zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
0:1
Jutrzenka Jaćmierz
LKS Golcowa
2:1
Zryw Dydnia
LKS ASM STARTER Hłudno
1:1
Orły Jabłonka
LKS Wzdów
2:1
Pogórze Srogów G.
Górnik Grabownica
5:1
LKS Głębokie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Domaradz
Zryw Dydnia
2:1
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Wzdów
2:2
Victoria Niebocko
Orły Jabłonka
2:5
Górnik Grabownica
Jutrzenka Jaćmierz
0:2
LKS Golcowa
Pogórze Srogów G.
5:0
LKS Głębokie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
Pauza
Sokół Domaradz
6:2
LKS Wzdów
LKS ASM STARTER Hłudno
1:4
Jutrzenka Jaćmierz
Victoria Niebocko
1:1
Pogórze Srogów G.
Górnik Grabownica
2:1
Zryw Dydnia
LKS Głębokie
3:0
Orły Jabłonka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS ASM STARTER Hłudno
Zryw Dydnia
2:2
LKS Głębokie
Victoria Niebocko
2:0
Sokół Domaradz
LKS Wzdów
3:2
LKS Golcowa
Jutrzenka Jaćmierz
3:0
Górnik Grabownica
Pogórze Srogów G.
5:3
Orły Jabłonka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Grabownica
Pauza
Sokół Domaradz
2:1
Pogórze Srogów G.
LKS Golcowa
0:4
Victoria Niebocko
LKS ASM STARTER Hłudno
0:0
LKS Wzdów
Orły Jabłonka
4:2
Zryw Dydnia
LKS Głębokie
2:3
Jutrzenka Jaćmierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Głębokie
Sokół Domaradz
2:2
LKS Golcowa
Victoria Niebocko
2:1
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Wzdów
0:0
Górnik Grabownica
Jutrzenka Jaćmierz
5:0
Orły Jabłonka
Pogórze Srogów G.
8:1
Zryw Dydnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
Pauza
LKS Golcowa
1:1
Pogórze Srogów G.
LKS ASM STARTER Hłudno
2:0
Sokół Domaradz
Zryw Dydnia
1:3
Jutrzenka Jaćmierz
Górnik Grabownica
1:3
Victoria Niebocko
LKS Głębokie
2:3
LKS Wzdów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zryw Dydnia
Sokół Domaradz
6:0
Górnik Grabownica
LKS Golcowa
2:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Victoria Niebocko
5:0
LKS Głębokie
LKS Wzdów
4:1
Orły Jabłonka
Pogórze Srogów G.
0:2
Jutrzenka Jaćmierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Jaćmierz
Pauza
LKS ASM STARTER Hłudno
1:3
Pogórze Srogów G.
Zryw Dydnia
0:3
LKS Wzdów
Orły Jabłonka
0:4
Victoria Niebocko
Górnik Grabownica
1:4
LKS Golcowa
LKS Głębokie
1:5
Sokół Domaradz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Srogów G.
Pauza
Sokół Domaradz
6:1
Orły Jabłonka
LKS Golcowa
10:1
LKS Głębokie
LKS ASM STARTER Hłudno
4:4
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
4:1
Zryw Dydnia
LKS Wzdów
1:0
Jutrzenka Jaćmierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Wzdów
Górnik Grabownica
1:3
Pogórze Srogów G.
Zryw Dydnia
1:6
Sokół Domaradz
Orły Jabłonka
0:8
LKS Golcowa
Jutrzenka Jaćmierz
1:2
Victoria Niebocko
LKS Głębokie
4:1
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Niebocko
Zryw Dydnia
0:7
LKS Golcowa
Orły Jabłonka
0:2
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Głębokie
5:2
Górnik Grabownica
Jutrzenka Jaćmierz
0:3
Sokół Domaradz
Pogórze Srogów G.
1:1
LKS Wzdów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
Pauza
LKS Golcowa
8:1
Jutrzenka Jaćmierz
LKS ASM STARTER Hłudno
3:0*
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
1:0
LKS Wzdów
Górnik Grabownica
2:0
Orły Jabłonka
LKS Głębokie
4:4
Pogórze Srogów G.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Golcowa
Zryw Dydnia
3:6
Górnik Grabownica
LKS Wzdów
4:2
Sokół Domaradz
Orły Jabłonka
1:8
LKS Głębokie
Pogórze Srogów G.
3:3
Victoria Niebocko
Jutrzenka Jaćmierz
3:0
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
Pauza
Sokół Domaradz
3:1
Victoria Niebocko
LKS Golcowa
6:1
LKS Wzdów
Orły Jabłonka
1:2
Pogórze Srogów G.
Górnik Grabownica
0:3
Jutrzenka Jaćmierz
LKS Głębokie
3:0*
Zryw Dydnia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik Grabownica
Zryw Dydnia
4:3
Orły Jabłonka
Victoria Niebocko
2:1
LKS Golcowa
LKS Wzdów
1:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Jutrzenka Jaćmierz
2:1
LKS Głębokie
Pogórze Srogów G.
2:4
Sokół Domaradz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głębokie
Pauza
LKS Golcowa
3:0
Sokół Domaradz
LKS ASM STARTER Hłudno
2:4
Victoria Niebocko
Zryw Dydnia
1:4
Pogórze Srogów G.
Orły Jabłonka
0:3
Jutrzenka Jaćmierz
Górnik Grabownica
1:1
LKS Wzdów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orły Jabłonka
Sokół Domaradz
2:0
LKS ASM STARTER Hłudno
Victoria Niebocko
3:0
Górnik Grabownica
LKS Wzdów
1:1
LKS Głębokie
Jutrzenka Jaćmierz
4:2
Zryw Dydnia
Pogórze Srogów G.
1:7
LKS Golcowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Dydnia
Pauza
LKS ASM STARTER Hłudno
2:3
LKS Golcowa
Orły Jabłonka
2:3
LKS Wzdów
Jutrzenka Jaćmierz
1:1
Pogórze Srogów G.
Górnik Grabownica
1:3
Sokół Domaradz
LKS Głębokie
2:5
Victoria Niebocko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jutrzenka Jaćmierz
Sokół Domaradz
3:0*
LKS Głębokie
LKS Golcowa
1:0
Górnik Grabownica
Zryw Dydnia
2:2
LKS Wzdów
Victoria Niebocko
3:1
Orły Jabłonka
Pogórze Srogów G.
1:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogórze Srogów G.
Zryw Dydnia
0:4
Victoria Niebocko
Orły Jabłonka
1:3
Sokół Domaradz
Jutrzenka Jaćmierz
1:1
LKS Wzdów
Górnik Grabownica
2:3
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Głębokie
1:4
LKS Golcowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wzdów
Pauza
Victoria Niebocko
6:0
Jutrzenka Jaćmierz
LKS Golcowa
5:0
Orły Jabłonka
LKS ASM STARTER Hłudno
2:2
LKS Głębokie
Sokół Domaradz
2:2
Zryw Dydnia
Pogórze Srogów G.
5:3
Górnik Grabownica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości