zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza 03 Łubienko
0:3
Koniczynka Guzikówka Krosno
Zamczysko Odrzykoń
3:3
Tęcza Zręcin
Nafta Chorkówka
1:0
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Jasiołka Szebnie
0:2
Dragon Nowy Glinik
Victoria Dobieszyn
2:2
Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska
4:1
Czardasz Osiek Jasielski
Iwełka Iwla
2:0
Standart Święcany (s)
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
7:2
Koniczynka Guzikówka Krosno
Wisłoka Niegłowice
2:2
Nafta Chorkówka
Tęcza Zręcin
1:0
Jasiołka Szebnie
Standart Święcany (s)
2:1
Zamczysko Odrzykoń
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
0:3
Iwełka Iwla
Liwocz Brzyska
2:1
Victoria Dobieszyn
Dragon Nowy Glinik
2:1
Zorza 03 Łubienko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza 03 Łubienko
1:0
Tęcza Zręcin
Zamczysko Odrzykoń
1:0
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Victoria Dobieszyn
2:5
Czardasz Osiek Jasielski
Nafta Chorkówka
3:1
Liwocz Brzyska
Jasiołka Szebnie
1:5
Standart Święcany (s)
Iwełka Iwla
2:3
Wisłoka Niegłowice
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:1
Dragon Nowy Glinik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
3:3
Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
2:2
Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice
0:5
Zamczysko Odrzykoń
Tęcza Zręcin
1:1
Koniczynka Guzikówka Krosno
Standart Święcany (s)
3:0
Zorza 03 Łubienko
Victoria Dobieszyn
3:4
Nafta Chorkówka
Liwocz Brzyska
0:1
Iwełka Iwla
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza 03 Łubienko
1:1
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Liwocz Brzyska
Nafta Chorkówka
0:2
Czardasz Osiek Jasielski
Jasiołka Szebnie
0:4
Wisłoka Niegłowice
Dragon Nowy Glinik
1:0
Tęcza Zręcin
Iwełka Iwla
3:2
Victoria Dobieszyn
Koniczynka Guzikówka Krosno
0:1
Standart Święcany (s)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
3:3
Tęcza Zręcin
Zamczysko Odrzykoń
7:1
Victoria Dobieszyn
Wisłoka Niegłowice
5:2
Zorza 03 Łubienko
Nafta Chorkówka
5:2
Iwełka Iwla
Standart Święcany (s)
3:2
Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
1:0
Koniczynka Guzikówka Krosno
Liwocz Brzyska
7:1
Jasiołka Szebnie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Nowy Glinik
4:0
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Zorza 03 Łubienko
3:1
Liwocz Brzyska
Zamczysko Odrzykoń
3:3
Nafta Chorkówka
Tęcza Zręcin
0:1
Standart Święcany (s)
Jasiołka Szebnie
2:3
Victoria Dobieszyn
Iwełka Iwla
3:1
Czardasz Osiek Jasielski
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:1
Wisłoka Niegłowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
0:3
Standart Święcany (s)
Wisłoka Niegłowice
5:0
Dragon Nowy Glinik
Victoria Dobieszyn
3:2
Zorza 03 Łubienko
Nafta Chorkówka
10:0
Jasiołka Szebnie
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
4:2
Tęcza Zręcin
Liwocz Brzyska
1:3
Koniczynka Guzikówka Krosno
Iwełka Iwla
0:3
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza 03 Łubienko
0:6
Nafta Chorkówka
Dragon Nowy Glinik
4:6
Liwocz Brzyska
Zamczysko Odrzykoń
11:2
Czardasz Osiek Jasielski
Tęcza Zręcin
3:1
Wisłoka Niegłowice
Standart Święcany (s)
1:0
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Jasiołka Szebnie
3:4
Iwełka Iwla
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:1
Victoria Dobieszyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
5:0
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Zamczysko Odrzykoń
8:0
Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice
2:7
Standart Święcany (s)
Victoria Dobieszyn
2:3
Dragon Nowy Glinik
Nafta Chorkówka
3:3
Koniczynka Guzikówka Krosno
Iwełka Iwla
2:1
Zorza 03 Łubienko
Liwocz Brzyska
3:1
Tęcza Zręcin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Standart Święcany (s)
0:0
Liwocz Brzyska
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
0:1
Wisłoka Niegłowice
Zorza 03 Łubienko
0:10
Zamczysko Odrzykoń
Jasiołka Szebnie
2:4
Czardasz Osiek Jasielski
Tęcza Zręcin
3:2
Victoria Dobieszyn
Dragon Nowy Glinik
2:2
Nafta Chorkówka
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:3
Iwełka Iwla
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:0
Wisłoka Niegłowice
Iwełka Iwla
3:2
Dragon Nowy Glinik
Liwocz Brzyska
1:2
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Zamczysko Odrzykoń
3:0
Koniczynka Guzikówka Krosno
Jasiołka Szebnie
1:0
Zorza 03 Łubienko
Victoria Dobieszyn
0:4
Standart Święcany (s)
Nafta Chorkówka
3:2
Tęcza Zręcin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Nowy Glinik
1:3
Zamczysko Odrzykoń
Standart Święcany (s)
3:0
Nafta Chorkówka
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
3:1
Victoria Dobieszyn
Zorza 03 Łubienko
0:5
Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Niegłowice
3:1
Liwocz Brzyska
Tęcza Zręcin
2:1
Iwełka Iwla
Koniczynka Guzikówka Krosno
3:1
Jasiołka Szebnie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:0
Liwocz Brzyska
Dragon Nowy Glinik
2:0
Jasiołka Szebnie
Standart Święcany (s)
1:1
Iwełka Iwla
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
1:1
Nafta Chorkówka
Tęcza Zręcin
2:0
Zamczysko Odrzykoń
Koniczynka Guzikówka Krosno
3:0
Zorza 03 Łubienko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza 03 Łubienko
0:2
Dragon Nowy Glinik
Zamczysko Odrzykoń
8:0
Standart Święcany (s)
Victoria Dobieszyn
1:3
Liwocz Brzyska
Nafta Chorkówka
6:1
Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie
1:4
Tęcza Zręcin
Iwełka Iwla
9:1
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:0
Czardasz Osiek Jasielski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:0
Victoria Dobieszyn
Wisłoka Niegłowice
5:9
Iwełka Iwla
Dragon Nowy Glinik
0:0
Koniczynka Guzikówka Krosno
Standart Święcany (s)
3:0*
Jasiołka Szebnie
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
0:2
Zamczysko Odrzykoń
Tęcza Zręcin
2:0
Zorza 03 Łubienko
Liwocz Brzyska
1:4
Nafta Chorkówka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Nowy Glinik
1:5
Czardasz Osiek Jasielski
Nafta Chorkówka
10:3
Victoria Dobieszyn
Zorza 03 Łubienko
2:2
Standart Święcany (s)
Zamczysko Odrzykoń
3:0
Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie
0:4
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Koniczynka Guzikówka Krosno
0:0
Tęcza Zręcin
Iwełka Iwla
1:2
Liwocz Brzyska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
1:2
Nafta Chorkówka
Standart Święcany (s)
0:2
Koniczynka Guzikówka Krosno
Liwocz Brzyska
1:3
Zamczysko Odrzykoń
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
2:1
Zorza 03 Łubienko
Wisłoka Niegłowice
3:0*
Jasiołka Szebnie
Victoria Dobieszyn
1:1
Iwełka Iwla
Tęcza Zręcin
1:0
Dragon Nowy Glinik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza 03 Łubienko
9:0
Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie
3:7
Liwocz Brzyska
Victoria Dobieszyn
0:15
Zamczysko Odrzykoń
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:1
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Tęcza Zręcin
4:3
Czardasz Osiek Jasielski
Iwełka Iwla
4:1
Nafta Chorkówka
Dragon Nowy Glinik
2:1
Standart Święcany (s)
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobieszyn
3:3
Jasiołka Szebnie
Nafta Chorkówka
2:4
Zamczysko Odrzykoń
Czardasz Osiek Jasielski
3:6
Iwełka Iwla
Standart Święcany (s)
4:2
Tęcza Zręcin
Liwocz Brzyska
2:1
Zorza 03 Łubienko
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
1:1
Dragon Nowy Glinik
Wisłoka Niegłowice
1:7
Koniczynka Guzikówka Krosno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Nowy Glinik
3:4
Wisłoka Niegłowice
Standart Święcany (s)
3:2
Czardasz Osiek Jasielski
Zorza 03 Łubienko
1:1
Victoria Dobieszyn
Zamczysko Odrzykoń
1:2
Iwełka Iwla
Jasiołka Szebnie
0:2
Nafta Chorkówka
Koniczynka Guzikówka Krosno
3:5
Liwocz Brzyska
Tęcza Zręcin
1:2
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
2:0
Zamczysko Odrzykoń
Wisłoka Niegłowice
0:1
Tęcza Zręcin
Nafta Chorkówka
3:1
Zorza 03 Łubienko
Liwocz Brzyska
4:1
Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
1:3
Standart Święcany (s)
Victoria Dobieszyn
1:4
Koniczynka Guzikówka Krosno
Iwełka Iwla
15:0
Jasiołka Szebnie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Nowy Glinik
6:0
Victoria Dobieszyn
Standart Święcany (s)
4:0
Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
1:4
Czardasz Osiek Jasielski
Zorza 03 Łubienko
1:4
Iwełka Iwla
Jasiołka Szebnie
0:8
Zamczysko Odrzykoń
Tęcza Zręcin
3:2
Liwocz Brzyska
Koniczynka Guzikówka Krosno
2:2
Nafta Chorkówka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
8:0
Jasiołka Szebnie
Nafta Chorkówka
3:3
Dragon Nowy Glinik
Liwocz Brzyska
0:1
Standart Święcany (s)
Zamczysko Odrzykoń
2:0
Zorza 03 Łubienko
Wisłoka Niegłowice
4:2
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Victoria Dobieszyn
1:7
Tęcza Zręcin
Iwełka Iwla
3:0
Koniczynka Guzikówka Krosno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza 03 Łubienko
2:1
Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice
2:3
Czardasz Osiek Jasielski
Tęcza Zręcin
1:3
Nafta Chorkówka
Dragon Nowy Glinik
2:5
Iwełka Iwla
Standart Święcany (s)
3:0*
Victoria Dobieszyn
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
2:1
Liwocz Brzyska
Koniczynka Guzikówka Krosno
0:3
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czardasz Osiek Jasielski
2:0
Zorza 03 Łubienko
Iwełka Iwla
5:3
Tęcza Zręcin
Liwocz Brzyska
2:5
Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie
3:3
Koniczynka Guzikówka Krosno
Victoria Dobieszyn
- : -
Jasiołka Hankówka- Brzyszczki
Nafta Chorkówka
4:2
Standart Święcany (s)
Zamczysko Odrzykoń
4:2
Dragon Nowy Glinik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości