zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
8:0
Gryf Mielec
Karpaty Krosno
2:2
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
3:0*
Ekoball Sanok
Strug Tyczyn
3:2
Błękitni Ropczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
0:2
Resovia Rzeszów
Strug Tyczyn
4:2
Sokół Nisko
Gryf Mielec
0:6
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
2:6
Igloopol Dębica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
2:0
Ekoball Sanok
Resovia Rzeszów
8:0
Strug Tyczyn
Sokół Nisko
4:4
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
4:0
Gryf Mielec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
1:2
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
1:9
Resovia Rzeszów
Błękitni Ropczyce
3:1
Gryf Mielec
Strug Tyczyn
0:5
Karpaty Krosno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
0:4
Ekoball Sanok
Resovia Rzeszów
1:3
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
10:0
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
2:0
Strug Tyczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Nisko
2:5
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
1:4
Ekoball Sanok
Strug Tyczyn
4:0
Gryf Mielec
Resovia Rzeszów
0:2
Karpaty Krosno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
6:1
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
2:0
Strug Tyczyn
Gryf Mielec
0:0
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
3:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
2:0
Sokół Nisko
Gryf Mielec
1:11
Resovia Rzeszów
Igloopol Dębica
1:1
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
2:4
Strug Tyczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
4:1
Ekoball Sanok
Sokół Nisko
0:2
Strug Tyczyn
Karpaty Krosno
4:1
Gryf Mielec
Igloopol Dębica
3:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
1:3
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
4:1
Sokół Nisko
Strug Tyczyn
0:10
Resovia Rzeszów
Gryf Mielec
0:3
Igloopol Dębica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
7:0
Sokół Nisko
Gryf Mielec
1:2
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
3:0
Strug Tyczyn
Igloopol Dębica
0:1
Ekoball Sanok
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
1:0
Gryf Mielec
Strug Tyczyn
0:2
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
1:6
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
1:3
Resovia Rzeszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
5:0
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
0:1
Resovia Rzeszów
Gryf Mielec
1:2
Strug Tyczyn
Igloopol Dębica
4:1
Sokół Nisko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
2:1
Igloopol Dębica
Strug Tyczyn
2:1
Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce
2:7
Karpaty Krosno
Sokół Nisko
2:2
Gryf Mielec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości