zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
0:0
Przełęcz Dukla
Markiewicza Krosno
1:0
Nafta Jedlicze
Polonia Kopytowa
0:3
Kotwica Korczyna
Gimball Tarnawa
6:3
Grabowianka Grabówka
Iwonka Iwonicz
0:1
Partyzant II Targowiska
Start Rymanów
4:2
Czarni Jasło
Przełom Besko
3:1
Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn
1:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
2:3
Iwonka Iwonicz
Partyzant II Targowiska
6:1
Polonia Kopytowa
Kotwica Korczyna
4:1
Gimball Tarnawa
Start Rymanów
3:1
Przełom Besko
Iskra Przysietnica
2:1
LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka
2:4
Markiewicza Krosno
Gaudium Łężyny
0:0
Ostoja Kołaczyce
Czarni Jasło
3:2
Nafta Jedlicze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iwonka Iwonicz
4:1
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
3:0*
Grabowianka Grabówka
Polonia Kopytowa
2:5
Przełęcz Dukla
Gimball Tarnawa
1:3
Partyzant II Targowiska
Gaudium Łężyny
2:1
Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno
0:1
Kotwica Korczyna
Przełom Besko
2:0
Czarni Jasło
LKS Skołyszyn
1:3
Start Rymanów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
4:2
Grabowianka Grabówka
Partyzant II Targowiska
2:0
Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna
5:5
Nafta Jedlicze
Start Rymanów
5:0
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
0:2
Polonia Kopytowa
Przełęcz Dukla
3:0
Gimball Tarnawa
Przełom Besko
6:0
LKS Skołyszyn
Iskra Przysietnica
3:0*
Iwonka Iwonicz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iwonka Iwonicz
2:4
Start Rymanów
Gimball Tarnawa
2:0
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
2:0
Partyzant II Targowiska
Polonia Kopytowa
1:2
Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn
2:1
Czarni Jasło
Grabowianka Grabówka
2:5
Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny
3:1
Przełom Besko
Markiewicza Krosno
3:0
Przełęcz Dukla
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
6:0
Polonia Kopytowa
LKS Skołyszyn
1:3
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
1:3
Markiewicza Krosno
Czarni Jasło
5:1
Kotwica Korczyna
Przełęcz Dukla
2:0
Nafta Jedlicze
Przełom Besko
4:1
Iwonka Iwonicz
Iskra Przysietnica
0:2
Gimball Tarnawa
Partyzant II Targowiska
1:1
Grabowianka Grabówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
3:2
Partyzant II Targowiska
Gaudium Łężyny
1:2
Czarni Jasło
Iwonka Iwonicz
4:0
LKS Skołyszyn
Polonia Kopytowa
0:10
Przełom Besko
Gimball Tarnawa
2:0
Start Rymanów
Grabowianka Grabówka
2:7
Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze
1:1
Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno
1:1
Iskra Przysietnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
1:1
Partyzant II Targowiska
LKS Skołyszyn
1:0
Polonia Kopytowa
Start Rymanów
3:0
Markiewicza Krosno
Gaudium Łężyny
1:2
Iwonka Iwonicz
Przełom Besko
2:2
Gimball Tarnawa
Ostoja Kołaczyce
5:2
Grabowianka Grabówka
Iskra Przysietnica
4:3
Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla
1:3
Kotwica Korczyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant II Targowiska
3:0
Przełęcz Dukla
Iwonka Iwonicz
1:0
Czarni Jasło
Kotwica Korczyna
2:0
Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa
2:3
Gaudium Łężyny
Gimball Tarnawa
2:0
LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka
0:2
Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno
1:3
Przełom Besko
Nafta Jedlicze
2:1
Start Rymanów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
3:1
Nafta Jedlicze
Gaudium Łężyny
3:0
Gimball Tarnawa
Czarni Jasło
4:1
Przełęcz Dukla
Iwonka Iwonicz
3:0
Polonia Kopytowa
Start Rymanów
5:1
Grabowianka Grabówka
Ostoja Kołaczyce
0:3
Partyzant II Targowiska
LKS Skołyszyn
2:2
Markiewicza Krosno
Iskra Przysietnica
1:0
Kotwica Korczyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
2:0
LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna
2:3
Start Rymanów
Polonia Kopytowa
1:2
Czarni Jasło
Gimball Tarnawa
2:1
Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka
0:3
Przełom Besko
Przełęcz Dukla
5:0
Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno
3:4
Gaudium Łężyny
Partyzant II Targowiska
2:1
Iskra Przysietnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iwonka Iwonicz
1:4
Markiewicza Krosno
Czarni Jasło
1:0
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
2:2
Nafta Jedlicze
Polonia Kopytowa
0:5
Gimball Tarnawa
Start Rymanów
1:2
Partyzant II Targowiska
Przełom Besko
3:2
Kotwica Korczyna
Iskra Przysietnica
0:4
Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn
3:1
Grabowianka Grabówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
1:2
Start Rymanów
Kotwica Korczyna
2:1
LKS Skołyszyn
Markiewicza Krosno
2:2
Polonia Kopytowa
Gimball Tarnawa
2:2
Czarni Jasło
Partyzant II Targowiska
1:5
Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce
5:0
Iskra Przysietnica
Nafta Jedlicze
4:1
Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka
2:2
Gaudium Łężyny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
3:1
Iskra Przysietnica
Iwonka Iwonicz
0:3*
Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn
0:1
Partyzant II Targowiska
Gaudium Łężyny
0:2
Kotwica Korczyna
Polonia Kopytowa
1:7
Nafta Jedlicze
Gimball Tarnawa
3:0
Markiewicza Krosno
Start Rymanów
1:0
Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko
3:0
Przełęcz Dukla
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
2:0
LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce
1:3
Przełom Besko
Nafta Jedlicze
3:2
Gimball Tarnawa
Kotwica Korczyna
3:0
Iwonka Iwonicz
Markiewicza Krosno
1:2
Czarni Jasło
Partyzant II Targowiska
2:1
Gaudium Łężyny
Iskra Przysietnica
2:0
Start Rymanów
Grabowianka Grabówka
1:2
Polonia Kopytowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
3:3
Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna
5:1
Polonia Kopytowa
Partyzant II Targowiska
2:0
Iwonka Iwonicz
Ostoja Kołaczyce
2:1
LKS Skołyszyn
Czarni Jasło
1:0
Start Rymanów
Iskra Przysietnica
1:2
Przełom Besko
Grabowianka Grabówka
2:5
Gimball Tarnawa
Nafta Jedlicze
1:2
Markiewicza Krosno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iwonka Iwonicz
0:2
Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze
2:1
Czarni Jasło
Polonia Kopytowa
2:3
Partyzant II Targowiska
Gimball Tarnawa
1:3
Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn
3:3
Iskra Przysietnica
Ostoja Kołaczyce
1:1
Gaudium Łężyny
Markiewicza Krosno
3:1
Grabowianka Grabówka
Przełom Besko
1:0
Start Rymanów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant II Targowiska
4:1
Gimball Tarnawa
Czarni Jasło
0:2
Przełom Besko
Kotwica Korczyna
2:1
Markiewicza Krosno
Start Rymanów
1:1
LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka
1:1
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
2:0
Iwonka Iwonicz
Przełęcz Dukla
2:3
Polonia Kopytowa
Iskra Przysietnica
3:0
Gaudium Łężyny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
1:2
Kotwica Korczyna
Iwonka Iwonicz
1:2
Iskra Przysietnica
Polonia Kopytowa
2:1
Ostoja Kołaczyce
Gimball Tarnawa
2:3
Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn
2:2
Przełom Besko
Grabowianka Grabówka
0:3
Czarni Jasło
Gaudium Łężyny
1:5
Start Rymanów
Markiewicza Krosno
0:1
Partyzant II Targowiska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant II Targowiska
3:2
Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna
2:0
Grabowianka Grabówka
Start Rymanów
0:0
Iwonka Iwonicz
Ostoja Kołaczyce
0:2
Gimball Tarnawa
Przełęcz Dukla
2:3
Markiewicza Krosno
Przełom Besko
4:1
Gaudium Łężyny
Iskra Przysietnica
4:0
Polonia Kopytowa
Czarni Jasło
2:0
LKS Skołyszyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
2:0
Czarni Jasło
Polonia Kopytowa
3:1
Start Rymanów
Gimball Tarnawa
0:0
Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka
3:2
Partyzant II Targowiska
Gaudium Łężyny
0:2
LKS Skołyszyn
Markiewicza Krosno
0:2
Ostoja Kołaczyce
Iwonka Iwonicz
1:3
Przełom Besko
Nafta Jedlicze
2:1
Przełęcz Dukla
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
2:1
Iwonka Iwonicz
Partyzant II Targowiska
2:1
Kotwica Korczyna
Czarni Jasło
3:1
Gaudium Łężyny
Start Rymanów
2:5
Gimball Tarnawa
Ostoja Kołaczyce
1:0
Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla
1:1
Grabowianka Grabówka
Przełom Besko
2:3
Polonia Kopytowa
Iskra Przysietnica
0:2
Markiewicza Krosno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant II Targowiska
3:2
Czarni Jasło
Iwonka Iwonicz
3:0
Gaudium Łężyny
Grabowianka Grabówka
0:2
Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna
2:0
Przełęcz Dukla
Polonia Kopytowa
2:1
LKS Skołyszyn
Gimball Tarnawa
2:4
Przełom Besko
Nafta Jedlicze
1:2
Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno
1:2
Start Rymanów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
1:0
Markiewicza Krosno
Czarni Jasło
3:0
Iwonka Iwonicz
Iskra Przysietnica
0:0
Grabowianka Grabówka
Start Rymanów
0:2
Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn
3:4
Gimball Tarnawa
Ostoja Kołaczyce
1:2
Kotwica Korczyna
Przełęcz Dukla
3:0
Partyzant II Targowiska
Gaudium Łężyny
1:5
Polonia Kopytowa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
2:4
Przełom Besko
Kotwica Korczyna
0:1
Iskra Przysietnica
Polonia Kopytowa
2:2
Iwonka Iwonicz
Gimball Tarnawa
5:3
Gaudium Łężyny
Grabowianka Grabówka
1:4
Start Rymanów
Partyzant II Targowiska
2:0
Ostoja Kołaczyce
Przełęcz Dukla
2:0
Czarni Jasło
Markiewicza Krosno
1:1
LKS Skołyszyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
4:1
Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn
0:1
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
3:2
Przełęcz Dukla
Gaudium Łężyny
1:2
Markiewicza Krosno
Iwonka Iwonicz
4:1
Gimball Tarnawa
Przełom Besko
3:2
Grabowianka Grabówka
Czarni Jasło
0:3
Polonia Kopytowa
Iskra Przysietnica
1:0
Partyzant II Targowiska
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
0:1
Iskra Przysietnica
Partyzant II Targowiska
3:0*
Start Rymanów
Kotwica Korczyna
0:1
Przełom Besko
Gimball Tarnawa
2:2
Polonia Kopytowa
Grabowianka Grabówka
1:2
LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze
3:1
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
0:2
Czarni Jasło
Markiewicza Krosno
0:1
Iwonka Iwonicz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Iwonka Iwonicz
2:2
Nafta Jedlicze
Czarni Jasło
1:1
Gimball Tarnawa
Polonia Kopytowa
1:1
Markiewicza Krosno
Start Rymanów
2:1
Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn
1:2
Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny
2:4
Grabowianka Grabówka
Przełom Besko
3:1
Partyzant II Targowiska
Iskra Przysietnica
0:3*
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
2:5
Start Rymanów
Partyzant II Targowiska
1:0
LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze
2:2
Polonia Kopytowa
Kotwica Korczyna
4:0
Gaudium Łężyny
Grabowianka Grabówka
2:2
Iwonka Iwonicz
Przełęcz Dukla
2:1
Przełom Besko
Markiewicza Krosno
1:0
Gimball Tarnawa
Iskra Przysietnica
1:3
Czarni Jasło
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
1:2
Partyzant II Targowiska
Polonia Kopytowa
5:0
Grabowianka Grabówka
Gimball Tarnawa
1:0
Nafta Jedlicze
Iwonka Iwonicz
1:2
Kotwica Korczyna
Start Rymanów
3:6
Iskra Przysietnica
Przełom Besko
2:0
Ostoja Kołaczyce
Czarni Jasło
3:1
Markiewicza Krosno
LKS Skołyszyn
4:0
Przełęcz Dukla
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości