Podsumowanie XXV kolejki

Pewny awansu Wisłok Sieniawa, pokonał w wyjazdowym meczu LKS Wesoła 2-0. Drugi Wisłok, ten z Krościenka Wyżnego, który walczy o utrzymanie, wywiózł bezcenne trzy punkty ze Zmiennicy, pokonując Płomień 2-0. Victoria Kobylany, która też gra o pozostawienie w krośnieńskiej A-klasie, pewnie wygrywa z Iskrą Iskrzynia 3-0. Cisy Jabłonica Polska zwyciężyły po ciężkim meczu z LKS Haczów 2-1. Cisy tym samym wskoczyły na pozycję wicelidera, natomiast Haczów z dziewiętnastoma punkami okupują przedostatnie miejsce w tabeli. Czwarta w ligowym układzie Burza Rogi w swoim ostatnim meczu sezonu (Burza pauzuje w ostatniej kolejce) przegrała wysoko z Karpatami Klimkówka 4-1. Dotychczasowy wicelider Brzozovia Brzozów dość nieoczekiwanie przegrywa po zaciętym i ciekawym meczu z Jasiołką Jaśliska 2-3. W XXV kolejce pauzował LKS Lubatówka.