zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
5:1
Piłkarskie Nadzieje Mielec
JKS Jarosław
1:3
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Czarni Jasło
Igloopol Dębica
3:1
Gryf Mielec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
3:2
Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna
1:2
Siarka Tarnobrzeg
Gryf Mielec
1:1
JKS Jarosław
Piłkarskie Nadzieje Mielec
1:1
Ekoball Sanok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
1:1
Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Sanok
2:0
Gryf Mielec
Siarka Tarnobrzeg
4:0
Piłkarskie Nadzieje Mielec
JKS Jarosław
1:1
Czarni Jasło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
0:1
Ekoball Sanok
Unia Nowa Sarzyna
4:0
JKS Jarosław
Siarka Tarnobrzeg
4:0
Igloopol Dębica
Piłkarskie Nadzieje Mielec
2:4
Gryf Mielec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
6:1
Piłkarskie Nadzieje Mielec
Ekoball Sanok
1:1
Unia Nowa Sarzyna
Gryf Mielec
3:0
Czarni Jasło
JKS Jarosław
0:3
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
3:4
JKS Jarosław
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ekoball Sanok
Piłkarskie Nadzieje Mielec
5:2
Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna
4:1
Gryf Mielec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Sanok
1:1
Igloopol Dębica
JKS Jarosław
1:2
Piłkarskie Nadzieje Mielec
Gryf Mielec
1:5
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
1:0
Siarka Tarnobrzeg
Ekoball Sanok
2:0
JKS Jarosław
Piłkarskie Nadzieje Mielec
2:5
Unia Nowa Sarzyna
Gryf Mielec
1:1
Igloopol Dębica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
3:1
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Sanok
11:1
Piłkarskie Nadzieje Mielec
JKS Jarosław
4:4
Gryf Mielec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
0:0
JKS Jarosław
Piłkarskie Nadzieje Mielec
1:2
Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna
2:0
Igloopol Dębica
Gryf Mielec
2:0
Ekoball Sanok
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
2:2
Siarka Tarnobrzeg
JKS Jarosław
3:3
Unia Nowa Sarzyna
Gryf Mielec
2:0
Piłkarskie Nadzieje Mielec
Ekoball Sanok
3:1
Czarni Jasło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
1:4
Gryf Mielec
Siarka Tarnobrzeg
1:0
JKS Jarosław
Unia Nowa Sarzyna
0:2
Ekoball Sanok
Piłkarskie Nadzieje Mielec
1:3
Igloopol Dębica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
1:1
Piłkarskie Nadzieje Mielec
JKS Jarosław
0:1
Igloopol Dębica
Ekoball Sanok
0:0
Siarka Tarnobrzeg
Gryf Mielec
4:1
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
1:3
Ekoball Sanok
Unia Nowa Sarzyna
1:2
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Gryf Mielec
Piłkarskie Nadzieje Mielec
5:1
JKS Jarosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości