zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok II Sieniawa
4:3
Bukowianka Bukowsko
LKS Tarnawa
3:2
Cisy Jabłonica Polska
Lotniarz Bezmiechowa
4:1
LKS Zarszyn
Jawornik Czarna
3:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Victoria Pakoszówka
Start Rymanów
1:0
Iskra Iskrzynia
Sanovia Lesko
3:1
LKS Haczów
Orzeł Bażanówka
2:3
Płomień Zmiennica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
0:6
Start Rymanów
Błękitni Jasienica Rosielna
2:0
Orzeł Bażanówka
LKS Zarszyn
7:0
Sanovia Lesko
Bukowianka Bukowsko
4:0
Lotniarz Bezmiechowa
Iskra Iskrzynia
4:1
Jawornik Czarna
Victoria Pakoszówka
2:0
Płomień Zmiennica
LKS Haczów
2:3
LKS Tarnawa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Wisłok II Sieniawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok II Sieniawa
0:0
Victoria Pakoszówka
LKS Tarnawa
1:1
LKS Zarszyn
Lotniarz Bezmiechowa
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Cisy Jabłonica Polska
1:2
Jawornik Czarna
Płomień Zmiennica
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Start Rymanów
2:0
LKS Haczów
Sanovia Lesko
0:1
Bukowianka Bukowsko
Orzeł Bażanówka
1:2
Iskra Iskrzynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
0:3
Orzeł Bażanówka
Wisłok II Sieniawa
1:3
Lotniarz Bezmiechowa
LKS Zarszyn
2:4
Start Rymanów
Bukowianka Bukowsko
1:0
LKS Tarnawa
Iskra Iskrzynia
2:0
Płomień Zmiennica
Victoria Pakoszówka
2:0
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Haczów
2:1
Jawornik Czarna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Sanovia Lesko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
Iskra Iskrzynia
Lotniarz Bezmiechowa
0:1
Victoria Pakoszówka
LKS Tarnawa
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Płomień Zmiennica
2:0
Cisy Jabłonica Polska
Jawornik Czarna
2:0
LKS Zarszyn
Start Rymanów
2:0
Bukowianka Bukowsko
Sanovia Lesko
2:2
Wisłok II Sieniawa
Orzeł Bażanówka
4:1
LKS Haczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
2:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Wisłok II Sieniawa
1:3
LKS Tarnawa
LKS Zarszyn
4:0
Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko
2:1
Jawornik Czarna
Victoria Pakoszówka
1:1
Iskra Iskrzynia
LKS Haczów
1:0
Płomień Zmiennica
Lotniarz Bezmiechowa
1:0
Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:2
Start Rymanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0
LKS Haczów
LKS Tarnawa
2:6
Lotniarz Bezmiechowa
Iskra Iskrzynia
5:3
Cisy Jabłonica Polska
Płomień Zmiennica
4:1
LKS Zarszyn
Jawornik Czarna
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
1:0
Wisłok II Sieniawa
Sanovia Lesko
0:2
Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka
1:0
Bukowianka Bukowsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotniarz Bezmiechowa
0:7
Start Rymanów
Wisłok II Sieniawa
1:3
Jawornik Czarna
LKS Zarszyn
5:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Bukowianka Bukowsko
1:0
Płomień Zmiennica
Victoria Pakoszówka
1:1
Cisy Jabłonica Polska
LKS Haczów
1:5
Iskra Iskrzynia
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:1
Orzeł Bażanówka
Sanovia Lesko
1:0
LKS Tarnawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości