zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ASM STARTER Hłudno
Pauza
LKS Golcowa
5:6
Beskid Posada Górna
LKS Górki
7:2
Orły Jabłonka
Victoria Niebocko
1:2
Sokół Domaradz
Jutrzenka Jaćmierz
4:1
Górnik Grabownica
LKS Głębokie
3:1
Zryw Dydnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zryw Dydnia
LKS ASM STARTER Hłudno
1:1
Jutrzenka Jaćmierz
Beskid Posada Górna
4:0
LKS Górki
Orły Jabłonka
0:4
Victoria Niebocko
Sokół Domaradz
1:2
LKS Głębokie
Górnik Grabownica
1:4
LKS Golcowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Jaćmierz
Pauza
LKS Golcowa
5:0
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Górki
7:0
Górnik Grabownica
Zryw Dydnia
0:1
Sokół Domaradz
Victoria Niebocko
0:3
Beskid Posada Górna
LKS Głębokie
7:2
Orły Jabłonka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Domaradz
LKS ASM STARTER Hłudno
0:2
LKS Górki
Beskid Posada Górna
2:0
LKS Głębokie
Orły Jabłonka
2:7
Zryw Dydnia
Jutrzenka Jaćmierz
3:4
LKS Golcowa
Górnik Grabownica
2:1
Victoria Niebocko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Golcowa
Pauza
LKS Górki
2:0
Jutrzenka Jaćmierz
Zryw Dydnia
0:1
Beskid Posada Górna
Victoria Niebocko
3:3
LKS ASM STARTER Hłudno
Sokół Domaradz
3:0
Orły Jabłonka
LKS Głębokie
4:1
Górnik Grabownica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orły Jabłonka
LKS Golcowa
3:1
LKS Górki
LKS ASM STARTER Hłudno
5:1
LKS Głębokie
Beskid Posada Górna
4:1
Sokół Domaradz
Jutrzenka Jaćmierz
5:2
Victoria Niebocko
Górnik Grabownica
1:0
Zryw Dydnia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
Pauza
Sokół Domaradz
4:1
Górnik Grabownica
Zryw Dydnia
0:1
LKS ASM STARTER Hłudno
Victoria Niebocko
3:2
LKS Golcowa
Orły Jabłonka
1:10
Beskid Posada Górna
LKS Głębokie
1:3
Jutrzenka Jaćmierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Beskid Posada Górna
LKS Górki
3:1
Victoria Niebocko
Jutrzenka Jaćmierz
2:1
Zryw Dydnia
LKS Golcowa
3:1
LKS Głębokie
LKS ASM STARTER Hłudno
3:5
Sokół Domaradz
Górnik Grabownica
0:1
Orły Jabłonka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niebocko
Pauza
Sokół Domaradz
3:1
Jutrzenka Jaćmierz
Zryw Dydnia
2:4
LKS Golcowa
Beskid Posada Górna
3:0
Górnik Grabownica
Orły Jabłonka
1:5
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Głębokie
0:1
LKS Górki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik Grabownica
LKS Golcowa
0:3
Sokół Domaradz
LKS ASM STARTER Hłudno
1:2
Beskid Posada Górna
LKS Górki
4:2
Zryw Dydnia
Victoria Niebocko
4:3
LKS Głębokie
Jutrzenka Jaćmierz
5:3
Orły Jabłonka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głębokie
Pauza
Zryw Dydnia
0:6
Victoria Niebocko
Beskid Posada Górna
0:3
Jutrzenka Jaćmierz
Orły Jabłonka
2:5
LKS Golcowa
Sokół Domaradz
0:4
LKS Górki
Górnik Grabownica
2:2
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS ASM STARTER Hłudno
Sokół Domaradz
2:1
Victoria Niebocko
Zryw Dydnia
2:3
LKS Głębokie
Beskid Posada Górna
4:0
LKS Golcowa
Orły Jabłonka
1:4
LKS Górki
Górnik Grabownica
2:1
Jutrzenka Jaćmierz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Dydnia
Pauza
LKS Golcowa
4:1
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
2:2
Orły Jabłonka
Jutrzenka Jaćmierz
2:1
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Górki
3:1
Beskid Posada Górna
LKS Głębokie
2:2
Sokół Domaradz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jutrzenka Jaćmierz
Sokół Domaradz
1:1
Zryw Dydnia
LKS ASM STARTER Hłudno
1:6
LKS Golcowa
Beskid Posada Górna
2:1
Victoria Niebocko
Orły Jabłonka
4:1
LKS Głębokie
Górnik Grabownica
0:6
LKS Górki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Domaradz
Pauza
LKS Golcowa
1:2
Jutrzenka Jaćmierz
Zryw Dydnia
0:1
Orły Jabłonka
Victoria Niebocko
2:0
Górnik Grabownica
LKS Górki
1:1
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Głębokie
1:4
Beskid Posada Górna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Golcowa
LKS ASM STARTER Hłudno
2:6
Victoria Niebocko
Beskid Posada Górna
2:1
Zryw Dydnia
Orły Jabłonka
0:5
Sokół Domaradz
Jutrzenka Jaćmierz
1:1
LKS Górki
Górnik Grabownica
4:1
LKS Głębokie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
Pauza
Sokół Domaradz
0:1
Beskid Posada Górna
Zryw Dydnia
1:3
Górnik Grabownica
Victoria Niebocko
1:2
Jutrzenka Jaćmierz
LKS Górki
2:3
LKS Golcowa
LKS Głębokie
0:3
LKS ASM STARTER Hłudno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki
Pauza
LKS Golcowa
4:2
Victoria Niebocko
LKS ASM STARTER Hłudno
1:1
Zryw Dydnia
Beskid Posada Górna
9:2
Orły Jabłonka
Górnik Grabownica
3:2
Sokół Domaradz
Jutrzenka Jaćmierz
5:0
LKS Głębokie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Posada Górna
Pauza
Sokół Domaradz
3:3
LKS ASM STARTER Hłudno
Zryw Dydnia
0:3*
Jutrzenka Jaćmierz
Victoria Niebocko
1:3
LKS Górki
Orły Jabłonka
4:4
Górnik Grabownica
LKS Głębokie
2:3
LKS Golcowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niebocko
Pauza
LKS Golcowa
11:0
Zryw Dydnia
LKS ASM STARTER Hłudno
2:4
Orły Jabłonka
Jutrzenka Jaćmierz
6:2
Sokół Domaradz
LKS Górki
5:3
LKS Głębokie
Górnik Grabownica
3:2
Beskid Posada Górna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik Grabownica
Sokół Domaradz
3:3
LKS Golcowa
Zryw Dydnia
0:3
LKS Górki
Beskid Posada Górna
4:1
LKS ASM STARTER Hłudno
LKS Głębokie
6:4
Victoria Niebocko
Orły Jabłonka
1:3
Jutrzenka Jaćmierz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Głębokie
LKS Golcowa
6:2
Orły Jabłonka
LKS ASM STARTER Hłudno
1:2
Górnik Grabownica
LKS Górki
4:0
Sokół Domaradz
Victoria Niebocko
4:1
Zryw Dydnia
Jutrzenka Jaćmierz
2:1
Beskid Posada Górna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości