zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Guzikówka Krosno
2:3
Karpaty Klimkówka
LKS ASM STARTER Hłudno
4:1
Nafta Chorkówka
Jasiołka Jaśliska
7:1
Sokół Domaradz
Beskid Równe
2:6
Huragan Jasionka
Górnik Grabownica
1:1
JKS Jasionów
LKS Głębokie
3:1
LKS Trześniów
LKS Lubatówka
0:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:0
LKS Głębokie
Sokół Domaradz
2:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Nafta Chorkówka
1:2
Guzikówka Krosno
LKS Trześniów
0:1
Górnik Grabownica
Huragan Jasionka
2:0
LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka
1:0
Beskid Równe
JKS Jasionów
2:3
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
2:4
Sokół Domaradz
LKS ASM STARTER Hłudno
3:2
JKS Jasionów
Jasiołka Jaśliska
6:0
LKS Trześniów
Beskid Równe
1:0
Guzikówka Krosno
Górnik Grabownica
0:1
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Głębokie
3:0
Huragan Jasionka
LKS Lubatówka
0:3
Karpaty Klimkówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
3:1
Beskid Równe
Guzikówka Krosno
2:1
LKS Lubatówka
LKS Trześniów
1:1
LKS ASM STARTER Hłudno
Błękitni Jasienica Rosielna
6:0
Jasiołka Jaśliska
Huragan Jasionka
0:3
Górnik Grabownica
Karpaty Klimkówka
3:0
LKS Głębokie
JKS Jasionów
1:2
Sokół Domaradz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
1:1
LKS Trześniów
LKS ASM STARTER Hłudno
1:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Jasiołka Jaśliska
0:5
Huragan Jasionka
Górnik Grabownica
0:1
Karpaty Klimkówka
LKS Głębokie
0:2
Guzikówka Krosno
JKS Jasionów
4:1
Nafta Chorkówka
LKS Lubatówka
1:1
Beskid Równe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
3:2
LKS Lubatówka
LKS Trześniów
1:1
JKS Jasionów
Błękitni Jasienica Rosielna
1:0
Sokół Domaradz
Beskid Równe
2:1
LKS Głębokie
Huragan Jasionka
1:0
LKS ASM STARTER Hłudno
Karpaty Klimkówka
3:1
Jasiołka Jaśliska
Guzikówka Krosno
2:2
Górnik Grabownica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
1:5
Huragan Jasionka
LKS Trześniów
4:0
Nafta Chorkówka
LKS ASM STARTER Hłudno
4:1
Karpaty Klimkówka
Jasiołka Jaśliska
0:3
Guzikówka Krosno
LKS Głębokie
1:0
LKS Lubatówka
JKS Jasionów
0:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Górnik Grabownica
5:2
Beskid Równe
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
2:3
LKS Głębokie
Guzikówka Krosno
2:1
LKS ASM STARTER Hłudno
Błękitni Jasienica Rosielna
2:0
LKS Trześniów
Beskid Równe
1:1
Jasiołka Jaśliska
Karpaty Klimkówka
3:0
Sokół Domaradz
Huragan Jasionka
2:0
JKS Jasionów
LKS Lubatówka
0:0
Górnik Grabownica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
1:2
Guzikówka Krosno
LKS Trześniów
2:3
Huragan Jasionka
Błękitni Jasienica Rosielna
2:2
Nafta Chorkówka
LKS ASM STARTER Hłudno
2:3
Beskid Równe
Jasiołka Jaśliska
3:1
LKS Lubatówka
Górnik Grabownica
2:1
LKS Głębokie
JKS Jasionów
2:1
Karpaty Klimkówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Równe
0:3
Sokół Domaradz
Karpaty Klimkówka
3:2
LKS Trześniów
Nafta Chorkówka
2:1
Górnik Grabownica
Guzikówka Krosno
5:1
JKS Jasionów
Huragan Jasionka
0:1
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Głębokie
3:3
Jasiołka Jaśliska
LKS Lubatówka
2:1
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
2:3
Karpaty Klimkówka
LKS ASM STARTER Hłudno
2:0
LKS Głębokie
Jasiołka Jaśliska
2:3
Górnik Grabownica
Sokół Domaradz
2:1
LKS Lubatówka
LKS Trześniów
1:1
Guzikówka Krosno
Huragan Jasionka
0:1
Nafta Chorkówka
JKS Jasionów
2:2
Beskid Równe
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Jaśliska
0:2
Nafta Chorkówka
Beskid Równe
2:3
LKS Trześniów
Karpaty Klimkówka
1:3
Huragan Jasionka
Guzikówka Krosno
1:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Górnik Grabownica
1:0
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Głębokie
3:1
Sokół Domaradz
LKS Lubatówka
0:1
JKS Jasionów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0
Beskid Równe
LKS ASM STARTER Hłudno
3:2
Jasiołka Jaśliska
JKS Jasionów
2:2
LKS Głębokie
Sokół Domaradz
2:1
Górnik Grabownica
Nafta Chorkówka
0:2
Karpaty Klimkówka
LKS Trześniów
2:0
LKS Lubatówka
Huragan Jasionka
1:2
Guzikówka Krosno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
3:2
Jasiołka Jaśliska
Nafta Chorkówka
2:0
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Trześniów
2:4
LKS Głębokie
Błękitni Jasienica Rosielna
2:1
LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka
1:0
Guzikówka Krosno
JKS Jasionów
4:0
Górnik Grabownica
Huragan Jasionka
2:1
Beskid Równe
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Guzikówka Krosno
0:0
Nafta Chorkówka
LKS ASM STARTER Hłudno
2:0
Sokół Domaradz
Jasiołka Jaśliska
2:4
JKS Jasionów
Beskid Równe
1:2
Karpaty Klimkówka
Górnik Grabownica
5:0
LKS Trześniów
LKS Głębokie
3:2
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Lubatówka
0:3
Huragan Jasionka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
2:1
Nafta Chorkówka
Guzikówka Krosno
0:1
Beskid Równe
Błękitni Jasienica Rosielna
1:0
Górnik Grabownica
Karpaty Klimkówka
0:1
LKS Lubatówka
JKS Jasionów
10:3
LKS ASM STARTER Hłudno
Huragan Jasionka
3:1
LKS Głębokie
LKS Trześniów
3:1
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
8:1
LKS Trześniów
LKS Głębokie
0:1
Karpaty Klimkówka
Jasiołka Jaśliska
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Beskid Równe
2:0
Nafta Chorkówka
LKS Lubatówka
3:1
Guzikówka Krosno
Sokół Domaradz
2:1
JKS Jasionów
Górnik Grabownica
4:0
Huragan Jasionka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
1:2
JKS Jasionów
LKS Trześniów
1:0
Sokół Domaradz
Błękitni Jasienica Rosielna
7:0
LKS ASM STARTER Hłudno
Beskid Równe
1:5
LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka
4:0
Górnik Grabownica
Guzikówka Krosno
5:0
LKS Głębokie
Huragan Jasionka
0:5
Jasiołka Jaśliska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
2:4
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS ASM STARTER Hłudno
2:4
Huragan Jasionka
Jasiołka Jaśliska
0:1
Karpaty Klimkówka
Górnik Grabownica
1:0
Guzikówka Krosno
LKS Głębokie
3:3
Beskid Równe
JKS Jasionów
3:3
LKS Trześniów
LKS Lubatówka
2:1
Nafta Chorkówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości