zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szarotka Nowosielce
2:1
Szarotka Uherce
Jawornik Czarna
4:3
Victoria Pakoszówka
LKS Górki
1:1
Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka
2:2
Sanbud Długie
Sanovia Lesko
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Orkan Markowce
1:3
Bukowianka Bukowsko
LKS Pisarowce II
3:3
LKS Zarszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
8:0
LKS Górki
Victoria Pakoszówka
2:0
Sanovia Lesko
Sanbud Długie
0:6
LKS Pisarowce II
Szarotka Uherce
2:1
LKS Zarszyn
LKS Szarotka Nowosielce
6:2
Orkan Markowce
Lotniarz Bezmiechowa
1:3
Jawornik Czarna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Orzeł Bażanówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pisarowce II
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jawornik Czarna
0:4
Bukowianka Bukowsko
LKS Górki
0:1
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Zarszyn
3:2
Sanbud Długie
Orzeł Bażanówka
5:2
Victoria Pakoszówka
Sanovia Lesko
4:3
Lotniarz Bezmiechowa
Orkan Markowce
3:3
Szarotka Uherce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
3:1
Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka
4:3
LKS Pisarowce II
Szarotka Uherce
3:1
Sanbud Długie
LKS Szarotka Nowosielce
2:2
Jawornik Czarna
Lotniarz Bezmiechowa
4:2
Orzeł Bażanówka
Bieszczady Ustrzyki Dolne
8:0
LKS Zarszyn
Orkan Markowce
2:1
LKS Górki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawornik Czarna
3:3
Orkan Markowce
LKS Górki
0:4
Szarotka Uherce
Sanbud Długie
3:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Zarszyn
2:2
Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka
1:3
Bukowianka Bukowsko
Sanovia Lesko
1:1
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Pisarowce II
3:3
Lotniarz Bezmiechowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
2:5
LKS Pisarowce II
Szarotka Uherce
2:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Szarotka Nowosielce
2:0
Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa
2:2
LKS Zarszyn
Victoria Pakoszówka
1:0
Sanbud Długie
Orkan Markowce
3:2
Sanovia Lesko
LKS Górki
1:2
Jawornik Czarna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
1:1
Lotniarz Bezmiechowa
LKS Zarszyn
4:3
Bukowianka Bukowsko
Jawornik Czarna
1:1
Szarotka Uherce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka
1:2
Orkan Markowce
Sanovia Lesko
2:1
LKS Górki
LKS Pisarowce II
3:3
LKS Szarotka Nowosielce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
8:0
Sanbud Długie
Szarotka Uherce
0:1
Victoria Pakoszówka
LKS Szarotka Nowosielce
3:1
LKS Zarszyn
Jawornik Czarna
2:0
Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Orkan Markowce
2:5
LKS Pisarowce II
LKS Górki
0:2
Orzeł Bażanówka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
0:0
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Zarszyn
2:0
Orkan Markowce
Victoria Pakoszówka
1:0
Lotniarz Bezmiechowa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
5:1
Bukowianka Bukowsko
Orzeł Bażanówka
5:1
Jawornik Czarna
Sanovia Lesko
2:3
Szarotka Uherce
LKS Pisarowce II
5:1
LKS Górki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
3:2
Victoria Pakoszówka
Szarotka Uherce
2:1
Lotniarz Bezmiechowa
LKS Szarotka Nowosielce
1:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jawornik Czarna
5:2
LKS Pisarowce II
LKS Górki
3:4
LKS Zarszyn
Sanovia Lesko
1:1
Orzeł Bażanówka
Orkan Markowce
0:2
Sanbud Długie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
4:0
LKS Górki
LKS Zarszyn
1:2
Jawornik Czarna
Lotniarz Bezmiechowa
2:2
Bukowianka Bukowsko
Victoria Pakoszówka
2:1
LKS Szarotka Nowosielce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
5:0
Orkan Markowce
Orzeł Bażanówka
3:0
Szarotka Uherce
LKS Pisarowce II
2:2
Sanovia Lesko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
2:2
Bukowianka Bukowsko
LKS Szarotka Nowosielce
1:2
Lotniarz Bezmiechowa
Jawornik Czarna
2:1
Sanbud Długie
Orzeł Bażanówka
3:0
LKS Pisarowce II
Sanovia Lesko
4:1
LKS Zarszyn
Orkan Markowce
1:5
Victoria Pakoszówka
LKS Górki
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
2:4
Sanovia Lesko
LKS Zarszyn
0:1
Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko
1:0
LKS Szarotka Nowosielce
Lotniarz Bezmiechowa
6:0
Orkan Markowce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:4
Jawornik Czarna
LKS Pisarowce II
0:0
Szarotka Uherce
Victoria Pakoszówka
2:2
LKS Górki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
3:1
Orkan Markowce
Victoria Pakoszówka
3:2
Jawornik Czarna
Sanbud Długie
1:1
Orzeł Bażanówka
LKS Zarszyn
2:0
LKS Pisarowce II
Szarotka Uherce
3:1
LKS Szarotka Nowosielce
Lotniarz Bezmiechowa
1:1
LKS Górki
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Sanovia Lesko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
1:6
Szarotka Uherce
Jawornik Czarna
1:2
Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka
3:5
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sanovia Lesko
1:2
Victoria Pakoszówka
Orkan Markowce
1:3
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Pisarowce II
5:1
Sanbud Długie
LKS Górki
2:4
Bukowianka Bukowsko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
2:1
LKS Zarszyn
Bukowianka Bukowsko
3:0
Jawornik Czarna
Szarotka Uherce
5:2
Orkan Markowce
Lotniarz Bezmiechowa
2:5
Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka
1:2
Orzeł Bażanówka
Bieszczady Ustrzyki Dolne
7:1
LKS Pisarowce II
LKS Szarotka Nowosielce
2:0
LKS Górki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
3:1
Szarotka Uherce
LKS Zarszyn
1:5
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jawornik Czarna
2:5
LKS Szarotka Nowosielce
Orzeł Bażanówka
4:2
Lotniarz Bezmiechowa
Sanovia Lesko
1:1
Bukowianka Bukowsko
LKS Pisarowce II
0:1
Victoria Pakoszówka
LKS Górki
5:1
Orkan Markowce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
5:3
Orzeł Bażanówka
LKS Szarotka Nowosielce
1:2
Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa
4:0
LKS Pisarowce II
Victoria Pakoszówka
2:0
LKS Zarszyn
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:2
Sanbud Długie
Orkan Markowce
1:3
Jawornik Czarna
Szarotka Uherce
1:3
LKS Górki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
1:3
Victoria Pakoszówka
LKS Zarszyn
3:1
Lotniarz Bezmiechowa
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Szarotka Uherce
Orzeł Bażanówka
0:3
LKS Szarotka Nowosielce
Sanovia Lesko
13:1
Orkan Markowce
LKS Pisarowce II
2:5
Bukowianka Bukowsko
Jawornik Czarna
3:2
LKS Górki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
4:0
LKS Zarszyn
Szarotka Uherce
7:2
Jawornik Czarna
LKS Szarotka Nowosielce
4:0
LKS Pisarowce II
Lotniarz Bezmiechowa
5:2
Sanbud Długie
Victoria Pakoszówka
1:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Orkan Markowce
3:3
Orzeł Bażanówka
LKS Górki
2:0
Sanovia Lesko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
1:0
Bukowianka Bukowsko
LKS Zarszyn
1:1
LKS Szarotka Nowosielce
Victoria Pakoszówka
3:2
Szarotka Uherce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
4:0
Lotniarz Bezmiechowa
Sanovia Lesko
1:0
Jawornik Czarna
LKS Pisarowce II
9:1
Orkan Markowce
Orzeł Bażanówka
2:2
LKS Górki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
2:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Uherce
2:2
Sanovia Lesko
LKS Szarotka Nowosielce
0:0
Sanbud Długie
Jawornik Czarna
3:2
Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa
3:0
Victoria Pakoszówka
Orkan Markowce
1:2
LKS Zarszyn
LKS Górki
2:0
LKS Pisarowce II
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
- : -
Orkan Markowce
Lotniarz Bezmiechowa
- : -
Szarotka Uherce
Victoria Pakoszówka
2:0
Bukowianka Bukowsko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
LKS Szarotka Nowosielce
Orzeł Bażanówka
2:2
Sanovia Lesko
LKS Pisarowce II
5:0
Jawornik Czarna
LKS Zarszyn
1:2
LKS Górki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
1:2
Lotniarz Bezmiechowa
Szarotka Uherce
3:2
Orzeł Bażanówka
LKS Szarotka Nowosielce
1:0
Victoria Pakoszówka
Jawornik Czarna
1:4
LKS Zarszyn
Sanovia Lesko
9:3
LKS Pisarowce II
Orkan Markowce
2:9
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Górki
2:4
Sanbud Długie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
3:1
Jawornik Czarna
LKS Zarszyn
0:6
Sanovia Lesko
Bukowianka Bukowsko
5:2
Szarotka Uherce
Lotniarz Bezmiechowa
2:1
LKS Szarotka Nowosielce
Victoria Pakoszówka
3:0
Orkan Markowce
LKS Pisarowce II
0:3
Orzeł Bażanówka
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:2
LKS Górki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
3:0
LKS Pisarowce II
LKS Szarotka Nowosielce
4:2
Bukowianka Bukowsko
Jawornik Czarna
0:5
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Orzeł Bażanówka
2:0
LKS Zarszyn
Sanovia Lesko
7:2
Sanbud Długie
Orkan Markowce
2:11
Lotniarz Bezmiechowa
LKS Górki
3:0
Victoria Pakoszówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości