zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Dydnia
Pauza
Iskra Iskrzynia
5:1
Tyrawia Tyrawa Solna
LKS ASM STARTER Hłudno
0:4
Victoria Pakoszówka
Partyzant II Targowiska
5:1
LKS Wzdów
Victoria Niebocko
4:1
LKS Wesoła
LKS Odrzechowa
4:1
LKS Górki
Beskid Posada Górna
0:1
LKS II Izdebki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Izdebki
Pauza
Victoria Pakoszówka
2:0
Victoria Niebocko
LKS Wzdów
2:1
Iskra Iskrzynia
LKS Wesoła
9:0
Beskid Posada Górna
Tyrawia Tyrawa Solna
2:2
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Górki
2:1
Partyzant II Targowiska
Zryw Dydnia
0:2
LKS Odrzechowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wesoła
Pauza
Iskra Iskrzynia
0:4
LKS Górki
LKS ASM STARTER Hłudno
7:0
LKS Wzdów
Partyzant II Targowiska
6:3
Zryw Dydnia
LKS Odrzechowa
4:1
LKS II Izdebki
Beskid Posada Górna
1:2
Victoria Niebocko
Tyrawia Tyrawa Solna
0:2
Victoria Pakoszówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niebocko
Pauza
Victoria Pakoszówka
6:0
Beskid Posada Górna
LKS II Izdebki
2:1
Partyzant II Targowiska
LKS Wzdów
3:0
Tyrawia Tyrawa Solna
LKS Wesoła
5:4
LKS Odrzechowa
Iskra Iskrzynia
9:1
Zryw Dydnia
LKS Górki
1:4
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Posada Górna
Pauza
Iskra Iskrzynia
2:0
LKS II Izdebki
LKS ASM STARTER Hłudno
7:2
Zryw Dydnia
Partyzant II Targowiska
8:0
LKS Wesoła
LKS Odrzechowa
2:2
Victoria Niebocko
LKS Wzdów
0:3
Victoria Pakoszówka
Tyrawia Tyrawa Solna
4:1
LKS Górki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Pakoszówka
Pauza
LKS II Izdebki
1:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Beskid Posada Górna
1:0
LKS Odrzechowa
LKS Wesoła
1:6
Iskra Iskrzynia
LKS Górki
5:2
LKS Wzdów
Zryw Dydnia
3:0
Tyrawia Tyrawa Solna
Victoria Niebocko
2:5
Partyzant II Targowiska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Odrzechowa
Pauza
Iskra Iskrzynia
3:2
Victoria Niebocko
LKS ASM STARTER Hłudno
3:1
LKS Wesoła
Partyzant II Targowiska
3:0
Beskid Posada Górna
LKS Wzdów
4:0
Zryw Dydnia
Tyrawia Tyrawa Solna
0:3
LKS II Izdebki
LKS Górki
2:1
Victoria Pakoszówka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant II Targowiska
Pauza
Victoria Pakoszówka
3:3
LKS Odrzechowa
LKS II Izdebki
0:1
LKS Wzdów
Victoria Niebocko
0:5
LKS ASM STARTER Hłudno
Beskid Posada Górna
0:0
Iskra Iskrzynia
LKS Wesoła
3:2
Tyrawia Tyrawa Solna
Zryw Dydnia
0:1
LKS Górki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzynia
Pauza
LKS ASM STARTER Hłudno
2:0
Beskid Posada Górna
Partyzant II Targowiska
1:3
LKS Odrzechowa
LKS Wzdów
1:0
LKS Wesoła
Tyrawia Tyrawa Solna
1:2
Victoria Niebocko
LKS Górki
2:1
LKS II Izdebki
Zryw Dydnia
0:4
Victoria Pakoszówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
Pauza
Victoria Pakoszówka
7:2
Partyzant II Targowiska
LKS II Izdebki
4:2
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
1:2
LKS Wzdów
LKS Odrzechowa
1:1
Iskra Iskrzynia
Beskid Posada Górna
4:0
Tyrawia Tyrawa Solna
LKS Wesoła
1:6
LKS Górki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyrawia Tyrawa Solna
Pauza
Iskra Iskrzynia
2:1
Partyzant II Targowiska
LKS ASM STARTER Hłudno
4:1
LKS Odrzechowa
LKS II Izdebki
5:4
Victoria Pakoszówka
LKS Wzdów
3:4
Beskid Posada Górna
LKS Górki
2:4
Victoria Niebocko
Zryw Dydnia
4:0
LKS Wesoła
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wzdów
Pauza
Iskra Iskrzynia
0:3
Victoria Pakoszówka
Partyzant II Targowiska
3:1
LKS ASM STARTER Hłudno
Victoria Niebocko
3:0
Zryw Dydnia
LKS Odrzechowa
3:0
Tyrawia Tyrawa Solna
Beskid Posada Górna
0:1
LKS Górki
LKS Wesoła
1:3
LKS II Izdebki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
Pauza
LKS ASM STARTER Hłudno
4:1
Iskra Iskrzynia
Victoria Pakoszówka
3:0
LKS Wesoła
Zryw Dydnia
5:2
Beskid Posada Górna
LKS II Izdebki
1:2
Victoria Niebocko
LKS Wzdów
1:0
LKS Odrzechowa
Tyrawia Tyrawa Solna
1:3
Partyzant II Targowiska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Dydnia
Pauza
Victoria Pakoszówka
3:0
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS II Izdebki
4:0
Beskid Posada Górna
LKS Wesoła
1:1
Victoria Niebocko
Tyrawia Tyrawa Solna
0:3
Iskra Iskrzynia
LKS Wzdów
0:5
Partyzant II Targowiska
LKS Górki
2:1
LKS Odrzechowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Izdebki
Pauza
Iskra Iskrzynia
3:0
LKS Wzdów
LKS ASM STARTER Hłudno
9:0
Tyrawia Tyrawa Solna
Partyzant II Targowiska
2:1
LKS Górki
Victoria Niebocko
0:2
Victoria Pakoszówka
LKS Odrzechowa
0:2
Zryw Dydnia
Beskid Posada Górna
2:4
LKS Wesoła
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wesoła
Pauza
Victoria Pakoszówka
5:1
Tyrawia Tyrawa Solna
LKS II Izdebki
3:1
LKS Odrzechowa
Victoria Niebocko
2:1
Beskid Posada Górna
LKS Wzdów
1:2
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Górki
0:1
Iskra Iskrzynia
Zryw Dydnia
2:6
Partyzant II Targowiska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niebocko
Pauza
LKS ASM STARTER Hłudno
4:1
LKS Górki
Partyzant II Targowiska
1:0
LKS II Izdebki
LKS Odrzechowa
2:1
LKS Wesoła
Beskid Posada Górna
2:2
Victoria Pakoszówka
Tyrawia Tyrawa Solna
1:2
LKS Wzdów
Zryw Dydnia
3:2
Iskra Iskrzynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Posada Górna
Pauza
Victoria Pakoszówka
8:1
LKS Wzdów
LKS II Izdebki
5:0
Iskra Iskrzynia
Victoria Niebocko
2:6
LKS Odrzechowa
LKS Wesoła
0:3
Partyzant II Targowiska
LKS Górki
5:0
Tyrawia Tyrawa Solna
Zryw Dydnia
0:9
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Pakoszówka
Pauza
Iskra Iskrzynia
4:2
LKS Wesoła
LKS ASM STARTER Hłudno
2:2
LKS II Izdebki
Partyzant II Targowiska
5:0
Victoria Niebocko
LKS Odrzechowa
2:4
Beskid Posada Górna
LKS Wzdów
1:3
LKS Górki
Tyrawia Tyrawa Solna
0:3
Zryw Dydnia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Odrzechowa
Pauza
Victoria Pakoszówka
6:0
LKS Górki
LKS II Izdebki
3:0
Tyrawia Tyrawa Solna
Victoria Niebocko
0:3
Iskra Iskrzynia
Beskid Posada Górna
3:2
Partyzant II Targowiska
LKS Wesoła
2:5
LKS ASM STARTER Hłudno
Zryw Dydnia
5:1
LKS Wzdów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant II Targowiska
Pauza
Iskra Iskrzynia
3:2
Beskid Posada Górna
LKS ASM STARTER Hłudno
3:1
Victoria Niebocko
LKS Odrzechowa
0:2
Victoria Pakoszówka
LKS Wzdów
2:3
LKS II Izdebki
Tyrawia Tyrawa Solna
1:1
LKS Wesoła
LKS Górki
4:1
Zryw Dydnia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzynia
Pauza
Victoria Pakoszówka
2:0
Zryw Dydnia
LKS II Izdebki
3:0
LKS Górki
Victoria Niebocko
4:2
Tyrawia Tyrawa Solna
LKS Odrzechowa
2:6
Partyzant II Targowiska
Beskid Posada Górna
0:3
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Wesoła
7:3
LKS Wzdów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
Pauza
Iskra Iskrzynia
3:0
LKS Odrzechowa
Partyzant II Targowiska
1:2
Victoria Pakoszówka
LKS Wzdów
1:2
Victoria Niebocko
Tyrawia Tyrawa Solna
2:2
Beskid Posada Górna
LKS Górki
3:0
LKS Wesoła
Zryw Dydnia
2:4
LKS II Izdebki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyrawia Tyrawa Solna
Pauza
Victoria Pakoszówka
3:1
LKS II Izdebki
Partyzant II Targowiska
1:0
Iskra Iskrzynia
Victoria Niebocko
0:0
LKS Górki
LKS Odrzechowa
0:1
LKS ASM STARTER Hłudno
Beskid Posada Górna
3:0
LKS Wzdów
LKS Wesoła
1:2
Zryw Dydnia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wzdów
Pauza
LKS ASM STARTER Hłudno
5:2
Partyzant II Targowiska
Victoria Pakoszówka
3:3
Iskra Iskrzynia
LKS Górki
7:0
Beskid Posada Górna
Zryw Dydnia
2:0
Victoria Niebocko
LKS II Izdebki
4:1
LKS Wesoła
Tyrawia Tyrawa Solna
2:5
LKS Odrzechowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
Pauza
Victoria Niebocko
5:2
LKS II Izdebki
Iskra Iskrzynia
4:3
LKS ASM STARTER Hłudno
Partyzant II Targowiska
10:0
Tyrawia Tyrawa Solna
LKS Odrzechowa
3:1
LKS Wzdów
Beskid Posada Górna
2:1
Zryw Dydnia
LKS Wesoła
1:4
Victoria Pakoszówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości