zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
2:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Sobniów Jasło
8:0
Liwocz Brzyska
Standart Święcany (s)
3:6
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
9:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
6:1
Tempo Nienaszów
Liwocz Brzyska
1:4
Victoria Kobylany
Ostoja Kołaczyce
0:3
Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród
5:4
Standart Święcany (s)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
2:5
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
0:2
Liwocz Brzyska
Standart Święcany (s)
2:2
Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów
4:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
2:2
Tempo Nienaszów
Gaudium Łężyny
9:1
Ostoja Kołaczyce
Liwocz Brzyska
2:1
Standart Święcany (s)
Wisłoka Nowy Żmigród
0:1
Sobniów Jasło
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
1:2
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
8:0
Liwocz Brzyska
Ostoja Kołaczyce
0:4
Wisłoka Nowy Żmigród
Tempo Nienaszów
5:2
Standart Święcany (s)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
1:0
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
9:0
Standart Święcany (s)
Tempo Nienaszów
0:3
Liwocz Brzyska
Wisłoka Nowy Żmigród
0:3
Gaudium Łężyny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
0:0
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
3:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Sobniów Jasło
3:0
Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce
1:4
Standart Święcany (s)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
2:1
Standart Święcany (s)
Liwocz Brzyska
1:9
Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce
3:5
Tempo Nienaszów
Wisłoka Nowy Żmigród
1:0
Victoria Kobylany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
3:0
Liwocz Brzyska
Sobniów Jasło
1:1
Ostoja Kołaczyce
Standart Święcany (s)
4:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Tempo Nienaszów
4:2
Gaudium Łężyny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
1:0
Standart Święcany (s)
Gaudium Łężyny
3:4
Sobniów Jasło
Liwocz Brzyska
0:2
Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród
0:3
Tempo Nienaszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
2:5
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
5:0
Wisłoka Nowy Żmigród
Standart Święcany (s)
6:0
Liwocz Brzyska
Tempo Nienaszów
2:3
Victoria Kobylany
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
0:3
Sobniów Jasło
Liwocz Brzyska
2:10
Gaudium Łężyny
Standart Święcany (s)
5:1
Tempo Nienaszów
Wisłoka Nowy Żmigród
1:4
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
8:2
Wisłoka Nowy Żmigród
Liwocz Brzyska
2:4
Tempo Nienaszów
Sobniów Jasło
3:0
Standart Święcany (s)
Ostoja Kołaczyce
5:4
Victoria Kobylany
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
3:1
Gaudium Łężyny
Standart Święcany (s)
3:0
Ostoja Kołaczyce
Tempo Nienaszów
1:4
Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród
1:3
Liwocz Brzyska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości