Brak punktów

Wyjściowa jedenastka na spotkanie w Jaśliskach:
Hędrzak - Mleczko, Cwynar (c), Banaś, Tesznar - Kot, Sawicki, Graboń, Bryś - Knap, Herbut
Ławka rezerwowych: Sokalski, H. Kędra, Bednarz, Nogaj, Dydek

Walcząca o utrzymanie Jasiołka ruszyła do ataku od początku i już pierwszą akcję zakończyła groźnym strzałem. W 5 minucie jeden z naszych defensorów podał do bramkarza Hędrzaka, napastnik gospodarzy do niego dobiegł, wybił piłkę spod nóg, a nasz młody golkiper go sfaulował. Sędzia bez zastanowienia wskazał na wapno i chwilę później przegrywaliśmy 1-0. Następne 30 minut to bardzo dobra gra Zovii. Szczególnie aktywny był Knap, który oddał trzy bardzo groźne strzały z dystansu. Strzelać z daleka próbował również Herbut i Sawicki. Ale największe zagrożenie stwarzaliśmy sobie, wymieniając krótkie podania. W 29 minucie okazję sam na sam z bramkarzem zmarnował Knap, a chwilę później wydawało się, że faulowany w polu karnym był Herbut, ale sędzia nie podyktował jedenastki, tylko rzut rożny. I właśnie po zagraniu z kornera, piłkę ręką zagrał jeden z gospodarzy i tym razem sędzia zagwizdał rzut karny. Do futbolówki podszedł Tesznar i doprowadził do wyrównania. Niespełna pięć minut później świetne podanie od Herbuta przejął Knap, tym razem już się nie pomylił i wyprowadził Zovię na prowadzenie. Długo nie nacieszyliśmy się dobrym rezultatem, bo już w 39 minucie Jasiołka zdobyła drugiego gola i na przerwę schodziliśmy remisując. Zaraz po przerwie trener Bednarczyk dokonał trzech zmian. Za Kota, Grabonia i Knapa weszli odpowiednio: Nogaj, H. Kędra i Bednarz. Ten ostatni na boisku spędził zaledwie pięć minut, ponieważ bardzo pechowo upadł, przez co ucierpiało kolano i Ben został zmieniony przez Dydka. W 53 minucie dobrym strzałem popisał się aktywny Bryś, a chwilę potem okazję sam na sam zmarnował Nogaj. W 67 minucie kolejny raz przekonujemy się na własnej skórze, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, bo Jasiołka wychodzi na prowadzenie. Do końca meczu gra wygląda dość chaotycznie, bez dobrych okazji do zdobycia gola z obu stron i niestety przegrywamy z ostatnią drużyną tabeli 3-2.