zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalew Myczkowce
Pauza
LKS Czaszyn
4:1
Pogórze Srogów G.
Otryt Lutowiska
0:1
Osława Zagórz
Orzeł Górzanka
1:3
ULKS Czerteż
LKS Tyrawa Wołoska
2:3
Krokus Ropienka
Bieszczady Jankowce
1:2
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Osława Zagórz
Pauza
Krokus Ropienka
2:1
Orzeł Górzanka
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
5:1
Zalew Myczkowce
ULKS Czerteż
0:1
LKS Czaszyn
Pogórze Srogów G.
4:2
Bieszczady Jankowce
Otryt Lutowiska
1:0
LKS Tyrawa Wołoska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
LKS Czaszyn
4:0
Krokus Ropienka
Zalew Myczkowce
1:3
Pogórze Srogów G.
Orzeł Górzanka
2:1
Otryt Lutowiska
LKS Tyrawa Wołoska
1:0
Osława Zagórz
Bieszczady Jankowce
1:1
ULKS Czerteż
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Srogów G.
Pauza
Osława Zagórz
1:2
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
Krokus Ropienka
4:4
Bieszczady Jankowce
Otryt Lutowiska
0:1
LKS Czaszyn
LKS Tyrawa Wołoska
2:1
Orzeł Górzanka
ULKS Czerteż
1:1
Zalew Myczkowce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
ULKS Czerteż
LKS Czaszyn
3:0
LKS Tyrawa Wołoska
Zalew Myczkowce
2:0
Krokus Ropienka
Orzeł Górzanka
1:1
Osława Zagórz
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
7:0
Pogórze Srogów G.
Bieszczady Jankowce
2:1
Otryt Lutowiska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Krokus Ropienka
Pauza
Osława Zagórz
1:2
Pogórze Srogów G.
Otryt Lutowiska
4:2
Zalew Myczkowce
Orzeł Górzanka
2:1
LKS Czaszyn
LKS Tyrawa Wołoska
4:3
Bieszczady Jankowce
ULKS Czerteż
4:3
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Otryt Lutowiska
LKS Czaszyn
1:3
Osława Zagórz
Zalew Myczkowce
1:3
LKS Tyrawa Wołoska
Pogórze Srogów G.
4:0
ULKS Czerteż
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
3:2
Krokus Ropienka
Bieszczady Jankowce
2:0
Orzeł Górzanka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tyrawa Wołoska
Pauza
LKS Czaszyn
2:2
Bieszczady Jankowce
Osława Zagórz
2:4
ULKS Czerteż
Krokus Ropienka
2:7
Pogórze Srogów G.
Otryt Lutowiska
1:0
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
Orzeł Górzanka
1:2
Zalew Myczkowce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Górzanka
Zalew Myczkowce
2:4
LKS Czaszyn
ULKS Czerteż
3:1
Krokus Ropienka
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
2:1
LKS Tyrawa Wołoska
Bieszczady Jankowce
4:2
Osława Zagórz
Pogórze Srogów G.
0:0
Otryt Lutowiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaszyn
Pauza
Osława Zagórz
3:0*
Krokus Ropienka
Otryt Lutowiska
3:1
ULKS Czerteż
Orzeł Górzanka
1:2
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
LKS Tyrawa Wołoska
0:5
Pogórze Srogów G.
Bieszczady Jankowce
2:1
Zalew Myczkowce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Bieszczady Jankowce
Krokus Ropienka
0:4
Otryt Lutowiska
Zalew Myczkowce
1:2
Osława Zagórz
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
2:0
LKS Czaszyn
ULKS Czerteż
2:0
LKS Tyrawa Wołoska
Pogórze Srogów G.
1:1
Orzeł Górzanka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zalew Myczkowce
Osława Zagórz
1:1
Otryt Lutowiska
Krokus Ropienka
5:2
LKS Tyrawa Wołoska
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
6:2
Bieszczady Jankowce
ULKS Czerteż
5:3
Orzeł Górzanka
Pogórze Srogów G.
1:2
LKS Czaszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Osława Zagórz
Zalew Myczkowce
0:7
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
LKS Czaszyn
4:2
ULKS Czerteż
Orzeł Górzanka
5:0
Krokus Ropienka
LKS Tyrawa Wołoska
1:0
Otryt Lutowiska
Bieszczady Jankowce
1:2
Pogórze Srogów G.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
Pauza
Osława Zagórz
4:3
LKS Tyrawa Wołoska
Krokus Ropienka
0:10
LKS Czaszyn
Otryt Lutowiska
2:1
Orzeł Górzanka
ULKS Czerteż
2:0
Bieszczady Jankowce
Pogórze Srogów G.
1:0
Zalew Myczkowce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogórze Srogów G.
LKS Czaszyn
3:1
Otryt Lutowiska
Zalew Myczkowce
0:0
ULKS Czerteż
Orzeł Górzanka
4:3
LKS Tyrawa Wołoska
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
4:0
Osława Zagórz
Bieszczady Jankowce
8:0
Krokus Ropienka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Czerteż
Pauza
Osława Zagórz
2:3
Orzeł Górzanka
Krokus Ropienka
3:3
Zalew Myczkowce
Otryt Lutowiska
2:1
Bieszczady Jankowce
LKS Tyrawa Wołoska
0:3
LKS Czaszyn
Pogórze Srogów G.
1:5
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Krokus Ropienka
LKS Czaszyn
4:2
Orzeł Górzanka
Zalew Myczkowce
4:5
Otryt Lutowiska
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
1:3
ULKS Czerteż
Bieszczady Jankowce
4:3
LKS Tyrawa Wołoska
Pogórze Srogów G.
3:3
Osława Zagórz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Otryt Lutowiska
Pauza
Osława Zagórz
0:2
LKS Czaszyn
Krokus Ropienka
0:5
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
Orzeł Górzanka
2:2
Bieszczady Jankowce
LKS Tyrawa Wołoska
3:0*
Zalew Myczkowce
ULKS Czerteż
2:0
Pogórze Srogów G.
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Tyrawa Wołoska
Zalew Myczkowce
4:6
Orzeł Górzanka
ULKS Czerteż
2:1
Osława Zagórz
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
3:0*
Otryt Lutowiska
Bieszczady Jankowce
1:1
LKS Czaszyn
Pogórze Srogów G.
3:0
Krokus Ropienka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Górzanka
Pauza
LKS Czaszyn
2:1
Zalew Myczkowce
Osława Zagórz
3:1
Bieszczady Jankowce
Krokus Ropienka
1:4
ULKS Czerteż
Otryt Lutowiska
3:0*
Pogórze Srogów G.
LKS Tyrawa Wołoska
4:2
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Czaszyn
Krokus Ropienka
0:3*
Osława Zagórz
Zalew Myczkowce
2:5
Bieszczady Jankowce
ULKS Czerteż
3:0*
Otryt Lutowiska
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
3:0*
Orzeł Górzanka
Pogórze Srogów G.
1:2
LKS Tyrawa Wołoska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieszczady Jankowce
Pauza
LKS Czaszyn
2:7
Wiki II Sport Centrum LKS Pisarowce
Osława Zagórz
0:1
Zalew Myczkowce
Otryt Lutowiska
4:0
Krokus Ropienka
Orzeł Górzanka
3:0*
Pogórze Srogów G.
LKS Tyrawa Wołoska
5:1
ULKS Czerteż
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości