zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
4:1
Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny
12:1
Ostoja Kołaczyce
Standart Święcany (s)
5:0
Liwocz Brzyska
Polonia Kopytowa
13:1
Sparta Osobnica
Tempo Nienaszów
10:3
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:3
Tempo Nienaszów
Dębowczanka Dębowiec
0:6
Standart Święcany (s)
Liwocz Brzyska
0:2
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
6:2
Polonia Kopytowa
Sparta Osobnica
1:7
Victoria Kobylany
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
2:1
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
12:1
Dębowczanka Dębowiec
Standart Święcany (s)
0:2
Tempo Nienaszów
Sparta Osobnica
0:2
Orzeł Bieździedza
Polonia Kopytowa
4:2
Liwocz Brzyska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:1
Standart Święcany (s)
Dębowczanka Dębowiec
2:4
Polonia Kopytowa
Liwocz Brzyska
2:2
Victoria Kobylany
Ostoja Kołaczyce
6:3
Sparta Osobnica
Tempo Nienaszów
2:3
Gaudium Łężyny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
6:0
Standart Święcany (s)
Ostoja Kołaczyce
1:2
Orzeł Bieździedza
Sparta Osobnica
1:1
Liwocz Brzyska
Polonia Kopytowa
1:8
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
5:3
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
1:4
Gaudium Łężyny
Dębowczanka Dębowiec
2:7
Sparta Osobnica
Liwocz Brzyska
4:2
Ostoja Kołaczyce
Standart Święcany (s)
5:0
Polonia Kopytowa
Tempo Nienaszów
4:0
Victoria Kobylany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
1:2
Standart Święcany (s)
Liwocz Brzyska
5:2
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
3:2
Dębowczanka Dębowiec
Sparta Osobnica
3:6
Tempo Nienaszów
Polonia Kopytowa
1:7
Gaudium Łężyny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
2:2
Liwocz Brzyska
Gaudium Łężyny
6:0
Victoria Kobylany
Standart Święcany (s)
3:0
Sparta Osobnica
Polonia Kopytowa
5:0
Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów
15:6
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
8:2
Dębowczanka Dębowiec
Victoria Kobylany
11:2
Polonia Kopytowa
Liwocz Brzyska
1:1
Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce
1:2
Standart Święcany (s)
Sparta Osobnica
1:1
Gaudium Łężyny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
0:4
Victoria Kobylany
Dębowczanka Dębowiec
1:5
Tempo Nienaszów
Liwocz Brzyska
1:3
Standart Święcany (s)
Ostoja Kołaczyce
4:3
Gaudium Łężyny
Sparta Osobnica
2:9
Polonia Kopytowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
7:0
Sparta Osobnica
Gaudium Łężyny
4:1
Liwocz Brzyska
Standart Święcany (s)
12:0
Dębowczanka Dębowiec
Polonia Kopytowa
1:2
Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów
2:0
Orzeł Bieździedza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
6:0
Sparta Osobnica
Dębowczanka Dębowiec
3:7
Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska
5:2
Polonia Kopytowa
Ostoja Kołaczyce
5:3
Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów
3:1
Standart Święcany (s)
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
7:2
Liwocz Brzyska
Gaudium Łężyny
0:0
Tempo Nienaszów
Standart Święcany (s)
3:2
Orzeł Bieździedza
Sparta Osobnica
0:5
Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa
5:4
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:3
Ostoja Kołaczyce
Dębowczanka Dębowiec
2:4
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
3:1
Sparta Osobnica
Standart Święcany (s)
2:1
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
4:5
Polonia Kopytowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
5:0
Tempo Nienaszów
Gaudium Łężyny
4:2
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
4:1
Liwocz Brzyska
Sparta Osobnica
3:4
Dębowczanka Dębowiec
Polonia Kopytowa
0:2
Standart Święcany (s)
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:5
Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec
2:3
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
5:0
Polonia Kopytowa
Standart Święcany (s)
4:0
Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów
4:0
Sparta Osobnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:2
Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany
7:1
Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska
2:4
Dębowczanka Dębowiec
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Tempo Nienaszów
Sparta Osobnica
1:10
Standart Święcany (s)
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
2:3
Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny
5:0
Sparta Osobnica
Standart Święcany (s)
4:2
Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa
3:1
Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów
3:3
Liwocz Brzyska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości