zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:3
Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany
6:1
Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze
3:0
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
1:2
Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec
4:0
Tempo Nienaszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:7
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
2:1
Victoria Kobylany
Zorza Łęki Dukielskie
3:3
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
1:0
Dębowczanka Dębowiec
Tempo Nienaszów
2:2
Gaudium Łężyny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
5:1
Dębowczanka Dębowiec
Victoria Kobylany
8:0
Tempo Nienaszów
Huragan Zarzecze
2:1
Liwocz Brzyska
Sobniów Jasło
2:2
Zorza Łęki Dukielskie
Gaudium Łężyny
5:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Brzyska
0:2
Sobniów Jasło
Zorza Łęki Dukielskie
0:4
Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów
1:1
Huragan Zarzecze
Dębowczanka Dębowiec
4:3
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
2:2
Victoria Kobylany
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
8:1
Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany
6:1
Dębowczanka Dębowiec
Huragan Zarzecze
2:1
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
6:0
Tempo Nienaszów
Zorza Łęki Dukielskie
1:4
Liwocz Brzyska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Brzyska
0:4
Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny
3:7
Victoria Kobylany
Ostoja Kołaczyce
1:1
Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów
0:3
Zorza Łęki Dukielskie
Dębowczanka Dębowiec
2:6
Huragan Zarzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
11:2
Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze
3:0
Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło
2:3
Dębowczanka Dębowiec
Liwocz Brzyska
12:0
Tempo Nienaszów
Zorza Łęki Dukielskie
6:0
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
9:2
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
4:1
Huragan Zarzecze
Gaudium Łężyny
2:5
Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce
0:2
Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec
2:4
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zarzecze
2:2
Orzeł Bieździedza
Sobniów Jasło
1:1
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
4:1
Dębowczanka Dębowiec
Zorza Łęki Dukielskie
2:5
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
2:5
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
4:1
Huragan Zarzecze
Liwocz Brzyska
3:2
Gaudium Łężyny
Zorza Łęki Dukielskie
3:1
Victoria Kobylany
Ostoja Kołaczyce
3:2
Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów
1:9
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
1:2
Sobniów Jasło
Victoria Kobylany
0:4
Liwocz Brzyska
Huragan Zarzecze
2:1
Zorza Łęki Dukielskie
Gaudium Łężyny
10:2
Tempo Nienaszów
Dębowczanka Dębowiec
4:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Brzyska
1:0
Huragan Zarzecze
Zorza Łęki Dukielskie
1:2
Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce
5:2
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
2:6
Victoria Kobylany
Dębowczanka Dębowiec
0:6
Orzeł Bieździedza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:0
Zorza Łęki Dukielskie
Victoria Kobylany
1:7
Ostoja Kołaczyce
Huragan Zarzecze
12:0
Tempo Nienaszów
Sobniów Jasło
1:2
Liwocz Brzyska
Gaudium Łężyny
5:4
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Brzyska
0:3
Zorza Łęki Dukielskie
Gaudium Łężyny
1:6
Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce
0:3
Huragan Zarzecze
Tempo Nienaszów
0:3
Sobniów Jasło
Dębowczanka Dębowiec
6:1
Victoria Kobylany
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
4:0
Liwocz Brzyska
Victoria Kobylany
0:5
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
1:4
Dębowczanka Dębowiec
Sobniów Jasło
3:2
Ostoja Kołaczyce
Zorza Łęki Dukielskie
3:0
Tempo Nienaszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
0:3
Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny
1:10
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
3:1
Zorza Łęki Dukielskie
Tempo Nienaszów
0:3
Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec
2:1
Sobniów Jasło
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zarzecze
1:3
Victoria Kobylany
Sobniów Jasło
3:1
Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska
0:1
Ostoja Kołaczyce
Zorza Łęki Dukielskie
3:6
Dębowczanka Dębowiec
Tempo Nienaszów
0:3
Orzeł Bieździedza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:1
Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany
3:3
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
6:3
Zorza Łęki Dukielskie
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Tempo Nienaszów
Dębowczanka Dębowiec
3:0
Liwocz Brzyska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości