Zapowiedź XXIV kolejki

Na godzinę 11 zaplanowano dwa starcia w XXIV kolejce. Wisłok Krościenko Wyżne podejmie Victorię Kobylany. Zwycięstwo gospodarzy przybliży ich do utrzymania, goście natomiast wygrywając, będą mieć na koncie tyle punktów co Krościenko i Haczów. W Wesołej pojedynek dwóch ekip, które zgromadziły tą samą ilość 25 punktów. Miejscowy LKS zagra z Płomieniem Zmiennica. O 13 Burza Rogi zagra z ostatnią w tabeli Jasiołką Jaśliska. Goście na pewno zostawią zdrowie na boisku, bo wciąż grają o utrzymanie. O tej samej godzinie absolutny hit nie tylko tej kolejki, ale chyba też całego sezonu. Lider, Wisłok Sieniawa podejmie naszą drużynę, Brzozovię Brzozów. Dla Sieniawy może to być mecz historyczny, bo zwycięstwo da im bezpośredni awans do klasy okręgowej, w której ten zespół jeszcze nigdy nie grał. Wisłok notuje świetną passę sześciu wygranych z rzędu. Z drugiej strony nasza Zovia. Drużyna, która nie przegrała od 16 spotkań, ale niestety trzy remisy, w sześciu ostatnich kolejkach pozwoliły oddalić się Wisłokowi na cztery punkty. Porażka przekreśli nasze szanse na powrót do okręgówki po dziesięciu latach. Remis da jeszcze bardzo nikłe, matematyczne szanse. Natomiast zwycięstwo też niczego nie przesądzi, ponieważ Sieniawa nadal będzie mieć punkt przewagi. Mimo wszystko Brzozovia będzie walczyć do upadłego. O 15 trzecia w tabeli Lubatówka zagra z siódmymi Karpatami Klimkówka, a w Iskrzyni na boisko wybiegną zawodnicy miejscowej Iskry oraz czwatej ekipy Cisów Jabłonica. W tej kolejce pauzuje LKS Haczów, który bacznie obserwować będzie mecze drużyn z dołu tabeli.