zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
6:0
Orzel Faliszówka
Polonia Kopytowa
4:1
Florian Rymanów Zdrój
Dwór Kombornia
5:6
Nurt Potok
Koniczynka Guzikówka Krosno
2:8
Karpaty Klimkówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Klimkówka
4:2
Partyzant Targowiska
Florian Rymanów Zdrój
8:2
Dwór Kombornia
Nurt Potok
3:3
Koniczynka Guzikówka Krosno
LKS Haczów Juniorzy
6:1
Orzel Faliszówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
3:3
Nurt Potok
Orzel Faliszówka
1:3
Karpaty Klimkówka
Koniczynka Guzikówka Krosno
0:0
Florian Rymanów Zdrój
LKS Haczów Juniorzy
1:1
Polonia Kopytowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Klimkówka
1:2
LKS Haczów Juniorzy
Florian Rymanów Zdrój
3:4
Partyzant Targowiska
Polonia Kopytowa
8:3
Dwór Kombornia
Nurt Potok
6:2
Orzel Faliszówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Klimkówka
2:2
Nurt Potok
Orzel Faliszówka
2:4
Florian Rymanów Zdrój
Koniczynka Guzikówka Krosno
1:5
Polonia Kopytowa
LKS Haczów Juniorzy
7:0
Dwór Kombornia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Florian Rymanów Zdrój
3:3
Karpaty Klimkówka
Polonia Kopytowa
3:2
Partyzant Targowiska
Nurt Potok
1:4
LKS Haczów Juniorzy
Dwór Kombornia
1:1
Koniczynka Guzikówka Krosno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
8:1
Dwór Kombornia
Orzel Faliszówka
1:5
Polonia Kopytowa
Nurt Potok
1:6
Florian Rymanów Zdrój
LKS Haczów Juniorzy
3:1
Koniczynka Guzikówka Krosno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Florian Rymanów Zdrój
0:6
LKS Haczów Juniorzy
Polonia Kopytowa
7:0
Karpaty Klimkówka
Dwór Kombornia
8:1
Orzel Faliszówka
Koniczynka Guzikówka Krosno
2:1
Partyzant Targowiska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
0:4
LKS Haczów Juniorzy
Orzel Faliszówka
4:1
Koniczynka Guzikówka Krosno
Nurt Potok
4:3
Polonia Kopytowa
Karpaty Klimkówka
8:0
Dwór Kombornia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Kopytowa
2:4
Nurt Potok
Dwór Kombornia
0:5
Karpaty Klimkówka
Koniczynka Guzikówka Krosno
0:1
Orzel Faliszówka
LKS Haczów Juniorzy
3:2
Partyzant Targowiska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Florian Rymanów Zdrój
0:3*
Polonia Kopytowa
Orzel Faliszówka
1:3
Partyzant Targowiska
Nurt Potok
11:0
Dwór Kombornia
Karpaty Klimkówka
4:3
Koniczynka Guzikówka Krosno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
4:2
Karpaty Klimkówka
Dwór Kombornia
3:0
Florian Rymanów Zdrój
Koniczynka Guzikówka Krosno
6:1
Nurt Potok
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwór Kombornia
1:12
Polonia Kopytowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości