zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
0:4
Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec
3:6
Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska
1:4
Orzeł Bieździedza
Sobniów Jasło
3:2
Huragan Zarzecze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
11:0
Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze
1:3
Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło
0:1
Liwocz Brzyska
Jasiołka Szebnie
4:2
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
1:9
Sobniów Jasło
Dębowczanka Dębowiec
2:4
Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny
6:1
Jasiołka Szebnie
Liwocz Brzyska
1:2
Huragan Zarzecze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:3
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
1:4
Jasiołka Szebnie
Liwocz Brzyska
3:0
Victoria Kobylany
Sobniów Jasło
10:1
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
0:8
Huragan Zarzecze
Dębowczanka Dębowiec
1:7
Liwocz Brzyska
Gaudium Łężyny
4:0
Sobniów Jasło
Jasiołka Szebnie
1:3
Orzeł Bieździedza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
0:3
Dębowczanka Dębowiec
Huragan Zarzecze
3:1
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
6:2
Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło
2:1
Jasiołka Szebnie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:1
Sobniów Jasło
Dębowczanka Dębowiec
1:5
Huragan Zarzecze
Gaudium Łężyny
15:1
Victoria Kobylany
Jasiołka Szebnie
0:3
Liwocz Brzyska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
0:0
Liwocz Brzyska
Huragan Zarzecze
1:5
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
15:1
Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Szebnie
3:1
Victoria Kobylany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
1:2
Orzeł Bieździedza
Dębowczanka Dębowiec
3:4
Jasiołka Szebnie
Gaudium Łężyny
1:0
Huragan Zarzecze
Liwocz Brzyska
2:4
Sobniów Jasło
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:3
Dębowczanka Dębowiec
Huragan Zarzecze
1:4
Liwocz Brzyska
Sobniów Jasło
3:0
Victoria Kobylany
Jasiołka Szebnie
1:5
Gaudium Łężyny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
3:0
Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec
1:3
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
3:2
Orzeł Bieździedza
Jasiołka Szebnie
1:4
Huragan Zarzecze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:2
Jasiołka Szebnie
Huragan Zarzecze
3:0*
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
5:2
Dębowczanka Dębowiec
Sobniów Jasło
1:4
Gaudium Łężyny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
1:1
Huragan Zarzecze
Dębowczanka Dębowiec
- : -
Victoria Kobylany
Gaudium Łężyny
5:2
Liwocz Brzyska
Jasiołka Szebnie
0:6
Sobniów Jasło
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
0:4
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
1:1
Dębowczanka Dębowiec
Liwocz Brzyska
9:0
Jasiołka Szebnie
Sobniów Jasło
0:3
Orzeł Bieździedza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości