Zapowiedź ostatniej kolejki

Mistrz A-klasy Wisłok Sieniawa zagra z ostatnią w tabeli Jasiołką Jaśliska, która w zeszłej kolejce wygrała z Brzozovią. W meczu drużyn ze środka tabeli Iskra Iskrzynia podejmie u siebie Płomień Zmiennica. Brzozovia pożegna się z sezonem 2017/18 przed własną publicznością starciem z Karpatami Klimkówka. Do najciekawszych spotkań należeć będzie pojedynek między LKS Lubatówka a wiceliderem Cisami Jabłonica Polska. Nie mniej ciekawe będą starcia o utrzymanie. LKS Haczów zagra z Victorią Kobylany. Victorii do utrzymania wystarczy remis. Wisłok Krościenko Wyżne też potrzebuje tylko punktu w meczu z LKS Wesoła, aby w przyszłym sezonie grać w klasie A. W ostatniej kolejce na boisko nie wybiegną zawodnicy Burzy Rogi.