zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wzdów
5:1
JKS Jasionów
Sanbud Długie
7:1
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Szarotka Nowosielce
13:1
Orły Jabłonka
Orzeł Bażanówka
4:0
LKS Górki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
1:4
Sanbud Długie
Orzeł Bażanówka
0:3
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Górki
0:4
JKS Jasionów
LKS ASM STARTER Hłudno
4:3
LKS Wzdów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jasionów
1:3
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Wzdów
1:2
Orły Jabłonka
Sanbud Długie
3:1
Orzeł Bażanówka
LKS Szarotka Nowosielce
8:0
LKS Górki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
3:3
JKS Jasionów
LKS Szarotka Nowosielce
4:1
Sanbud Długie
Orzeł Bażanówka
3:1
LKS Wzdów
LKS Górki
3:3
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jasionów
0:1
Orzeł Bażanówka
LKS Wzdów
0:3
LKS Szarotka Nowosielce
Sanbud Długie
8:0
LKS Górki
LKS ASM STARTER Hłudno
9:1
Orły Jabłonka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bażanówka
3:3
LKS ASM STARTER Hłudno
Sanbud Długie
2:3
LKS Wzdów
LKS Górki
0:2
Orły Jabłonka
LKS Szarotka Nowosielce
6:1
JKS Jasionów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jasionów
1:10
Sanbud Długie
LKS Wzdów
1:0
LKS Górki
Orły Jabłonka
0:1
Orzeł Bażanówka
LKS ASM STARTER Hłudno
2:7
LKS Szarotka Nowosielce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
3:3
Sanbud Długie
JKS Jasionów
2:2
LKS Wzdów
Orły Jabłonka
1:3
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Górki
0:1
Orzeł Bażanówka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jasionów
0:1
LKS Górki
LKS Wzdów
5:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Sanbud Długie
7:2
Orły Jabłonka
LKS Szarotka Nowosielce
3:1
Orzeł Bażanówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
3:2
LKS Wzdów
Orzeł Bażanówka
0:11
Sanbud Długie
LKS Górki
1:3
LKS Szarotka Nowosielce
LKS ASM STARTER Hłudno
5:2
JKS Jasionów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wzdów
3:0
Orzeł Bażanówka
Sanbud Długie
0:1
LKS Szarotka Nowosielce
JKS Jasionów
1:2
Orły Jabłonka
LKS ASM STARTER Hłudno
5:0
LKS Górki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
5:5
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Szarotka Nowosielce
0:3
LKS Wzdów
Orzeł Bażanówka
1:1
JKS Jasionów
LKS Górki
3:1
Sanbud Długie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jasionów
0:3
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Wzdów
2:0
Sanbud Długie
Orły Jabłonka
3:4
LKS Górki
LKS ASM STARTER Hłudno
3:0
Orzeł Bażanówka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
5:0
JKS Jasionów
LKS Szarotka Nowosielce
3:1
LKS ASM STARTER Hłudno
Orzeł Bażanówka
1:6
Orły Jabłonka
LKS Górki
0:1
LKS Wzdów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości