zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
4:2
Liwocz Brzyska
Victoria Kobylany
2:1
Beskid Równe
Ostoja Kołaczyce
7:1
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
1:4
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
1:7
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
3:6
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
3:0
Tempo Nienaszów
Beskid Równe
2:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:0
Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany
7:1
Dębowczanka Dębowiec
Ostoja Kołaczyce
3:1
Liwocz Brzyska
Beskid Równe
1:3
Gaudium Łężyny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
0:5
Ostoja Kołaczyce
Liwocz Brzyska
2:4
Beskid Równe
Gaudium Łężyny
1:5
Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów
1:10
Victoria Kobylany
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
1:1
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
8:2
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Tempo Nienaszów
Beskid Równe
4:3
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
1:3
Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany
4:8
Gaudium Łężyny
Dębowczanka Dębowiec
0:0
Liwocz Brzyska
Tempo Nienaszów
1:23
Beskid Równe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Brzyska
3:0
Tempo Nienaszów
Gaudium Łężyny
3:7
Dębowczanka Dębowiec
Ostoja Kołaczyce
7:0
Victoria Kobylany
Beskid Równe
2:2
Orzeł Bieździedza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
3:0
Tempo Nienaszów
Liwocz Brzyska
2:0
Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny
0:7
Ostoja Kołaczyce
Beskid Równe
2:0
Victoria Kobylany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:0
Dębowczanka Dębowiec
Victoria Kobylany
8:2
Liwocz Brzyska
Ostoja Kołaczyce
4:2
Beskid Równe
Tempo Nienaszów
2:17
Gaudium Łężyny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
3:1
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
0:2
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
0:5
Beskid Równe
Tempo Nienaszów
0:3
Orzeł Bieździedza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
9:0
Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany
3:0
Tempo Nienaszów
Ostoja Kołaczyce
1:2
Dębowczanka Dębowiec
Beskid Równe
3:0
Liwocz Brzyska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
7:3
Victoria Kobylany
Dębowczanka Dębowiec
5:0
Beskid Równe
Gaudium Łężyny
1:2
Liwocz Brzyska
Tempo Nienaszów
0:3*
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Brzyska
4:3
Dębowczanka Dębowiec
Gaudium Łężyny
1:1
Victoria Kobylany
Ostoja Kołaczyce
2:2
Orzeł Bieździedza
Beskid Równe
3:0
Tempo Nienaszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:1
Beskid Równe
Victoria Kobylany
3:2
Ostoja Kołaczyce
Dębowczanka Dębowiec
5:0
Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów
0:3
Liwocz Brzyska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości