zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
0:0
LKS Wesoła
LKS Golcowa
3:0
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Górki
0:2
Górnik Grabownica
LKS Wzdów
3:0*
Zryw Dydnia
Orzeł Milcza
4:3
Victoria Niebocko
LKS Głębokie
2:2
Iskra Wróblik Szlachecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
6:0
Sokół Trześniów
Zryw Dydnia
0:2
LKS Górki
Victoria Niebocko
0:1
LKS Golcowa
LKS Wesoła
5:2
LKS Wzdów
Iskra Wróblik Szlachecki
2:2
Górnik Grabownica
LKS Głębokie
0:1
Orzeł Milcza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
1:0
Victoria Niebocko
LKS Golcowa
2:0
LKS Głębokie
LKS Górki
1:1
LKS Wesoła
LKS Wzdów
1:0
LKS ASM STARTER Hłudno
Orzeł Milcza
3:1
Iskra Wróblik Szlachecki
Górnik Grabownica
5:2
Zryw Dydnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
5:0
LKS Górki
Victoria Niebocko
3:0
LKS Wzdów
LKS Wesoła
8:1
Górnik Grabownica
Orzeł Milcza
1:2
LKS Golcowa
Iskra Wróblik Szlachecki
6:0
Zryw Dydnia
LKS Głębokie
2:2
Sokół Trześniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
4:1
Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Górki
3:1
Victoria Niebocko
Zryw Dydnia
1:6
LKS Wesoła
LKS Wzdów
3:1
LKS Głębokie
Sokół Trześniów
4:2
Orzeł Milcza
Górnik Grabownica
0:5
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
0:1
Sokół Trześniów
LKS ASM STARTER Hłudno
10:0
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
2:0
Górnik Grabownica
Orzeł Milcza
3:2
LKS Wzdów
Iskra Wróblik Szlachecki
0:4
LKS Wesoła
LKS Głębokie
5:1
LKS Górki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
5:1
Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Górki
4:3
Orzeł Milcza
Zryw Dydnia
0:3*
Victoria Niebocko
LKS Wzdów
0:5
LKS Golcowa
LKS Wesoła
2:1
LKS ASM STARTER Hłudno
Górnik Grabownica
1:1
LKS Głębokie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
6:0
LKS Wzdów
LKS Golcowa
2:0
LKS Górki
Victoria Niebocko
1:6
LKS Wesoła
Orzeł Milcza
3:0*
Górnik Grabownica
Iskra Wróblik Szlachecki
1:5
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Głębokie
12:3
Zryw Dydnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
4:0
Victoria Niebocko
LKS Górki
1:2
Sokół Trześniów
Zryw Dydnia
2:4
Orzeł Milcza
LKS Wzdów
2:1
Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Wesoła
3:2
LKS Głębokie
Górnik Grabownica
0:1
LKS Golcowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
7:1
Górnik Grabownica
LKS Golcowa
9:1
Zryw Dydnia
LKS Wzdów
0:5
LKS Górki
Orzeł Milcza
0:2
LKS Wesoła
Iskra Wróblik Szlachecki
4:2
Victoria Niebocko
LKS Głębokie
2:7
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
2:2
Orzeł Milcza
LKS Górki
3:1
Iskra Wróblik Szlachecki
Zryw Dydnia
0:8
Sokół Trześniów
Victoria Niebocko
3:0
LKS Głębokie
LKS Wesoła
2:1
LKS Golcowa
Górnik Grabownica
2:2
LKS Wzdów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
1:0
LKS Golcowa
Zryw Dydnia
2:0
LKS Wzdów
LKS Wesoła
1:3
Sokół Trześniów
Victoria Niebocko
0:4
Orzeł Milcza
Górnik Grabownica
1:0
LKS Górki
Iskra Wróblik Szlachecki
0:5
LKS Głębokie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
6:3
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Golcowa
3:0
Victoria Niebocko
LKS Górki
1:3
Zryw Dydnia
LKS Wzdów
0:8
LKS Wesoła
Orzeł Milcza
2:1
LKS Głębokie
Górnik Grabownica
6:1
Iskra Wróblik Szlachecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
3:0
LKS Wzdów
Zryw Dydnia
2:2
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
3:7
Sokół Trześniów
LKS Wesoła
5:0
LKS Górki
Iskra Wróblik Szlachecki
1:1
Orzeł Milcza
LKS Głębokie
2:2
LKS Golcowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
9:0
LKS Głębokie
LKS Golcowa
1:2
Orzeł Milcza
LKS Górki
0:3*
LKS ASM STARTER Hłudno
Zryw Dydnia
4:1
Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Wzdów
4:4
Victoria Niebocko
Górnik Grabownica
1:2
LKS Wesoła
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
5:0
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
6:3
LKS Górki
LKS Wesoła
13:0
Zryw Dydnia
Orzeł Milcza
2:4
Sokół Trześniów
Iskra Wróblik Szlachecki
0:8
LKS Golcowa
LKS Głębokie
4:2
LKS Wzdów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
2:1
LKS Golcowa
Górnik Grabownica
5:2
Victoria Niebocko
LKS Górki
2:1
LKS Głębokie
Zryw Dydnia
0:6
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Wzdów
2:3
Orzeł Milcza
LKS Wesoła
4:0
Iskra Wróblik Szlachecki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
8:0
LKS Wzdów
LKS ASM STARTER Hłudno
3:0
LKS Wesoła
Victoria Niebocko
2:1
Zryw Dydnia
LKS Głębokie
5:3
Górnik Grabownica
Orzeł Milcza
2:2
LKS Górki
Iskra Wróblik Szlachecki
2:8
Sokół Trześniów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
4:0
Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Górki
0:2
LKS Golcowa
Zryw Dydnia
1:2
LKS Głębokie
LKS Wzdów
0:7
Sokół Trześniów
LKS Wesoła
4:2
Victoria Niebocko
Górnik Grabownica
2:5
Orzeł Milcza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Trześniów
2:1
LKS Górki
LKS Golcowa
7:0
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
4:3
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Głębokie
1:4
LKS Wesoła
Orzeł Milcza
3:3
Zryw Dydnia
Iskra Wróblik Szlachecki
3:3
LKS Wzdów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
5:0
LKS Głębokie
LKS Górki
8:1
LKS Wzdów
Zryw Dydnia
2:4
LKS Golcowa
Victoria Niebocko
3:0
Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Wesoła
2:1
Orzeł Milcza
Górnik Grabownica
2:11
Sokół Trześniów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wzdów
4:2
Górnik Grabownica
LKS Wesoła
6:1
LKS Golcowa
Sokół Trześniów
5:2
Zryw Dydnia
LKS Głębokie
3:1
Victoria Niebocko
Orzeł Milcza
2:6
LKS ASM STARTER Hłudno
Iskra Wróblik Szlachecki
1:5
LKS Górki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości