zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Pakoszówka
6:1
LKS Szarotka Nowosielce
Pionier Średnia Wieś
4:4
Sanbud Długie
Osława Zagórz
1:5
LKS Górki
Płomień Zmiennica
3:0
Górnik Grabownica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Pakoszówka
5:3
Pionier Średnia Wieś
Sanbud Długie
1:2
Osława Zagórz
LKS Szarotka Nowosielce
5:0
Górnik Grabownica
LKS Górki
2:2
Płomień Zmiennica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
2:1
LKS Szarotka Nowosielce
Osława Zagórz
4:5
Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica
7:1
Sanbud Długie
Górnik Grabownica
2:3
LKS Górki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Pakoszówka
2:0
Płomień Zmiennica
Pionier Średnia Wieś
2:2
Osława Zagórz
Sanbud Długie
3:0
Górnik Grabownica
LKS Szarotka Nowosielce
2:6
LKS Górki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Osława Zagórz
2:2
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Górki
2:2
Sanbud Długie
Górnik Grabownica
1:5
Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica
2:2
Pionier Średnia Wieś
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Pakoszówka
2:1
LKS Górki
Pionier Średnia Wieś
4:0
Górnik Grabownica
Osława Zagórz
0:3
Płomień Zmiennica
LKS Szarotka Nowosielce
3:1
Sanbud Długie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
0:5
Victoria Pakoszówka
LKS Górki
3:1
Pionier Średnia Wieś
Płomień Zmiennica
2:1
LKS Szarotka Nowosielce
Górnik Grabownica
0:6
Osława Zagórz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
3:0
Pionier Średnia Wieś
LKS Górki
0:0
Osława Zagórz
Górnik Grabownica
0:1
Płomień Zmiennica
LKS Szarotka Nowosielce
- : -
Victoria Pakoszówka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
1:0
Victoria Pakoszówka
Osława Zagórz
17:3
Sanbud Długie
Płomień Zmiennica
1:1
LKS Górki
Górnik Grabownica
0:2
LKS Szarotka Nowosielce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Pakoszówka
0:5
Osława Zagórz
Sanbud Długie
3:2
Płomień Zmiennica
LKS Szarotka Nowosielce
0:4
Pionier Średnia Wieś
LKS Górki
4:1
Górnik Grabownica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Osława Zagórz
5:0
Pionier Średnia Wieś
LKS Górki
3:2
LKS Szarotka Nowosielce
Płomień Zmiennica
3:2
Victoria Pakoszówka
Górnik Grabownica
6:3
Sanbud Długie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Pakoszówka
3:1
Górnik Grabownica
Sanbud Długie
2:1
LKS Górki
LKS Szarotka Nowosielce
0:4
Osława Zagórz
Pionier Średnia Wieś
- : -
Płomień Zmiennica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
1:8
LKS Szarotka Nowosielce
LKS Górki
2:2
Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica
2:4
Osława Zagórz
Górnik Grabownica
2:1
Pionier Średnia Wieś
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
- : -
LKS Górki
Sanbud Długie
- : -
Victoria Pakoszówka
LKS Szarotka Nowosielce
- : -
Płomień Zmiennica
Osława Zagórz
- : -
Górnik Grabownica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości