zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
3:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Przełom Besko
3:0*
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
10:0
Jasiołka Świerzowa
Piastovia Miejsce Piastowe
0:1
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
6:0
LKS Skołyszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
1:5
Przełom Besko
LKS Skołyszyn
1:1
Ostoja Kołaczyce
LKS Izdebki
2:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Zamczysko Odrzykoń
2:2
Nafta Jedlicze
Jasiołka Świerzowa
0:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:9
LKS Płowce/Stróże Małe
Ostoja Kołaczyce
1:1
Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko
2:0
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
2:2
LKS Izdebki
Nafta Jedlicze
3:0*
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
4:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
7:4
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Izdebki
1:25
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
1:2
Przełom Besko
Jasiołka Świerzowa
1:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
2:4
Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce
8:0
LKS Izdebki
LKS Płowce/Stróże Małe
5:2
LKS Skołyszyn
Przełom Besko
7:0
Jasiołka Świerzowa
Nafta Jedlicze
7:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:2
Ostoja Kołaczyce
LKS Izdebki
3:4
Przełom Besko
Piastovia Miejsce Piastowe
- : -
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
0:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Jasiołka Świerzowa
5:6
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
6:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Przełom Besko
3:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0
LKS Izdebki
LKS Płowce/Stróże Małe
5:1
Jasiołka Świerzowa
LKS Skołyszyn
2:2
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:1
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Izdebki
0:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Nafta Jedlicze
3:1
Ostoja Kołaczyce
Jasiołka Świerzowa
0:4
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
- : -
Przełom Besko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
- : -
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn
- : -
LKS Izdebki
Przełom Besko
- : -
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
- : -
Jasiołka Świerzowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
- : -
Przełom Besko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
- : -
LKS Skołyszyn
LKS Izdebki
- : -
Zamczysko Odrzykoń
Piastovia Miejsce Piastowe
- : -
LKS Płowce/Stróże Małe
Nafta Jedlicze
- : -
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
- : -
Ostoja Kołaczyce
LKS Płowce/Stróże Małe
- : -
Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn
- : -
Piastovia Miejsce Piastowe
Zamczysko Odrzykoń
- : -
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Jasiołka Świerzowa
- : -
LKS Izdebki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości