zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Poraż
0:2
Orkan Markowce
LKS Odrzechowa
0:1
Orion Pielnia
LKS Czaszyn
4:4
LKS II Izdebki
LKS Olszanica
4:1
LKS Płowce/Stróże Małe
GLKS Drewiarz Rzepedź
3:0
Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk
1:4
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Pisarowce II
3:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
1:3
LKS Szarotka Nowosielce
LKS II Izdebki
3:2
LKS Olszanica
Orion Pielnia
1:2
Juventus Poraż
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:4
LKS Odrzechowa
LKS Płowce/Stróże Małe
1:2
LKS Pisarowce II
Orkan Markowce
1:2
Nelson Polańczyk
GLKS Drewiarz Rzepedź
4:2
LKS Czaszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Odrzechowa
1:3
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Czaszyn
0:5
Pionier Średnia Wieś
LKS Olszanica
3:0
GLKS Drewiarz Rzepedź
Juventus Poraż
0:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Szarotka Nowosielce
1:0
Orkan Markowce
Nelson Polańczyk
2:2
Orion Pielnia
LKS Pisarowce II
2:3
LKS II Izdebki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
5:1
LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś
1:3
Orkan Markowce
LKS II Izdebki
1:2
LKS Odrzechowa
Orion Pielnia
0:1
LKS Szarotka Nowosielce
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:0
Nelson Polańczyk
LKS Płowce/Stróże Małe
2:3
Juventus Poraż
GLKS Drewiarz Rzepedź
3:3
LKS Pisarowce II
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Olszanica
1:2
Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk
4:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Juventus Poraż
5:1
LKS II Izdebki
Orkan Markowce
4:3
Orion Pielnia
LKS Pisarowce II
5:3
LKS Czaszyn
LKS Odrzechowa
2:2
GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Szarotka Nowosielce
4:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
1:0
LKS Odrzechowa
Pionier Średnia Wieś
2:0
Orion Pielnia
LKS II Izdebki
5:1
Nelson Polańczyk
LKS Olszanica
2:1
LKS Pisarowce II
LKS Płowce/Stróże Małe
1:3
LKS Szarotka Nowosielce
GLKS Drewiarz Rzepedź
2:2
Juventus Poraż
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:3
Orkan Markowce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
2:0
LKS II Izdebki
LKS Odrzechowa
6:0
LKS Olszanica
Nelson Polańczyk
3:4
GLKS Drewiarz Rzepedź
Juventus Poraż
3:0
LKS Czaszyn
Orkan Markowce
2:1
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Pisarowce II
2:1
Pionier Średnia Wieś
Orion Pielnia
0:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
1:1
Nelson Polańczyk
LKS II Izdebki
1:1
Orkan Markowce
LKS Olszanica
0:1
Juventus Poraż
LKS Płowce/Stróże Małe
0:0
Orion Pielnia
LKS Pisarowce II
2:3
LKS Odrzechowa
GLKS Drewiarz Rzepedź
0:5
LKS Szarotka Nowosielce
Pionier Średnia Wieś
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
1:0
LKS Czaszyn
LKS Odrzechowa
4:1
Pionier Średnia Wieś
Orion Pielnia
2:2
LKS II Izdebki
Nelson Polańczyk
3:3
LKS Olszanica
Juventus Poraż
3:2
LKS Pisarowce II
Orkan Markowce
1:2
GLKS Drewiarz Rzepedź
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
5:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
1:4
Orkan Markowce
LKS Odrzechowa
1:1
Juventus Poraż
LKS Olszanica
0:2
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0
Pionier Średnia Wieś
GLKS Drewiarz Rzepedź
2:3
Orion Pielnia
LKS Pisarowce II
1:1
Nelson Polańczyk
LKS II Izdebki
0:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Pielnia
4:3
LKS Czaszyn
LKS Płowce/Stróże Małe
2:1
LKS II Izdebki
Juventus Poraż
3:1
Pionier Średnia Wieś
Orkan Markowce
4:0
LKS Olszanica
LKS Szarotka Nowosielce
1:0
LKS Pisarowce II
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:3
GLKS Drewiarz Rzepedź
Nelson Polańczyk
6:1
LKS Odrzechowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
2:0
LKS Odrzechowa
LKS Czaszyn
1:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Pionier Średnia Wieś
3:4
LKS II Izdebki
LKS Olszanica
0:1
Orion Pielnia
Juventus Poraż
2:3
Nelson Polańczyk
GLKS Drewiarz Rzepedź
1:4
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Pisarowce II
9:2
Orkan Markowce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
4:2
Juventus Poraż
Orion Pielnia
2:1
LKS Pisarowce II
Nelson Polańczyk
5:1
Pionier Średnia Wieś
LKS Płowce/Stróże Małe
1:2
LKS Czaszyn
Orkan Markowce
1:1
LKS Odrzechowa
LKS II Izdebki
3:0
GLKS Drewiarz Rzepedź
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:0
LKS Olszanica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
5:0
Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś
3:2
GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS II Izdebki
1:1
LKS Czaszyn
Orion Pielnia
2:1
LKS Odrzechowa
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0
LKS Olszanica
Orkan Markowce
5:1
Juventus Poraż
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:0
LKS Pisarowce II
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
1:0
Pionier Średnia Wieś
LKS Czaszyn
1:3
GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Olszanica
0:4
LKS II Izdebki
Nelson Polańczyk
2:1
Orkan Markowce
Juventus Poraż
2:2
Orion Pielnia
LKS Pisarowce II
5:1
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Odrzechowa
2:4
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
3:0
LKS Czaszyn
LKS II Izdebki
1:2
LKS Pisarowce II
Orion Pielnia
2:2
Nelson Polańczyk
LKS Płowce/Stróże Małe
4:1
LKS Odrzechowa
Orkan Markowce
3:3
LKS Szarotka Nowosielce
GLKS Drewiarz Rzepedź
5:4
LKS Olszanica
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:2
Juventus Poraż
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
2:0
Orion Pielnia
LKS Odrzechowa
2:3
LKS II Izdebki
LKS Olszanica
3:0
LKS Czaszyn
Juventus Poraż
2:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Orkan Markowce
4:2
Pionier Średnia Wieś
LKS Pisarowce II
4:2
GLKS Drewiarz Rzepedź
Nelson Polańczyk
2:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
2:3
LKS Pisarowce II
Pionier Średnia Wieś
1:1
LKS Olszanica
LKS II Izdebki
5:3
Juventus Poraż
Orion Pielnia
3:3
Orkan Markowce
LKS Płowce/Stróże Małe
1:1
Nelson Polańczyk
GLKS Drewiarz Rzepedź
2:2
LKS Odrzechowa
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:3
LKS Szarotka Nowosielce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
6:0
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Odrzechowa
1:1
LKS Czaszyn
Orion Pielnia
8:3
Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk
4:1
LKS II Izdebki
Juventus Poraż
10:2
GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Pisarowce II
7:1
LKS Olszanica
Orkan Markowce
0:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
1:6
Juventus Poraż
Pionier Średnia Wieś
0:7
LKS Pisarowce II
LKS II Izdebki
2:0
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Olszanica
4:0
LKS Odrzechowa
LKS Płowce/Stróże Małe
6:0
Orkan Markowce
GLKS Drewiarz Rzepedź
2:3
Nelson Polańczyk
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:2
Orion Pielnia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
3:0
GLKS Drewiarz Rzepedź
LKS Odrzechowa
2:5
LKS Pisarowce II
Orion Pielnia
4:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Nelson Polańczyk
6:0
LKS Czaszyn
Juventus Poraż
3:1
LKS Olszanica
Orkan Markowce
4:1
LKS II Izdebki
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:0*
Pionier Średnia Wieś
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
2:4
LKS Szarotka Nowosielce
Pionier Średnia Wieś
3:2
LKS Odrzechowa
LKS II Izdebki
4:1
Orion Pielnia
LKS Olszanica
0:1
Nelson Polańczyk
GLKS Drewiarz Rzepedź
0:2
Orkan Markowce
LKS Pisarowce II
2:1
Juventus Poraż
LKS Płowce/Stróże Małe
2:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
6:0
LKS Olszanica
Orion Pielnia
3:2
GLKS Drewiarz Rzepedź
Nelson Polańczyk
1:3
LKS Pisarowce II
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0
Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż
7:3
LKS Odrzechowa
Orkan Markowce
9:1
LKS Czaszyn
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:1
LKS II Izdebki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
0:3
Orion Pielnia
Pionier Średnia Wieś
0:3
Juventus Poraż
LKS II Izdebki
4:2
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Odrzechowa
2:5
Nelson Polańczyk
LKS Olszanica
0:3
Orkan Markowce
LKS Pisarowce II
1:1
LKS Szarotka Nowosielce
GLKS Drewiarz Rzepedź
0:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
3:0
LKS Odrzechowa
LKS II Izdebki
7:0
Pionier Średnia Wieś
Orion Pielnia
6:1
LKS Olszanica
Nelson Polańczyk
6:1
Juventus Poraż
LKS Płowce/Stróże Małe
5:1
GLKS Drewiarz Rzepedź
Orkan Markowce
2:1
LKS Pisarowce II
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
8:0
LKS Czaszyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
2:6
LKS Płowce/Stróże Małe
Pionier Średnia Wieś
5:5
Nelson Polańczyk
LKS Odrzechowa
2:6
Orkan Markowce
Juventus Poraż
1:3
LKS Szarotka Nowosielce
GLKS Drewiarz Rzepedź
1:2
LKS II Izdebki
LKS Pisarowce II
7:1
Orion Pielnia
LKS Olszanica
0:3*
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości