zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
3:1
Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze
3:0
LKS Czeluśnica
Iwełka Iwla
4:1
Orzeł Lubla
Standart Święcany (s)
2:2
LKS Moderówka (s)
Zamczysko Mrukowa
1:1
Orzel Faliszówka
Orzeł Bieździedza
0:3
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Chorkówka
0:2
Sobniów Jasło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Moderówka (s)
0:4
Zorza Łęki Dukielskie
Standart Święcany (s)
2:3
Huragan Zarzecze
Zamczysko Odrzykoń
3:4
Tempo Nienaszów
Orzel Faliszówka
2:1
Iwełka Iwla
Sobniów Jasło
3:0
Zamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla
4:1
Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica
4:1
Nafta Chorkówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
0:0
Orzel Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie
2:3
Zamczysko Odrzykoń
Zamczysko Mrukowa
1:3
LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka
4:2
Standart Święcany (s)
Tempo Nienaszów
4:1
Orzeł Lubla
Huragan Zarzecze
4:1
LKS Moderówka (s)
Iwełka Iwla
1:1
Sobniów Jasło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
3:2
Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica
3:0
Iwełka Iwla
LKS Moderówka (s)
1:2
Zamczysko Odrzykoń
Standart Święcany (s)
2:5
Zamczysko Mrukowa
Orzel Faliszówka
2:3
Tempo Nienaszów
Orzeł Lubla
2:1
Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze
2:1
Nafta Chorkówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Chorkówka
1:1
LKS Moderówka (s)
Zorza Łęki Dukielskie
2:1
Orzel Faliszówka
Zamczysko Mrukowa
1:2
Huragan Zarzecze
Zamczysko Odrzykoń
3:2
Orzeł Lubla
Orzeł Bieździedza
2:0
LKS Czeluśnica
Tempo Nienaszów
2:1
Sobniów Jasło
Iwełka Iwla
2:0
Standart Święcany (s)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
5:2
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Czeluśnica
4:1
Tempo Nienaszów
LKS Moderówka (s)
2:2
Orzeł Lubla
Standart Święcany (s)
3:0
Orzeł Bieździedza
Nafta Chorkówka
2:6
Zamczysko Mrukowa
Orzel Faliszówka
2:2
Zamczysko Odrzykoń
Huragan Zarzecze
3:2
Iwełka Iwla
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Łęki Dukielskie
1:0
LKS Czeluśnica
Zamczysko Mrukowa
4:0
LKS Moderówka (s)
Zamczysko Odrzykoń
1:2
Sobniów Jasło
Orzeł Bieździedza
1:3
Huragan Zarzecze
Tempo Nienaszów
9:3
Standart Święcany (s)
Orzeł Lubla
4:6
Orzel Faliszówka
Iwełka Iwla
4:1
Nafta Chorkówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czeluśnica
0:6
Zamczysko Odrzykoń
Standart Święcany (s)
0:3
Zorza Łęki Dukielskie
Nafta Chorkówka
3:0
Orzeł Bieździedza
Zamczysko Mrukowa
4:1
Iwełka Iwla
Huragan Zarzecze
1:2
Tempo Nienaszów
LKS Moderówka (s)
1:1
Orzel Faliszówka
Sobniów Jasło
3:0
Orzeł Lubla
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:1
Zamczysko Mrukowa
Zorza Łęki Dukielskie
1:2
Huragan Zarzecze
Zamczysko Odrzykoń
2:0
Standart Święcany (s)
Orzel Faliszówka
5:2
Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów
1:0
Nafta Chorkówka
Orzeł Lubla
2:1
LKS Czeluśnica
Iwełka Iwla
2:2
LKS Moderówka (s)
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czeluśnica
2:0
Orzel Faliszówka
LKS Moderówka (s)
4:2
Sobniów Jasło
Nafta Chorkówka
1:1
Zorza Łęki Dukielskie
Standart Święcany (s)
1:3
Orzeł Lubla
Zamczysko Mrukowa
0:4
Tempo Nienaszów
Huragan Zarzecze
3:0
Zamczysko Odrzykoń
Iwełka Iwla
0:1
Orzeł Bieździedza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:5
LKS Czeluśnica
Zorza Łęki Dukielskie
3:0
Zamczysko Mrukowa
Zamczysko Odrzykoń
4:1
Nafta Chorkówka
Orzel Faliszówka
4:0
Standart Święcany (s)
Tempo Nienaszów
3:0
Iwełka Iwla
Orzeł Lubla
1:1
Huragan Zarzecze
Orzeł Bieździedza
0:2
LKS Moderówka (s)
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Moderówka (s)
0:5
LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka
1:3
Orzeł Lubla
Standart Święcany (s)
3:2
Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa
0:4
Zamczysko Odrzykoń
Huragan Zarzecze
1:2
Orzel Faliszówka
Iwełka Iwla
2:3
Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza
0:3
Tempo Nienaszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzel Faliszówka
5:1
Nafta Chorkówka
LKS Czeluśnica
5:0
Standart Święcany (s)
Zorza Łęki Dukielskie
2:1
Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów
5:1
LKS Moderówka (s)
Zamczysko Odrzykoń
6:3
Iwełka Iwla
Orzeł Lubla
0:3
Zamczysko Mrukowa
Sobniów Jasło
0:0
Huragan Zarzecze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:0
Nafta Chorkówka
LKS Czeluśnica
1:0
Huragan Zarzecze
LKS Moderówka (s)
5:2
Standart Święcany (s)
Zamczysko Odrzykoń
2:0
Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie
3:2
Tempo Nienaszów
Orzel Faliszówka
2:1
Zamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla
10:2
Iwełka Iwla
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
0:3
Zamczysko Odrzykoń
Huragan Zarzecze
5:3
Standart Święcany (s)
Iwełka Iwla
0:2
Orzel Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie
1:0
LKS Moderówka (s)
Zamczysko Mrukowa
0:1
Sobniów Jasło
Orzeł Bieździedza
1:4
Orzeł Lubla
Nafta Chorkówka
1:5
LKS Czeluśnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
7:1
Iwełka Iwla
Orzel Faliszówka
2:0
Orzeł Bieździedza
Orzeł Lubla
4:7
Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica
3:0
Zamczysko Mrukowa
LKS Moderówka (s)
1:1
Huragan Zarzecze
Standart Święcany (s)
1:2
Nafta Chorkówka
Zamczysko Odrzykoń
1:1
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
0:0
Orzel Faliszówka
Iwełka Iwla
1:7
LKS Czeluśnica
Zorza Łęki Dukielskie
1:2
Orzeł Lubla
Zamczysko Mrukowa
9:0
Standart Święcany (s)
Orzeł Bieździedza
0:4
Sobniów Jasło
Nafta Chorkówka
0:2
Huragan Zarzecze
Zamczysko Odrzykoń
2:1
LKS Moderówka (s)
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:2
Tempo Nienaszów
Orzel Faliszówka
6:2
Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Lubla
2:1
Zamczysko Odrzykoń
Huragan Zarzecze
0:1
Zamczysko Mrukowa
LKS Czeluśnica
6:1
Orzeł Bieździedza
LKS Moderówka (s)
2:4
Nafta Chorkówka
Standart Święcany (s)
4:1
Iwełka Iwla
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
2:0
LKS Czeluśnica
Orzeł Lubla
2:0
LKS Moderówka (s)
Iwełka Iwla
1:4
Huragan Zarzecze
Zorza Łęki Dukielskie
2:2
Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa
5:1
Nafta Chorkówka
Orzeł Bieździedza
2:2
Standart Święcany (s)
Zamczysko Odrzykoń
1:0
Orzel Faliszówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
0:2
Zamczysko Odrzykoń
Orzel Faliszówka
2:0
Orzeł Lubla
Huragan Zarzecze
2:0
Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica
8:0
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Moderówka (s)
2:0
Zamczysko Mrukowa
Standart Święcany (s)
1:3
Tempo Nienaszów
Nafta Chorkówka
3:0
Iwełka Iwla
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
5:2
Nafta Chorkówka
Tempo Nienaszów
3:1
Huragan Zarzecze
Orzel Faliszówka
3:1
LKS Moderówka (s)
Orzeł Lubla
1:3
Sobniów Jasło
Iwełka Iwla
2:5
Zamczysko Mrukowa
Zorza Łęki Dukielskie
1:1
Standart Święcany (s)
Zamczysko Odrzykoń
2:2
LKS Czeluśnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
1:3
Orzel Faliszówka
Huragan Zarzecze
4:2
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Czeluśnica
1:5
Orzeł Lubla
LKS Moderówka (s)
1:1
Iwełka Iwla
Standart Święcany (s)
1:3
Zamczysko Odrzykoń
Zamczysko Mrukowa
0:3
Orzeł Bieździedza
Nafta Chorkówka
1:7
Tempo Nienaszów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
4:2
LKS Moderówka (s)
Tempo Nienaszów
4:1
Zamczysko Mrukowa
Orzel Faliszówka
3:3
LKS Czeluśnica
Orzeł Lubla
3:2
Standart Święcany (s)
Zorza Łęki Dukielskie
2:1
Nafta Chorkówka
Orzeł Bieździedza
12:1
Iwełka Iwla
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Huragan Zarzecze
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zarzecze
5:0
Orzeł Lubla
Iwełka Iwla
0:5
Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica
3:1
Sobniów Jasło
LKS Moderówka (s)
0:2
Orzeł Bieździedza
Standart Święcany (s)
0:4
Orzel Faliszówka
Zamczysko Mrukowa
1:4
Zorza Łęki Dukielskie
Nafta Chorkówka
2:1
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
- : -
Standart Święcany (s)
Tempo Nienaszów
- : -
Orzeł Bieździedza
Orzel Faliszówka
- : -
Huragan Zarzecze
LKS Czeluśnica
- : -
LKS Moderówka (s)
Zorza Łęki Dukielskie
- : -
Iwełka Iwla
Zamczysko Odrzykoń
- : -
Zamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla
- : -
Nafta Chorkówka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Standart Święcany (s)
- : -
LKS Czeluśnica
Huragan Zarzecze
- : -
Sobniów Jasło
Nafta Chorkówka
- : -
Orzel Faliszówka
Zamczysko Mrukowa
- : -
Orzeł Lubla
Iwełka Iwla
- : -
Zamczysko Odrzykoń
Orzeł Bieździedza
- : -
Zorza Łęki Dukielskie
LKS Moderówka (s)
- : -
Tempo Nienaszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości