. Ta  bramka podcina skrzydła gościom. W końcówce w grze obydwu drużyn wkrada się trochę chaosu. Arbiter mógł podyktować jedenastkę dla  Pisarowiec za faul Banasia na Pańce w samej końcówce. Ale podobnie jak wcześniej karnego nie ma.

Ostatecznie wygrywamy 3:0. Zwycięstwo to dedykujemy Sylwkowi i jego nowo narodzonej córce. Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego dla całej rodziny.

Kolejne mecze naszej klasy trwają, ale my już wiemy za awansujemy na drugie miejsce w tabeli.

Za tydzień jedziemy na mecz do Odrzechowej, wszyscy liczymy na kolejne punkty.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sparingi

LKS OlszanicaBrzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)
LKS Olszanica   Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)
2017-06-24, 13:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)LKS Czaszyn (B)
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 8:0 LKS Czaszyn (B)
2017-06-18, 15:00:00
Euroboisko w Pakoszówce
    relacja »
oceny zawodników »

LKS Izdebki (S) 7:0 Pionier Średnia Wieś
LKS Płowce/Stróże Małe 5:1 Drewiarz Rzepedź
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) 8:0 LKS Czaszyn (B)
Orion Pielnia 6:1 LKS Olszanica
Orkan Markowce 2:1 LKS II Pisarowce (B)
Szarotka Nowosielce 3:0 LKS Odrzechowa
Nelson Polańczyk 6:1 Juventus Poraż

Pionier Średnia Wieś - Nelson Polańczyk
Juventus Poraż - Szarotka Nowosielce
LKS Odrzechowa - Orkan Markowce
LKS II Pisarowce (B) - Orion Pielnia
LKS Olszanica - Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)
LKS Czaszyn (B) - LKS Płowce/Stróże Małe
Drewiarz Rzepedź - LKS Izdebki (S)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy.
Masz prawo komentować, wyrażać swoje opinie, dyskutować
i nie zgadzać się z innymi opiniami.

NA STRONIE OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA WULGARYZMÓW
I OBRAŻANIA INNYCH!!!

W szczególnych przypadkach za używanie wulgaryzmów
konta będą usuwane!!!