zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gimball Tarnawa
3:2
Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Sieniawa
4:3
Bukowianka Bukowsko
Lotniarz Bezmiechowa
4:1
LKS Zarszyn
Jawornik Czarna
3:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Victoria Pakoszówka
Start Rymanów
1:0
Iskra Iskrzynia
Sanovia Lesko
3:1
LKS Haczów
Orzeł Bażanówka
2:3
Płomień Zmiennica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
0:6
Start Rymanów
Błękitni Jasienica Rosielna
2:0
Orzeł Bażanówka
LKS Zarszyn
7:0
Sanovia Lesko
Bukowianka Bukowsko
4:0
Lotniarz Bezmiechowa
Iskra Iskrzynia
4:1
Jawornik Czarna
Victoria Pakoszówka
2:0
Płomień Zmiennica
LKS Haczów
2:3
Gimball Tarnawa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Wisłok Sieniawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gimball Tarnawa
1:1
LKS Zarszyn
Wisłok Sieniawa
0:0
Victoria Pakoszówka
Jawornik Czarna
2:1
Cisy Jabłonica Polska
Lotniarz Bezmiechowa
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Płomień Zmiennica
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Start Rymanów
2:0
LKS Haczów
Sanovia Lesko
0:1
Bukowianka Bukowsko
Orzeł Bażanówka
1:2
Iskra Iskrzynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
0:3
Orzeł Bażanówka
Wisłok Sieniawa
1:3
Lotniarz Bezmiechowa
LKS Zarszyn
2:4
Start Rymanów
Bukowianka Bukowsko
1:0
Gimball Tarnawa
Iskra Iskrzynia
2:0
Płomień Zmiennica
Victoria Pakoszówka
2:0
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Haczów
2:1
Jawornik Czarna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Sanovia Lesko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
Iskra Iskrzynia
Gimball Tarnawa
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Lotniarz Bezmiechowa
0:1
Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica
2:0
Cisy Jabłonica Polska
Jawornik Czarna
2:0
LKS Zarszyn
Start Rymanów
2:0
Bukowianka Bukowsko
Sanovia Lesko
2:2
Wisłok Sieniawa
Orzeł Bażanówka
4:1
LKS Haczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
2:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Wisłok Sieniawa
1:3
Gimball Tarnawa
LKS Zarszyn
4:0
Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko
2:1
Jawornik Czarna
Lotniarz Bezmiechowa
1:0
Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka
1:1
Iskra Iskrzynia
LKS Haczów
1:0
Płomień Zmiennica
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:2
Start Rymanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0
LKS Haczów
Gimball Tarnawa
2:6
Lotniarz Bezmiechowa
Iskra Iskrzynia
5:3
Cisy Jabłonica Polska
Płomień Zmiennica
4:1
LKS Zarszyn
Jawornik Czarna
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
1:0
Wisłok Sieniawa
Sanovia Lesko
0:2
Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka
1:0
Bukowianka Bukowsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotniarz Bezmiechowa
0:7
Start Rymanów
Wisłok Sieniawa
1:3
Jawornik Czarna
LKS Zarszyn
5:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Bukowianka Bukowsko
1:0
Płomień Zmiennica
Victoria Pakoszówka
1:1
Cisy Jabłonica Polska
LKS Haczów
1:5
Iskra Iskrzynia
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:1
Orzeł Bażanówka
Sanovia Lesko
1:0
Gimball Tarnawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
2:2
LKS Haczów
Błękitni Jasienica Rosielna
0:2
Bukowianka Bukowsko
Gimball Tarnawa
0:2
Victoria Pakoszówka
Iskra Iskrzynia
2:2
LKS Zarszyn
Płomień Zmiennica
2:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jawornik Czarna
1:0
Lotniarz Bezmiechowa
Start Rymanów
2:0
Sanovia Lesko
Orzeł Bażanówka
0:4
Wisłok Sieniawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotniarz Bezmiechowa
2:3
Orzeł Bażanówka
Gimball Tarnawa
4:3
Start Rymanów
Wisłok Sieniawa
1:2
Płomień Zmiennica
LKS Zarszyn
5:1
Cisy Jabłonica Polska
Bukowianka Bukowsko
2:0
Iskra Iskrzynia
Victoria Pakoszówka
3:0
LKS Haczów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
6:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Sanovia Lesko
3:1
Jawornik Czarna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
3:1
Bukowianka Bukowsko
LKS Haczów
3:0
LKS Zarszyn
Iskra Iskrzynia
4:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jawornik Czarna
1:5
Gimball Tarnawa
Start Rymanów
3:0
Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica
2:0
Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka
6:3
Sanovia Lesko
Błękitni Jasienica Rosielna
2:3
Wisłok Sieniawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotniarz Bezmiechowa
0:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Bukowianka Bukowsko
0:3
LKS Haczów
Gimball Tarnawa
3:0
Orzeł Bażanówka
Victoria Pakoszówka
1:0
LKS Zarszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Cisy Jabłonica Polska
Start Rymanów
2:1
Jawornik Czarna
Sanovia Lesko
2:1
Płomień Zmiennica
Wisłok Sieniawa
2:4
Iskra Iskrzynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
1:3
Wisłok Sieniawa
LKS Zarszyn
5:2
Bukowianka Bukowsko
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
Sanovia Lesko
Iskra Iskrzynia
3:1
Lotniarz Bezmiechowa
Jawornik Czarna
2:2
Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka
1:7
Start Rymanów
LKS Haczów
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Płomień Zmiennica
0:2
Gimball Tarnawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gimball Tarnawa
6:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Jawornik Czarna
5:0
Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa
6:1
Cisy Jabłonica Polska
Victoria Pakoszówka
0:1
Bukowianka Bukowsko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:4
LKS Zarszyn
Start Rymanów
1:1
Płomień Zmiennica
Sanovia Lesko
1:0
Iskra Iskrzynia
Wisłok Sieniawa
3:1
LKS Haczów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
7:2
Wisłok Sieniawa
Cisy Jabłonica Polska
2:0
Sanovia Lesko
Bukowianka Bukowsko
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Haczów
1:0
Lotniarz Bezmiechowa
Błękitni Jasienica Rosielna
1:2
Start Rymanów
Iskra Iskrzynia
2:1
Gimball Tarnawa
Płomień Zmiennica
2:0
Jawornik Czarna
Orzeł Bażanówka
1:5
Victoria Pakoszówka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
0:3
Gimball Tarnawa
Błękitni Jasienica Rosielna
1:1
Jawornik Czarna
LKS Zarszyn
0:1
Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko
1:2
Wisłok Sieniawa
Iskra Iskrzynia
1:1
Start Rymanów
Victoria Pakoszówka
2:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Płomień Zmiennica
2:2
Orzeł Bażanówka
LKS Haczów
2:1
Sanovia Lesko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Sieniawa
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Gimball Tarnawa
1:0
LKS Haczów
Lotniarz Bezmiechowa
0:0
Bukowianka Bukowsko
Start Rymanów
3:0
Cisy Jabłonica Polska
Płomień Zmiennica
3:0
Victoria Pakoszówka
Jawornik Czarna
2:3
Iskra Iskrzynia
Sanovia Lesko
1:2
LKS Zarszyn
Orzeł Bażanówka
1:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
0:1
Gimball Tarnawa
Bukowianka Bukowsko
2:6
Sanovia Lesko
LKS Haczów
0:1
Start Rymanów
Błękitni Jasienica Rosielna
3:1
Płomień Zmiennica
Iskra Iskrzynia
2:0
Orzeł Bażanówka
Jawornik Czarna
1:2
Cisy Jabłonica Polska
Victoria Pakoszówka
2:2
Wisłok Sieniawa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
Lotniarz Bezmiechowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawornik Czarna
1:2
LKS Haczów
Błękitni Jasienica Rosielna
0:2
Victoria Pakoszówka
Lotniarz Bezmiechowa
1:2
Wisłok Sieniawa
Gimball Tarnawa
2:0
Bukowianka Bukowsko
Start Rymanów
5:0
LKS Zarszyn
Płomień Zmiennica
2:1
Iskra Iskrzynia
Sanovia Lesko
0:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Orzeł Bażanówka
0:0
Cisy Jabłonica Polska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
0:1
Płomień Zmiennica
Wisłok Sieniawa
5:5
Sanovia Lesko
Bukowianka Bukowsko
0:1
Start Rymanów
Iskra Iskrzynia
3:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Victoria Pakoszówka
2:0
Lotniarz Bezmiechowa
LKS Zarszyn
2:2
Jawornik Czarna
LKS Haczów
2:2
Orzeł Bażanówka
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
Gimball Tarnawa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:0
Cisy Jabłonica Polska
Jawornik Czarna
1:0
Bukowianka Bukowsko
Iskra Iskrzynia
2:1
Victoria Pakoszówka
Gimball Tarnawa
2:3
Wisłok Sieniawa
Start Rymanów
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Płomień Zmiennica
5:1
LKS Haczów
Sanovia Lesko
0:2
Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka
2:5
LKS Zarszyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Sieniawa
1:4
Start Rymanów
Cisy Jabłonica Polska
2:2
Iskra Iskrzynia
Bukowianka Bukowsko
1:0
Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa
1:2
Gimball Tarnawa
Victoria Pakoszówka
4:1
Sanovia Lesko
LKS Zarszyn
2:2
Płomień Zmiennica
LKS Haczów
0:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:2
Jawornik Czarna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bażanówka
2:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Cisy Jabłonica Polska
4:1
Victoria Pakoszówka
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
LKS Zarszyn
Jawornik Czarna
6:3
Wisłok Sieniawa
Iskra Iskrzynia
0:1
LKS Haczów
Gimball Tarnawa
3:0*
Sanovia Lesko
Start Rymanów
4:3
Lotniarz Bezmiechowa
Płomień Zmiennica
2:1
Bukowianka Bukowsko
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Sieniawa
2:2
Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko
4:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Lotniarz Bezmiechowa
3:2
Jawornik Czarna
Victoria Pakoszówka
1:1
Gimball Tarnawa
LKS Zarszyn
2:4
Iskra Iskrzynia
LKS Haczów
1:3
Cisy Jabłonica Polska
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:0
Płomień Zmiennica
Sanovia Lesko
0:3
Start Rymanów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
0:3
LKS Zarszyn
Błękitni Jasienica Rosielna
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jawornik Czarna
2:0
Sanovia Lesko
Iskra Iskrzynia
3:5
Bukowianka Bukowsko
Start Rymanów
5:0
Gimball Tarnawa
Płomień Zmiennica
0:1
Wisłok Sieniawa
LKS Haczów
2:1
Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka
5:1
Lotniarz Bezmiechowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotniarz Bezmiechowa
4:2
Płomień Zmiennica
Wisłok Sieniawa
4:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Bukowianka Bukowsko
1:0
Cisy Jabłonica Polska
Gimball Tarnawa
3:1
Jawornik Czarna
Victoria Pakoszówka
0:2
Start Rymanów
LKS Zarszyn
3:1
LKS Haczów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:2
Iskra Iskrzynia
Sanovia Lesko
0:1
Orzeł Bażanówka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
1:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Błękitni Jasienica Rosielna
3:3
Lotniarz Bezmiechowa
Jawornik Czarna
1:9
Start Rymanów
Iskra Iskrzynia
4:0
Wisłok Sieniawa
Płomień Zmiennica
1:4
Sanovia Lesko
LKS Zarszyn
1:3
Victoria Pakoszówka
LKS Haczów
0:0
Bukowianka Bukowsko
Orzeł Bażanówka
2:2
Gimball Tarnawa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
3:1
LKS Zarszyn
Gimball Tarnawa
7:1
Płomień Zmiennica
Lotniarz Bezmiechowa
4:1
Iskra Iskrzynia
Victoria Pakoszówka
4:0
Jawornik Czarna
Start Rymanów
4:1
Orzeł Bażanówka
Wisłok Sieniawa
2:2
Cisy Jabłonica Polska
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:0
LKS Haczów
Sanovia Lesko
2:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
4:0
Lotniarz Bezmiechowa
Błękitni Jasienica Rosielna
0:1
Gimball Tarnawa
Bukowianka Bukowsko
3:0
Victoria Pakoszówka
Iskra Iskrzynia
5:1
Sanovia Lesko
Płomień Zmiennica
1:5
Start Rymanów
LKS Zarszyn
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Haczów
1:1
Wisłok Sieniawa
Orzeł Bażanówka
3:3
Jawornik Czarna
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Gimball Tarnawa
1:0
Iskra Iskrzynia
Jawornik Czarna
1:1
Płomień Zmiennica
Lotniarz Bezmiechowa
1:1
LKS Haczów
Victoria Pakoszówka
3:1
Orzeł Bażanówka
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:4
Bukowianka Bukowsko
Start Rymanów
5:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Sanovia Lesko
2:3
Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Sieniawa
2:2
LKS Zarszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości