Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów - strona nieoficjalna

Na Spalonym

Brzozovia MOSiR Brzozów (S) - Juventus Poraż - 15:00

pon.

38 urodziny obchodzi Jerzy Orłowski "SKAŁA"

Wyjazdowe zwycięstwo

• autor: a, 2017-04-10 16:16

Kolejna kolejka piłkarskich rozgrywek za nami. Tym razem nasza Brzozovia pojechała na mecz do Odrzechowej. Jak wiemy drużyna ta sprawiła sensację na jesień wygrywając w Brzozowie 4-3. Tym razem Zovia miała się zrewanżować. Na mecz jedziemy zmotywowani i skoncentrowani, jedziemy po 3 punkty i nie może być innego scenariusza.

Skład:

Sokalski - Mleczko, Bujacz , Kędra, Gruszka ( Nogaj)  - Lorenc ( Bednarz) , Smoleń, Tesznar, Sawicki ( Piątek)  - S. Cwynar ( Koryto), Herbut ( Bieńczak)

Rezerwa :

Wojnicki, Bryś

W mecz wchodzimy doskonale, po krótkim  rozpoznaniu przeciwnika zadajemy pierwszy cios. Doskonałe długie podanie Bujacza na wolne pole do  Cwynara. Ten sprytnie uderza piłkę obok wychodzącego bramkarza. Futbolówka wtacza się do siatki. Świetny początek. Minęło kilka minut i było jeszcze lepiej. Podanie Tesznara do Herbuta, ten na raty zdobywa drugą bramkę dla nas. Gospodarze otrząsają się  po chwilowym szoku. Przeprowadzają akcję, po której udaje im się strzelić kontaktowego gola.  Brzozovia nie daje za wygraną i po chwili bardzo dobrą  akcję indywidualną na skrzydle przeprowadza Smoleń. Wpada w pole karne i wykłada piłkę Cwynarowi. Sylwek niczym piłkarz z Brazylii uderza piłkę piętką i podwyższa wynik. Przed przerwą miejscowi stwarzają sobie dobrą okazje na gola, ale w bramce pewnie broni Sokalski. Na przerwę schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem. Po przerwie obraz gry się nie zmienia. To Zovia kontroluje mecz, a Odrzechowa szuka napastników dalekimi podaniami. Nasza obrona dobrze sobie radzi z tymi próbami, jednak jedna z piłek trafia w końcu pod nogi napastnika. W sytuacji sam na sam z Sokalskim spokojną podcinką przywraca nadzieję gospodarzom na dobry wynik. Miejscowi grają już w 10-tkę, gdyż jeden z ich zawodników wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę.  Wszelkie nadzieje zostały pogrzebane za sprawą Piątka, który przedziera się na skrzydle przez obronę i wykłada piłkę do wbiegającego Adama  Koryto. Ten natomiast uderza mocno pod poprzeczkę i nie daje szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Znowu mamy bezpieczne prowadzenie. Do końca meczu mamy jeszcze kilka fajnych okazji, ale więcej bramek już nie zobaczyliśmy. Wygrywamy zasłużenie 4-2. Dzięki tej wygranej umacniamy się na pozycji wicelidera. Przed nami przerwa świąteczna, a po niej czeka nas ważny i ciężki mecz z Porażem.

Oczywiście na meczu byli obecni wierni kibice, którzy jeżdżą za nami aby nas dopingować i wspierać. Serdecznie im za to dziękujemy.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sparingi

Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)Juventus Poraż
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)   Juventus Poraż
2017-04-23, 15:00:00

Euroboisko w Pakoszówce

Statystyki przedmeczowe »

LKS OdrzechowaBrzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)
LKS Odrzechowa 2:4 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)
2017-04-09, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Szarotka Nowosielce 1:0 Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk 2:1 Orkan Markowce
Juventus Poraż 2:2 Orion Pielnia
LKS Odrzechowa 2:4 Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S)
LKS II Pisarowce (B) 5:1 LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Olszanica 0:4 LKS Izdebki (S)
LKS Czaszyn (B) 1:3 Drewiarz Rzepedź

Pionier Średnia Wieś - LKS Czaszyn (B)
Drewiarz Rzepedź - LKS Olszanica
LKS Izdebki (S) - LKS II Pisarowce (B)
LKS Płowce/Stróże Małe - LKS Odrzechowa
Brzozovia MOSiR DOMIX Brzozów (S) - Juventus Poraż
Orion Pielnia - Nelson Polańczyk
Orkan Markowce - Szarotka Nowosielce

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy.
Masz prawo komentować, wyrażać swoje opinie, dyskutować
i nie zgadzać się z innymi opiniami.

NA STRONIE OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA WULGARYZMÓW
I OBRAŻANIA INNYCH!!!

W szczególnych przypadkach za używanie wulgaryzmów
konta będą usuwane!!!