zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
5:0
Górnik Strachocina
Stal Sanok
0:0
Przełom Besko
Szarotka Uherce
4:2
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Głowienka
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
5:0
Jasiołka Świerzowa
Ostoja Kołaczyce
1:1
Nafta Jedlicze
Sanovia Lesko
0:2
LKS Zarszyn
Leśnik Baligród
3:0
Czarni Jasło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
0:2
Karpaty Krosno
Jasiołka Świerzowa
1:2
Stal Sanok
Przełom Besko
1:3
Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe
0:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Czarni Jasło
2:1
LKS Głowienka
Nafta Jedlicze
0:0
Leśnik Baligród
Górnik Strachocina
3:0
Szarotka Uherce
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:1
Sanovia Lesko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
2:0
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Zarszyn
3:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Głowienka
0:1
Nafta Jedlicze
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:0
Górnik Strachocina
Karpaty Krosno
7:0
Szarotka Uherce
Ostoja Kołaczyce
4:2
Jasiołka Świerzowa
Sanovia Lesko
0:1
Czarni Jasło
Leśnik Baligród
2:0
Przełom Besko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
0:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jasiołka Świerzowa
0:4
Leśnik Baligród
Przełom Besko
1:2
LKS Głowienka
Piastovia Miejsce Piastowe
2:0
Ostoja Kołaczyce
Czarni Jasło
6:1
LKS Zarszyn
Nafta Jedlicze
1:1
Sanovia Lesko
Górnik Strachocina
0:1
Stal Sanok
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:3
Karpaty Krosno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
1:0
Szarotka Uherce
LKS Zarszyn
0:4
Nafta Jedlicze
LKS Głowienka
1:4
Jasiołka Świerzowa
Karpaty Krosno
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce
2:2
Górnik Strachocina
Sanovia Lesko
1:3
Przełom Besko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:2
Czarni Jasło
Leśnik Baligród
1:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
1:0
Ostoja Kołaczyce
Jasiołka Świerzowa
3:2
Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:0
Stal Sanok
Przełom Besko
3:3
LKS Zarszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
1:1
LKS Głowienka
Czarni Jasło
2:2
Karpaty Krosno
Nafta Jedlicze
2:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Górnik Strachocina
2:1
Leśnik Baligród
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
1:1
Stal Sanok
LKS Zarszyn
2:1
Jasiołka Świerzowa
LKS Głowienka
0:0
Górnik Strachocina
Ostoja Kołaczyce
2:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Czarni Jasło
3:1
Nafta Jedlicze
Sanovia Lesko
4:4
Piastovia Miejsce Piastowe
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:0
Przełom Besko
Leśnik Baligród
3:0
Szarotka Uherce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
1:0
Ostoja Kołaczyce
Szarotka Uherce
2:1
LKS Głowienka
Jasiołka Świerzowa
2:4
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:0
Leśnik Baligród
Przełom Besko
0:0
Czarni Jasło
Piastovia Miejsce Piastowe
3:0
LKS Zarszyn
Nafta Jedlicze
0:2
Karpaty Krosno
Górnik Strachocina
2:3
Sanovia Lesko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
2:1
Górnik Strachocina
LKS Głowienka
0:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Karpaty Krosno
5:0
Ostoja Kołaczyce
Czarni Jasło
5:1
Jasiołka Świerzowa
Nafta Jedlicze
1:1
Przełom Besko
Sanovia Lesko
2:0
Szarotka Uherce
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Leśnik Baligród
1:0
Stal Sanok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
1:1
Jasiołka Świerzowa
Ostoja Kołaczyce
3:0
Leśnik Baligród
Stal Sanok
1:1
LKS Głowienka
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:0
Sanovia Lesko
Szarotka Uherce
0:4
LKS Zarszyn
Górnik Strachocina
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Piastovia Miejsce Piastowe
0:2
Czarni Jasło
Przełom Besko
1:2
Karpaty Krosno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
0:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Głowienka
3:2
Ostoja Kołaczyce
Karpaty Krosno
5:0
Leśnik Baligród
Przełom Besko
1:1
Jasiołka Świerzowa
Czarni Jasło
6:1
Górnik Strachocina
Nafta Jedlicze
1:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Sanovia Lesko
2:2
Stal Sanok
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
5:0
Szarotka Uherce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:1
LKS Zarszyn
Szarotka Uherce
1:2
Czarni Jasło
Jasiołka Świerzowa
1:4
Karpaty Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Piastovia Miejsce Piastowe
2:3
Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce
1:2
Sanovia Lesko
Górnik Strachocina
2:1
Nafta Jedlicze
Leśnik Baligród
3:0
LKS Głowienka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
2:0
Ostoja Kołaczyce
Jasiołka Świerzowa
1:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Karpaty Krosno
9:1
LKS Głowienka
Przełom Besko
3:0
Górnik Strachocina
Czarni Jasło
1:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Nafta Jedlicze
1:1
Szarotka Uherce
Sanovia Lesko
1:2
Leśnik Baligród
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:3
Stal Sanok
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowienka
0:3
Sanovia Lesko
Karpaty Krosno
2:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Ostoja Kołaczyce
1:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Górnik Strachocina
5:1
Jasiołka Świerzowa
Leśnik Baligród
3:1
LKS Zarszyn
Stal Sanok
2:1
Czarni Jasło
Szarotka Uherce
3:0
Przełom Besko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:1
Nafta Jedlicze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
2:1
LKS Głowienka
Jasiołka Świerzowa
5:2
Szarotka Uherce
Przełom Besko
1:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe
1:0
Górnik Strachocina
Czarni Jasło
5:0
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
0:1
Stal Sanok
Sanovia Lesko
0:1
Karpaty Krosno
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:2
Leśnik Baligród
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
3:0
Sanovia Lesko
Jasiołka Świerzowa
1:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełom Besko
1:3
Stal Sanok
Piastovia Miejsce Piastowe
2:1
Szarotka Uherce
Czarni Jasło
5:0
Leśnik Baligród
Nafta Jedlicze
0:0
Ostoja Kołaczyce
Górnik Strachocina
0:4
Karpaty Krosno
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:0
LKS Głowienka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
7:0
Jasiołka Świerzowa
Szarotka Uherce
1:0
Górnik Strachocina
LKS Głowienka
1:2
Czarni Jasło
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Karpaty Krosno
6:0
LKS Zarszyn
Ostoja Kołaczyce
0:1
Przełom Besko
Sanovia Lesko
4:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Leśnik Baligród
1:1
Nafta Jedlicze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
3:0
Sanovia Lesko
Szarotka Uherce
0:1
Karpaty Krosno
Jasiołka Świerzowa
1:2
Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko
0:1
Leśnik Baligród
Piastovia Miejsce Piastowe
0:0
Stal Sanok
Nafta Jedlicze
2:0
LKS Głowienka
Górnik Strachocina
1:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:1
LKS Zarszyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
1:2
Górnik Strachocina
LKS Zarszyn
0:3
Czarni Jasło
LKS Głowienka
1:0
Przełom Besko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:1
Szarotka Uherce
Karpaty Krosno
2:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce
1:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Sanovia Lesko
1:0
Nafta Jedlicze
Leśnik Baligród
3:0
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
1:2
Stal Sanok
Jasiołka Świerzowa
1:4
LKS Głowienka
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:2
Karpaty Krosno
Przełom Besko
1:4
Sanovia Lesko
Piastovia Miejsce Piastowe
0:0
Leśnik Baligród
Czarni Jasło
7:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
3:0
LKS Zarszyn
Górnik Strachocina
1:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Zarszyn
1:2
Przełom Besko
LKS Głowienka
3:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Karpaty Krosno
2:0
Czarni Jasło
Ostoja Kołaczyce
1:1
Szarotka Uherce
Sanovia Lesko
2:1
Jasiołka Świerzowa
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:1
Nafta Jedlicze
Leśnik Baligród
1:2
Górnik Strachocina
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:1
Karpaty Krosno
Szarotka Uherce
2:1
Leśnik Baligród
Jasiołka Świerzowa
5:1
LKS Zarszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:0
Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko
2:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Piastovia Miejsce Piastowe
0:2
Sanovia Lesko
Nafta Jedlicze
1:0
Czarni Jasło
Górnik Strachocina
1:0
LKS Głowienka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
1:4
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Głowienka
2:3
Szarotka Uherce
Karpaty Krosno
5:0
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
3:2
Stal Sanok
Czarni Jasło
6:0
Przełom Besko
Sanovia Lesko
2:0
Górnik Strachocina
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
5:0
Jasiołka Świerzowa
Leśnik Baligród
2:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
1:1
Leśnik Baligród
Szarotka Uherce
3:3
Sanovia Lesko
Jasiołka Świerzowa
1:2
Czarni Jasło
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:1
LKS Głowienka
Przełom Besko
3:2
Nafta Jedlicze
Piastovia Miejsce Piastowe
1:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce
1:1
Karpaty Krosno
Górnik Strachocina
3:1
LKS Zarszyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
2:1
Szarotka Uherce
LKS Głowienka
1:0
Stal Sanok
Jasiołka Świerzowa
0:4
Nafta Jedlicze
Karpaty Krosno
6:0
Przełom Besko
Czarni Jasło
5:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Sanovia Lesko
0:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:3
Górnik Strachocina
Leśnik Baligród
6:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
0:2
Sanovia Lesko
Szarotka Uherce
1:4
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Jasiołka Świerzowa
1:6
Przełom Besko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
7:0
LKS Zarszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
0:0
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
1:0
LKS Głowienka
Górnik Strachocina
0:0
Czarni Jasło
Leśnik Baligród
1:4
Karpaty Krosno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
1:1
Stal Sanok
LKS Głowienka
1:2
Leśnik Baligród
Karpaty Krosno
11:0
Jasiołka Świerzowa
Przełom Besko
1:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Czarni Jasło
4:0
Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze
0:2
Górnik Strachocina
Sanovia Lesko
6:0
Ostoja Kołaczyce
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:4
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
5:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Szarotka Uherce
0:1
Nafta Jedlicze
LKS Głowienka
0:7
Karpaty Krosno
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:3
Czarni Jasło
Piastovia Miejsce Piastowe
2:1
Jasiołka Świerzowa
Ostoja Kołaczyce
3:3
LKS Zarszyn
Górnik Strachocina
1:1
Przełom Besko
Leśnik Baligród
1:1
Sanovia Lesko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
3:2
Leśnik Baligród
Jasiołka Świerzowa
3:3
Górnik Strachocina
Przełom Besko
0:3
Szarotka Uherce
Piastovia Miejsce Piastowe
2:3
Karpaty Krosno
Czarni Jasło
2:1
Stal Sanok
Nafta Jedlicze
1:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sanovia Lesko
2:0
LKS Głowienka
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:0
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
2:2
Nafta Jedlicze
Szarotka Uherce
3:0
Jasiołka Świerzowa
LKS Głowienka
1:2
LKS Zarszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
5:0
Przełom Besko
Karpaty Krosno
5:0
Sanovia Lesko
Ostoja Kołaczyce
0:3
Czarni Jasło
Górnik Strachocina
1:3
Piastovia Miejsce Piastowe
Leśnik Baligród
3:4
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości