zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
3:0
Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok
0:3
Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna
0:6
Czarni Jasło
Stal Rzeszów
1:0
Gryf Mielec
Błękitni Ropczyce
3:0
ASP Wisłoka Dębica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
7:0
Unia Nowa Sarzyna
Czarni Jasło
1:0
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
4:0
Ekoball Sanok
Orzeł Przeworsk
2:5
Gryf Mielec
Igloopol Dębica
1:1
Stal Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
8:0
Siarka Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna
0:8
Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok
1:0
ASP Wisłoka Dębica
Gryf Mielec
0:7
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
1:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
0:4
Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
4:2
Gryf Mielec
Orzeł Przeworsk
0:3
Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna
1:6
Błękitni Ropczyce
Czarni Jasło
2:1
Ekoball Sanok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
0:2
Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów
3:0
ASP Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica
6:0
Siarka Tarnobrzeg
Gryf Mielec
0:1
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
3:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
1:2
Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk
3:2
Siarka Tarnobrzeg
ASP Wisłoka Dębica
0:2
Gryf Mielec
Unia Nowa Sarzyna
0:1
Ekoball Sanok
Czarni Jasło
0:1
Stal Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
6:1
Błękitni Ropczyce
Stal Rzeszów
0:1
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Karpaty Krosno
Gryf Mielec
0:3
Czarni Jasło
Igloopol Dębica
4:0
ASP Wisłoka Dębica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
4:0
Gryf Mielec
Orzeł Przeworsk
0:5
Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:9
Stal Rzeszów
ASP Wisłoka Dębica
2:1
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Jasło
0:3
Igloopol Dębica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
0:3
Orzeł Przeworsk
Stal Rzeszów
5:1
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
6:0
ASP Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Czarni Jasło
Gryf Mielec
9:0
Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica
2:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
0:1
Karpaty Krosno
Stal Stalowa Wola
2:0
Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Ropczyce
1:2
Gryf Mielec
Orzeł Przeworsk
4:3
ASP Wisłoka Dębica
Unia Nowa Sarzyna
2:3
Igloopol Dębica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:0
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
0:1
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica
4:1
Błękitni Ropczyce
ASP Wisłoka Dębica
0:2
Czarni Jasło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
0:8
Czarni Jasło
Błękitni Ropczyce
6:1
Siarka Tarnobrzeg
Ekoball Sanok
3:1
Gryf Mielec
Unia Nowa Sarzyna
0:3
Karpaty Krosno
Stal Stalowa Wola
5:0
ASP Wisłoka Dębica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
7:0
Orzeł Przeworsk
Czarni Jasło
0:2
Stal Stalowa Wola
Karpaty Krosno
4:1
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
2:0
Ekoball Sanok
ASP Wisłoka Dębica
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
Igloopol Dębica
Pauza
Czarni Jasło
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg
0:0
Ekoball Sanok
Gryf Mielec
0:8
Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:3
Stal Stalowa Wola
ASP Wisłoka Dębica
3:4
Błękitni Ropczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Siarka Tarnobrzeg
Pauza
ASP Wisłoka Dębica
Ekoball Sanok
1:3
Karpaty Krosno
Stal Rzeszów
4:0
Igloopol Dębica
Gryf Mielec
0:1
Orzeł Przeworsk
Unia Nowa Sarzyna
0:3
Stal Stalowa Wola
Błękitni Ropczyce
1:3
Czarni Jasło
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
Pauza
Karpaty Krosno
Pauza
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica
3:0
Gryf Mielec
ASP Wisłoka Dębica
1:1
Ekoball Sanok
Stal Stalowa Wola
2:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Stalowa Wola
Pauza
ASP Wisłoka Dębica
Ekoball Sanok
0:2
Czarni Jasło
Stal Rzeszów
6:1
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Gryf Mielec
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
2:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
Pauza
Unia Nowa Sarzyna
Pauza
Karpaty Krosno
5:0
Gryf Mielec
Stal Stalowa Wola
1:1
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
3:0*
Igloopol Dębica
ASP Wisłoka Dębica
0:11
Stal Rzeszów
Orzeł Przeworsk
0:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Stalowa Wola
Pauza
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Siarka Tarnobrzeg
4:0
Orzeł Przeworsk
Gryf Mielec
1:1
ASP Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica
2:5
Karpaty Krosno
Stal Rzeszów
2:3
Czarni Jasło
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
Pauza
Unia Nowa Sarzyna
Pauza
Czarni Jasło
8:0
Gryf Mielec
Karpaty Krosno
0:1
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
0:5
Stal Rzeszów
ASP Wisłoka Dębica
0:6
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
2:2
Ekoball Sanok
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Ropczyce
Ekoball Sanok
Pauza
Stal Rzeszów
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Karpaty Krosno
5:0
Orzeł Przeworsk
Siarka Tarnobrzeg
6:0
ASP Wisłoka Dębica
Gryf Mielec
1:7
Stal Stalowa Wola
Igloopol Dębica
1:2
Czarni Jasło
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
0:2
Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk
0:1
Ekoball Sanok
ASP Wisłoka Dębica
0:3
Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:3
Gryf Mielec
Błękitni Ropczyce
1:2
Stal Rzeszów
Czarni Jasło
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ekoball Sanok
Stal Rzeszów
Pauza
Gryf Mielec
3:2
Błękitni Ropczyce
Siarka Tarnobrzeg
1:3
Stal Stalowa Wola
Igloopol Dębica
3:0
Unia Nowa Sarzyna
ASP Wisłoka Dębica
1:2
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
2:3
Czarni Jasło
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gryf Mielec
Orzeł Przeworsk
Pauza
Ekoball Sanok
1:4
Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola
3:0*
Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:3
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Jasło
2:0
ASP Wisłoka Dębica
Błękitni Ropczyce
1:4
Igloopol Dębica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
Pauza
Igloopol Dębica
Pauza
Karpaty Krosno
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Gryf Mielec
0:4
Ekoball Sanok
ASP Wisłoka Dębica
0:7
Stal Stalowa Wola
Czarni Jasło
8:1
Orzeł Przeworsk
Siarka Tarnobrzeg
5:1
Błękitni Ropczyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gryf Mielec
Unia Nowa Sarzyna
0:3
ASP Wisłoka Dębica
Ekoball Sanok
0:0
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
1:1
Czarni Jasło
Orzeł Przeworsk
0:6
Stal Rzeszów
Błękitni Ropczyce
0:2
Karpaty Krosno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości