zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
0:0
San Nozdrzec
LKS Odrzechowa
4:1
LKS Wzdów
Beskid Posada Górna
4:2
Zryw Dydnia
LKS Wesoła
8:2
LKS Górki
Sokół Trześniów
4:0
Victoria Niebocko
LKS Głębokie
1:0
Wisłok II Sieniawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
0:2
LKS Głębokie
Zryw Dydnia
1:0
LKS ASM STARTER Hłudno
Victoria Niebocko
1:2
LKS Wesoła
LKS Wzdów
0:2
Beskid Posada Górna
Wisłok II Sieniawa
0:8
LKS Odrzechowa
San Nozdrzec
3:3
Sokół Trześniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
7:0
LKS Wzdów
LKS Górki
4:0
Victoria Niebocko
Beskid Posada Górna
2:0
Wisłok II Sieniawa
LKS Wesoła
2:3
San Nozdrzec
Sokół Trześniów
1:0
Zryw Dydnia
LKS Głębokie
0:1
LKS Odrzechowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Dydnia
1:3
LKS Wesoła
Victoria Niebocko
1:1
LKS Głębokie
LKS Odrzechowa
1:0
Beskid Posada Górna
LKS Wzdów
0:3
Sokół Trześniów
Wisłok II Sieniawa
3:3
LKS ASM STARTER Hłudno
San Nozdrzec
3:0
LKS Górki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
1:4
LKS Odrzechowa
LKS Górki
1:1
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
1:2
San Nozdrzec
LKS Wesoła
15:0
LKS Wzdów
Sokół Trześniów
6:3
Wisłok II Sieniawa
LKS Głębokie
3:0
Beskid Posada Górna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Dydnia
3:2
Victoria Niebocko
LKS Odrzechowa
1:0
Sokół Trześniów
Beskid Posada Górna
1:0
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Wzdów
2:4
LKS Górki
Wisłok II Sieniawa
2:3
LKS Wesoła
San Nozdrzec
2:5
LKS Głębokie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wesoła
2:1
LKS Odrzechowa
LKS Górki
0:2
Wisłok II Sieniawa
Victoria Niebocko
1:2
LKS Wzdów
Sokół Trześniów
5:0
Beskid Posada Górna
San Nozdrzec
6:3
Zryw Dydnia
LKS Głębokie
5:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
0:1
Sokół Trześniów
Zryw Dydnia
2:0
LKS Głębokie
LKS Odrzechowa
1:1
LKS Górki
Beskid Posada Górna
0:1
LKS Wesoła
LKS Wzdów
2:2
San Nozdrzec
Wisłok II Sieniawa
1:1
Victoria Niebocko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
6:3
Beskid Posada Górna
Zryw Dydnia
0:1
LKS Wzdów
Victoria Niebocko
1:3
LKS Odrzechowa
LKS Wesoła
1:2
LKS ASM STARTER Hłudno
San Nozdrzec
8:0
Wisłok II Sieniawa
LKS Głębokie
2:1
Sokół Trześniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
3:0
LKS Górki
Wisłok II Sieniawa
3:2
Zryw Dydnia
Sokół Trześniów
1:1
LKS Wesoła
LKS Odrzechowa
4:0
San Nozdrzec
Beskid Posada Górna
2:3
Victoria Niebocko
LKS Głębokie
6:1
LKS Wzdów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
2:2
Sokół Trześniów
Zryw Dydnia
0:5
LKS Odrzechowa
Victoria Niebocko
0:1
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Wzdów
5:4
Wisłok II Sieniawa
LKS Wesoła
1:3
LKS Głębokie
San Nozdrzec
4:1
Beskid Posada Górna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
2:0
LKS Wesoła
Zryw Dydnia
1:4
Beskid Posada Górna
Victoria Niebocko
6:3
Sokół Trześniów
LKS Wzdów
0:2
LKS Odrzechowa
Wisłok II Sieniawa
0:2
LKS Głębokie
San Nozdrzec
1:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
1:1
Zryw Dydnia
LKS Odrzechowa
2:0
Wisłok II Sieniawa
Beskid Posada Górna
4:1
LKS Wzdów
LKS Wesoła
5:1
Victoria Niebocko
Sokół Trześniów
1:1
San Nozdrzec
LKS Głębokie
3:0
LKS Górki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Dydnia
1:3
Sokół Trześniów
Victoria Niebocko
1:3
LKS Górki
LKS Odrzechowa
3:1
LKS Głębokie
LKS Wzdów
1:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Wisłok II Sieniawa
1:4
Beskid Posada Górna
San Nozdrzec
2:1
LKS Wesoła
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
3:0
Wisłok II Sieniawa
LKS Górki
3:0
San Nozdrzec
Beskid Posada Górna
0:2
LKS Odrzechowa
LKS Wesoła
4:5
Zryw Dydnia
Sokół Trześniów
5:3
LKS Wzdów
LKS Głębokie
6:2
Victoria Niebocko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Odrzechowa
1:0
LKS ASM STARTER Hłudno
Beskid Posada Górna
1:1
LKS Głębokie
LKS Wzdów
3:1
LKS Wesoła
Wisłok II Sieniawa
1:0
Sokół Trześniów
Zryw Dydnia
2:4
LKS Górki
San Nozdrzec
4:3
Victoria Niebocko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
2:1
Beskid Posada Górna
LKS Górki
4:1
LKS Wzdów
Victoria Niebocko
3:5
Zryw Dydnia
LKS Wesoła
3:0
Wisłok II Sieniawa
Sokół Trześniów
0:4
LKS Odrzechowa
LKS Głębokie
0:3
San Nozdrzec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
2:2
LKS Głębokie
Zryw Dydnia
0:6
San Nozdrzec
LKS Odrzechowa
2:1
LKS Wesoła
Beskid Posada Górna
0:1
Sokół Trześniów
LKS Wzdów
3:2
Victoria Niebocko
Wisłok II Sieniawa
1:3
LKS Górki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
1:0
LKS Odrzechowa
Victoria Niebocko
3:5
Wisłok II Sieniawa
LKS Wesoła
3:1
Beskid Posada Górna
Sokół Trześniów
5:0
LKS ASM STARTER Hłudno
San Nozdrzec
14:2
LKS Wzdów
LKS Głębokie
5:0
Zryw Dydnia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
1:3
LKS Wesoła
LKS Odrzechowa
2:1
Victoria Niebocko
Beskid Posada Górna
1:0
LKS Górki
LKS Wzdów
5:4
Zryw Dydnia
Wisłok II Sieniawa
2:8
San Nozdrzec
Sokół Trześniów
4:0
LKS Głębokie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
2:5
LKS ASM STARTER Hłudno
Zryw Dydnia
3:0
Wisłok II Sieniawa
Victoria Niebocko
4:2
Beskid Posada Górna
LKS Wzdów
0:3
LKS Głębokie
LKS Wesoła
5:1
Sokół Trześniów
San Nozdrzec
5:1
LKS Odrzechowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
1:0
Victoria Niebocko
LKS Odrzechowa
5:1
Zryw Dydnia
Beskid Posada Górna
1:3
San Nozdrzec
Wisłok II Sieniawa
2:3
LKS Wzdów
Sokół Trześniów
2:0
LKS Górki
LKS Głębokie
4:3
LKS Wesoła
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości