Podsumowanie XXIV kolejki

W meczu drużyn walczących o utrzymanie Victoria Kobylany pokonała na wyjeździe Wisłok Krościenko Wyżne 2-0. Pojedynek w środku tabeli w Wesołej między miejscowym LKS-em a Płomieniem Zmiennica zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Wisłok Sieniawa pieczętuje pierwszy w historii awans do okręgówki pokonując Brzozovię 2-0. Ostatnia w tabeli Jasiołka Jaśliska ulega w wyjazdowym meczu Burzy Rogi 1-2 i zmniejsza swoje szanse na pozostanie w klasie A. LKS Lubatówka dość nieoczekiwanie przegrywa z Karpatami Klimkówka 1-2. Iskra Iskrzynia remisuje 1-1 z Cisami Jabłonica Polska. Po XXIV kolejce znamy już najważniejszą odpowiedź: mistrzem naszej grupy A klasy został Wisłok Sieniawa! Ale w dwóch ostatnich kolejkach też nie zabraknie emocji, bo wciąż nie wiadomo jakie zespoły spadną do klasy B.