zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
1:5
Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany
2:3
Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze
2:3
Sobniów Jasło
Dębowczanka Dębowiec
2:2
Tempo Nienaszów
Gaudium Łężyny
2:7
Liwocz Brzyska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Łęki Dukielskie
0:1
Huragan Zarzecze
Liwocz Brzyska
1:3
Victoria Kobylany
Sobniów Jasło
4:1
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
4:1
Dębowczanka Dębowiec
Tempo Nienaszów
2:5
Gaudium Łężyny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
4:3
Dębowczanka Dębowiec
Victoria Kobylany
8:1
Tempo Nienaszów
Huragan Zarzecze
1:3
Liwocz Brzyska
Gaudium Łężyny
1:4
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
6:2
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Łęki Dukielskie
10:1
Orzeł Bieździedza
Dębowczanka Dębowiec
4:2
Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska
1:3
Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów
4:2
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
4:3
Victoria Kobylany
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
9:0
Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany
10:3
Dębowczanka Dębowiec
Zorza Łęki Dukielskie
2:0
Liwocz Brzyska
Huragan Zarzecze
0:4
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
11:1
Tempo Nienaszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
2:1
Huragan Zarzecze
Gaudium Łężyny
5:2
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
8:2
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
2:4
Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów
0:3
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
6:2
Victoria Kobylany
Zorza Łęki Dukielskie
1:3
Ostoja Kołaczyce
Huragan Zarzecze
1:3
Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska
8:1
Tempo Nienaszów
Sobniów Jasło
3:0
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
13:3
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
12:1
Huragan Zarzecze
Dębowczanka Dębowiec
3:6
Zorza Łęki Dukielskie
Gaudium Łężyny
2:4
Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce
2:0
Liwocz Brzyska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Łęki Dukielskie
5:1
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
0:5
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
3:1
Dębowczanka Dębowiec
Sobniów Jasło
5:3
Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów
0:10
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Łęki Dukielskie
0:4
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
2:1
Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło
6:3
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
2:1
Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów
1:2
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
0:1
Sobniów Jasło
Victoria Kobylany
4:3
Liwocz Brzyska
Huragan Zarzecze
2:6
Zorza Łęki Dukielskie
Dębowczanka Dębowiec
0:3
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
9:1
Tempo Nienaszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Łęki Dukielskie
1:1
Sobniów Jasło
Dębowczanka Dębowiec
2:5
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
2:4
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
4:2
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
0:9
Victoria Kobylany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:0
Zorza Łęki Dukielskie
Victoria Kobylany
0:4
Ostoja Kołaczyce
Huragan Zarzecze
0:3
Tempo Nienaszów
Gaudium Łężyny
5:2
Dębowczanka Dębowiec
Sobniów Jasło
1:1
Liwocz Brzyska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
2:5
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
6:6
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
1:3
Zorza Łęki Dukielskie
Ostoja Kołaczyce
4:0
Huragan Zarzecze
Tempo Nienaszów
0:5
Sobniów Jasło
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:4
Liwocz Brzyska
Victoria Kobylany
6:2
Gaudium Łężyny
Zorza Łęki Dukielskie
3:8
Tempo Nienaszów
Huragan Zarzecze
5:2
Dębowczanka Dębowiec
Sobniów Jasło
0:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
0:3
Orzeł Bieździedza
Dębowczanka Dębowiec
0:3
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
8:2
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
3:0
Zorza Łęki Dukielskie
Tempo Nienaszów
3:3
Liwocz Brzyska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Łęki Dukielskie
6:3
Dębowczanka Dębowiec
Huragan Zarzecze
1:4
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
0:2
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
0:7
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
3:13
Orzeł Bieździedza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
16:1
Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany
4:3
Sobniów Jasło
Dębowczanka Dębowiec
3:0
Liwocz Brzyska
Gaudium Łężyny
1:5
Zorza Łęki Dukielskie
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Tempo Nienaszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości