zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
1:2
Orion Pielnia
Jawornik Czarna
2:0
Remix Niebieszczany
LKS Olszanica
3:1
LKS Odrzechowa
Nelson Polańczyk
1:2
Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż
2:2
LKS Tarnawa
Orkan Markowce
4:1
Florian Rymanów Zdrój
GLKS Drewiarz Rzepedź
3:4
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Remix Niebieszczany
2:3
LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś
3:2
Jawornik Czarna
LKS Odrzechowa
1:0
LKS Szarotka Nowosielce
Orion Pielnia
2:0
Orkan Markowce
LKS Płowce/Stróże Małe
2:2
Florian Rymanów Zdrój
GLKS Drewiarz Rzepedź
0:3
Juventus Poraż
LKS Tarnawa
5:1
Nelson Polańczyk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
2:2
Remix Niebieszczany
Jawornik Czarna
2:2
LKS Tarnawa
Florian Rymanów Zdrój
0:4
Orion Pielnia
LKS Olszanica
0:3
Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk
2:1
GLKS Drewiarz Rzepedź
Juventus Poraż
4:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Orkan Markowce
3:4
LKS Odrzechowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Remix Niebieszczany
2:3
Orkan Markowce
Pionier Średnia Wieś
0:5
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Odrzechowa
2:1
Florian Rymanów Zdrój
LKS Płowce/Stróże Małe
1:0
Orion Pielnia
Juventus Poraż
1:1
Nelson Polańczyk
GLKS Drewiarz Rzepedź
2:6
Jawornik Czarna
LKS Tarnawa
5:1
LKS Olszanica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
1:6
LKS Tarnawa
Jawornik Czarna
1:2
Juventus Poraż
Florian Rymanów Zdrój
0:3
Remix Niebieszczany
Orion Pielnia
3:0
LKS Odrzechowa
LKS Olszanica
2:1
GLKS Drewiarz Rzepedź
Nelson Polańczyk
3:4
LKS Płowce/Stróże Małe
Orkan Markowce
2:1
Pionier Średnia Wieś
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Remix Niebieszczany
0:3
Orion Pielnia
Pionier Średnia Wieś
2:0
Florian Rymanów Zdrój
Nelson Polańczyk
1:4
Jawornik Czarna
LKS Płowce/Stróże Małe
1:2
LKS Odrzechowa
Juventus Poraż
3:1
LKS Olszanica
GLKS Drewiarz Rzepedź
2:2
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Tarnawa
4:3
Orkan Markowce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
1:5
Juventus Poraż
Jawornik Czarna
2:1
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Odrzechowa
3:3
Remix Niebieszczany
Florian Rymanów Zdrój
1:4
LKS Tarnawa
Orion Pielnia
0:3
Pionier Średnia Wieś
LKS Olszanica
3:2
Nelson Polańczyk
Orkan Markowce
3:2
GLKS Drewiarz Rzepedź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawornik Czarna
4:0
LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś
1:2
LKS Odrzechowa
Nelson Polańczyk
3:2
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Płowce/Stróże Małe
1:0
Remix Niebieszczany
Juventus Poraż
1:1
Orkan Markowce
GLKS Drewiarz Rzepedź
2:4
Florian Rymanów Zdrój
LKS Tarnawa
3:2
Orion Pielnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
1:2
Jawornik Czarna
Remix Niebieszczany
4:0
Pionier Średnia Wieś
LKS Odrzechowa
3:4
LKS Tarnawa
Florian Rymanów Zdrój
0:2
Juventus Poraż
Orion Pielnia
1:5
GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Olszanica
1:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Orkan Markowce
5:2
Nelson Polańczyk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawornik Czarna
6:2
Orkan Markowce
LKS Olszanica
6:2
LKS Szarotka Nowosielce
Nelson Polańczyk
1:1
Florian Rymanów Zdrój
LKS Płowce/Stróże Małe
5:0
Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż
1:2
Orion Pielnia
GLKS Drewiarz Rzepedź
4:3
LKS Odrzechowa
LKS Tarnawa
4:4
Remix Niebieszczany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
2:0
LKS Płowce/Stróże Małe
Remix Niebieszczany
2:0
GLKS Drewiarz Rzepedź
Pionier Średnia Wieś
2:1
LKS Tarnawa
LKS Odrzechowa
1:5
Juventus Poraż
Florian Rymanów Zdrój
2:5
Jawornik Czarna
Orion Pielnia
1:2
Nelson Polańczyk
Orkan Markowce
1:1
LKS Olszanica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
3:2
Orkan Markowce
Jawornik Czarna
7:1
Orion Pielnia
LKS Olszanica
2:1
Florian Rymanów Zdrój
Nelson Polańczyk
2:1
LKS Odrzechowa
LKS Płowce/Stróże Małe
0:1
LKS Tarnawa
Juventus Poraż
5:2
Remix Niebieszczany
GLKS Drewiarz Rzepedź
0:0
Pionier Średnia Wieś
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Remix Niebieszczany
2:1
Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś
1:2
Juventus Poraż
LKS Odrzechowa
0:2
Jawornik Czarna
Florian Rymanów Zdrój
1:4
LKS Szarotka Nowosielce
Orion Pielnia
2:5
LKS Olszanica
Orkan Markowce
2:0
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Tarnawa
5:1
GLKS Drewiarz Rzepedź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Remix Niebieszczany
1:3
Jawornik Czarna
Pionier Średnia Wieś
1:3
Nelson Polańczyk
LKS Odrzechowa
0:2
LKS Olszanica
Florian Rymanów Zdrój
4:3
Orkan Markowce
Orion Pielnia
0:0
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Płowce/Stróże Małe
3:1
GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Tarnawa
3:0
Juventus Poraż
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
1:1
LKS Odrzechowa
Jawornik Czarna
3:1
Pionier Średnia Wieś
Florian Rymanów Zdrój
3:1
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Olszanica
0:2
Remix Niebieszczany
Nelson Polańczyk
2:1
LKS Tarnawa
Juventus Poraż
4:2
GLKS Drewiarz Rzepedź
Orkan Markowce
3:3
Orion Pielnia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Remix Niebieszczany
0:1
LKS Szarotka Nowosielce
Pionier Średnia Wieś
3:0
LKS Olszanica
LKS Odrzechowa
3:1
Orkan Markowce
Orion Pielnia
0:0
Florian Rymanów Zdrój
LKS Płowce/Stróże Małe
0:0
Juventus Poraż
GLKS Drewiarz Rzepedź
2:2
Nelson Polańczyk
LKS Tarnawa
3:4
Jawornik Czarna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
3:3
Pionier Średnia Wieś
Jawornik Czarna
0:4
GLKS Drewiarz Rzepedź
Florian Rymanów Zdrój
4:3
LKS Odrzechowa
Orion Pielnia
1:2
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Olszanica
3:5
LKS Tarnawa
Nelson Polańczyk
6:2
Juventus Poraż
Orkan Markowce
3:3
Remix Niebieszczany
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Odrzechowa
3:2
Orion Pielnia
LKS Płowce/Stróże Małe
1:3
Nelson Polańczyk
GLKS Drewiarz Rzepedź
3:1
LKS Olszanica
LKS Tarnawa
0:1
LKS Szarotka Nowosielce
Juventus Poraż
1:4
Jawornik Czarna
Remix Niebieszczany
1:2
Florian Rymanów Zdrój
Pionier Średnia Wieś
3:3
Orkan Markowce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Florian Rymanów Zdrój
2:2
Pionier Średnia Wieś
LKS Odrzechowa
2:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Jawornik Czarna
2:0
Nelson Polańczyk
Orion Pielnia
5:2
Remix Niebieszczany
LKS Olszanica
5:2
Juventus Poraż
Orkan Markowce
1:3
LKS Tarnawa
LKS Szarotka Nowosielce
2:1
GLKS Drewiarz Rzepedź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Nelson Polańczyk
7:2
LKS Olszanica
LKS Płowce/Stróże Małe
0:1
Jawornik Czarna
GLKS Drewiarz Rzepedź
3:1
Orkan Markowce
LKS Tarnawa
4:2
Florian Rymanów Zdrój
Remix Niebieszczany
2:2
LKS Odrzechowa
Pionier Średnia Wieś
3:1
Orion Pielnia
Juventus Poraż
1:0
LKS Szarotka Nowosielce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Olszanica
2:2
Jawornik Czarna
Florian Rymanów Zdrój
1:3
GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Odrzechowa
2:1
Pionier Średnia Wieś
Orion Pielnia
2:3
LKS Tarnawa
Orkan Markowce
2:1
Juventus Poraż
LKS Szarotka Nowosielce
3:2
Nelson Polańczyk
Remix Niebieszczany
4:0
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawornik Czarna
- : -
LKS Szarotka Nowosielce
Pionier Średnia Wieś
- : -
Remix Niebieszczany
Nelson Polańczyk
- : -
Orkan Markowce
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
LKS Olszanica
Juventus Poraż
- : -
Florian Rymanów Zdrój
GLKS Drewiarz Rzepedź
- : -
Orion Pielnia
LKS Tarnawa
- : -
LKS Odrzechowa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
- : -
LKS Olszanica
Remix Niebieszczany
- : -
LKS Tarnawa
LKS Odrzechowa
- : -
GLKS Drewiarz Rzepedź
Florian Rymanów Zdrój
- : -
Nelson Polańczyk
Orion Pielnia
- : -
Juventus Poraż
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Pionier Średnia Wieś
Orkan Markowce
- : -
Jawornik Czarna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawornik Czarna
- : -
Florian Rymanów Zdrój
LKS Olszanica
- : -
Orkan Markowce
Nelson Polańczyk
- : -
Orion Pielnia
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
LKS Szarotka Nowosielce
Juventus Poraż
- : -
LKS Odrzechowa
GLKS Drewiarz Rzepedź
- : -
Remix Niebieszczany
LKS Tarnawa
- : -
Pionier Średnia Wieś
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Remix Niebieszczany
- : -
Juventus Poraż
Pionier Średnia Wieś
- : -
GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Odrzechowa
- : -
Nelson Polańczyk
Florian Rymanów Zdrój
- : -
LKS Olszanica
Orion Pielnia
- : -
Jawornik Czarna
Orkan Markowce
- : -
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Tarnawa
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
- : -
Florian Rymanów Zdrój
Jawornik Czarna
- : -
LKS Odrzechowa
LKS Olszanica
- : -
Orion Pielnia
Nelson Polańczyk
- : -
Remix Niebieszczany
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Orkan Markowce
Juventus Poraż
- : -
Pionier Średnia Wieś
GLKS Drewiarz Rzepedź
- : -
LKS Tarnawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości