zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
3:5
Liwocz Brzyska
Zamczysko Odrzykoń
0:3
Nafta Chorkówka
Wisłoka Niegłowice
4:0
Dragon Nowy Glinik
Zorza Łęki Dukielskie
4:1
Wisłoka Błażkowa
Nowy Dwór Makowiska
0:3
Victoria Kobylany
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
1:1
Nieplanka Niepla (s)
Jasiołka Szebnie
1:1
Standart Święcany (s)
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
2:3
Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec
2:5
Zorza Łęki Dukielskie
Dragon Nowy Glinik
1:1
Zamczysko Odrzykoń
Victoria Kobylany
5:0
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Nieplanka Niepla (s)
1:0
Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska
0:1
Standart Święcany (s)
Wisłoka Błażkowa
8:0
Nowy Dwór Makowiska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
1:1
Nieplanka Niepla (s)
Wisłoka Niegłowice
3:1
Victoria Kobylany
Standart Święcany (s)
4:3
Nafta Chorkówka
Nowy Dwór Makowiska
2:5
Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
0:0
Wisłoka Błażkowa
Jasiołka Szebnie
4:4
Dragon Nowy Glinik
Zorza Łęki Dukielskie
7:0
Liwocz Brzyska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieplanka Niepla (s)
1:1
Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec
2:1
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Dragon Nowy Glinik
3:1
Standart Święcany (s)
Victoria Kobylany
1:1
Zamczysko Odrzykoń
Wisłoka Błażkowa
2:6
Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska
2:1
Nafta Chorkówka
Zorza Łęki Dukielskie
4:1
Nowy Dwór Makowiska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
5:1
Wisłoka Niegłowice
Zamczysko Odrzykoń
3:0
Wisłoka Błażkowa
Nafta Chorkówka
0:0
Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Szebnie
2:3
Victoria Kobylany
Standart Święcany (s)
4:0
Nieplanka Niepla (s)
Nowy Dwór Makowiska
1:1
Liwocz Brzyska
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
1:2
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieplanka Niepla (s)
1:0
Nafta Chorkówka
Dębowczanka Dębowiec
1:0
Zamczysko Odrzykoń
Nowy Dwór Makowiska
1:1
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Wisłoka Błażkowa
1:2
Jasiołka Szebnie
Liwocz Brzyska
2:1
Dragon Nowy Glinik
Victoria Kobylany
3:1
Standart Święcany (s)
Zorza Łęki Dukielskie
4:1
Wisłoka Niegłowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
0:1
Zorza Łęki Dukielskie
Wisłoka Niegłowice
3:1
Nowy Dwór Makowiska
Nafta Chorkówka
2:0
Victoria Kobylany
Dragon Nowy Glinik
3:1
Nieplanka Niepla (s)
Standart Święcany (s)
2:5
Wisłoka Błażkowa
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
1:2
Liwocz Brzyska
Jasiołka Szebnie
4:1
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
0:4
Wisłoka Niegłowice
Nowy Dwór Makowiska
0:1
Zamczysko Odrzykoń
Dębowczanka Dębowiec
1:3
Standart Święcany (s)
Wisłoka Błażkowa
3:3
Nafta Chorkówka
Liwocz Brzyska
0:0
Nieplanka Niepla (s)
Victoria Kobylany
3:1
Dragon Nowy Glinik
Zorza Łęki Dukielskie
5:2
Jasiołka Szebnie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieplanka Niepla (s)
1:1
Victoria Kobylany
Zamczysko Odrzykoń
2:3
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Wisłoka Niegłowice
4:0
Liwocz Brzyska
Nafta Chorkówka
5:1
Dębowczanka Dębowiec
Dragon Nowy Glinik
1:0
Wisłoka Błażkowa
Standart Święcany (s)
4:4
Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Szebnie
4:4
Nowy Dwór Makowiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłoka Niegłowice
3:1
Zamczysko Odrzykoń
Nowy Dwór Makowiska
0:5
Standart Święcany (s)
Dębowczanka Dębowiec
0:4
Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
3:0
Jasiołka Szebnie
Wisłoka Błażkowa
1:0
Nieplanka Niepla (s)
Liwocz Brzyska
0:6
Victoria Kobylany
Zorza Łęki Dukielskie
2:1
Nafta Chorkówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieplanka Niepla (s)
1:1
Dębowczanka Dębowiec
Zamczysko Odrzykoń
5:1
Liwocz Brzyska
Nafta Chorkówka
3:0
Nowy Dwór Makowiska
Dragon Nowy Glinik
3:1
Zorza Łęki Dukielskie
Standart Święcany (s)
5:0
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Jasiołka Szebnie
1:5
Wisłoka Niegłowice
Victoria Kobylany
3:1
Wisłoka Błażkowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
0:5
Victoria Kobylany
Nowy Dwór Makowiska
1:3
Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
4:4
Nafta Chorkówka
Zamczysko Odrzykoń
1:0
Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice
1:4
Standart Święcany (s)
Zorza Łęki Dukielskie
1:0
Nieplanka Niepla (s)
Wisłoka Błażkowa
3:4
Liwocz Brzyska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
3:2
Zorza Łęki Dukielskie
Standart Święcany (s)
1:0
Zamczysko Odrzykoń
Wisłoka Błażkowa
0:2
Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Szebnie
2:1
Liwocz Brzyska
Nafta Chorkówka
3:2
Wisłoka Niegłowice
Nieplanka Niepla (s)
1:1
Nowy Dwór Makowiska
Dragon Nowy Glinik
1:1
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieplanka Niepla (s)
3:0
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Nafta Chorkówka
3:2
Zamczysko Odrzykoń
Dragon Nowy Glinik
1:2
Wisłoka Niegłowice
Standart Święcany (s)
0:2
Jasiołka Szebnie
Wisłoka Błażkowa
2:0
Zorza Łęki Dukielskie
Liwocz Brzyska
0:0
Dębowczanka Dębowiec
Victoria Kobylany
4:1
Nowy Dwór Makowiska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
4:2
Dragon Nowy Glinik
Wisłoka Niegłowice
2:1
Nieplanka Niepla (s)
Zorza Łęki Dukielskie
2:0
Dębowczanka Dębowiec
Standart Święcany (s)
3:4
Liwocz Brzyska
Nowy Dwór Makowiska
2:2
Wisłoka Błażkowa
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
1:3
Victoria Kobylany
Jasiołka Szebnie
0:3
Nafta Chorkówka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
1:1
Standart Święcany (s)
Dragon Nowy Glinik
1:1
Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec
0:2
Nowy Dwór Makowiska
Wisłoka Błażkowa
1:2
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Nieplanka Niepla (s)
0:1
Zamczysko Odrzykoń
Liwocz Brzyska
3:1
Zorza Łęki Dukielskie
Victoria Kobylany
1:3
Wisłoka Niegłowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
0:1
Victoria Kobylany
Wisłoka Niegłowice
3:2
Wisłoka Błażkowa
Nafta Chorkówka
1:1
Liwocz Brzyska
Standart Święcany (s)
2:1
Dragon Nowy Glinik
Nowy Dwór Makowiska
0:6
Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
2:2
Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Szebnie
5:0
Nieplanka Niepla (s)
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
5:3
Jasiołka Szebnie
Nieplanka Niepla (s)
1:0
Standart Święcany (s)
Wisłoka Niegłowice
6:2
Dębowczanka Dębowiec
Dragon Nowy Glinik
1:1
Nafta Chorkówka
Zorza Łęki Dukielskie
1:0
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Wisłoka Błażkowa
1:0
Zamczysko Odrzykoń
Liwocz Brzyska
4:1
Nowy Dwór Makowiska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
3:1
Nieplanka Niepla (s)
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Dębowczanka Dębowiec
Wisłoka Niegłowice
2:6
Zorza Łęki Dukielskie
Dragon Nowy Glinik
2:0
Liwocz Brzyska
Standart Święcany (s)
1:3
Victoria Kobylany
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
0:0
Nowy Dwór Makowiska
Jasiołka Szebnie
2:4
Wisłoka Błażkowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Łęki Dukielskie
4:2
Zamczysko Odrzykoń
Nieplanka Niepla (s)
0:1
Dragon Nowy Glinik
Nowy Dwór Makowiska
1:6
Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska
2:1
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Dębowczanka Dębowiec
5:2
Jasiołka Szebnie
Wisłoka Błażkowa
1:3
Standart Święcany (s)
Victoria Kobylany
0:2
Nafta Chorkówka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
4:0
Nowy Dwór Makowiska
Wisłoka Niegłowice
2:4
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Nafta Chorkówka
5:1
Wisłoka Błażkowa
Dragon Nowy Glinik
0:3
Victoria Kobylany
Standart Święcany (s)
1:1
Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Szebnie
1:5
Zorza Łęki Dukielskie
Nieplanka Niepla (s)
3:1
Liwocz Brzyska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
2:0
Nieplanka Niepla (s)
Zorza Łęki Dukielskie
3:1
Standart Święcany (s)
Nowy Dwór Makowiska
6:5
Jasiołka Szebnie
Liwocz Brzyska
2:3
Wisłoka Niegłowice
Dębowczanka Dębowiec
2:3
Nafta Chorkówka
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
2:1
Zamczysko Odrzykoń
Wisłoka Błażkowa
1:1
Dragon Nowy Glinik
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
2:2
Wisłoka Niegłowice
Nafta Chorkówka
2:0
Zorza Łęki Dukielskie
Dragon Nowy Glinik
1:0
Dębowczanka Dębowiec
Standart Święcany (s)
4:1
Nowy Dwór Makowiska
Nieplanka Niepla (s)
2:2
Wisłoka Błażkowa
Jasiołka Szebnie
1:1
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Victoria Kobylany
3:1
Liwocz Brzyska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Łęki Dukielskie
9:0
Dragon Nowy Glinik
Nowy Dwór Makowiska
1:3
Nafta Chorkówka
Liwocz Brzyska
0:2
Zamczysko Odrzykoń
Dębowczanka Dębowiec
0:1
Nieplanka Niepla (s)
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
2:2
Standart Święcany (s)
Wisłoka Błażkowa
1:6
Victoria Kobylany
Wisłoka Niegłowice
2:4
Jasiołka Szebnie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Nowy Glinik
4:2
Nowy Dwór Makowiska
Standart Święcany (s)
2:1
Wisłoka Niegłowice
Nieplanka Niepla (s)
1:5
Zorza Łęki Dukielskie
Liwocz Brzyska
3:2
Wisłoka Błażkowa
Jasiołka Szebnie
4:4
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Chorkówka
0:5
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Victoria Kobylany
8:2
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nieplanka Niepla (s)
5:2
Nowy Dwór Makowiska
Liwocz Brzyska
4:1
Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec
1:3
Wisłoka Błażkowa
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
0:2
Dragon Nowy Glinik
Zamczysko Odrzykoń
0:0
Standart Święcany (s)
Wisłoka Niegłowice
1:9
Nafta Chorkówka
Zorza Łęki Dukielskie
3:2
Victoria Kobylany
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości