zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
1:1
Orzeł Bażanówka
Pionier Średnia Wieś
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Orion Pielnia
1:3
Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Zarszyn
1:3
Płomień Zmiennica
LKS Izdebki
6:0
Sanbud Długie
Dwór Kombornia
0:2
Wisłok Sieniawa
Lotniarz Bezmiechowa
1:1
Karpaty Klimkówka
Górnik Strachocina
5:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:3
LKS Zarszyn
Karpaty Klimkówka
5:1
Pionier Średnia Wieś
Wisłok Sieniawa
3:2
Orion Pielnia
Sanbud Długie
1:1
Lotniarz Bezmiechowa
Wisłok Krościenko Wyżne
2:0
LKS Izdebki
Sanovia Lesko
3:4
Górnik Strachocina
Płomień Zmiennica
6:1
Dwór Kombornia
Orzeł Bażanówka
0:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dwór Kombornia
3:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Pionier Średnia Wieś
0:1
Sanbud Długie
Orion Pielnia
3:0
Płomień Zmiennica
Lotniarz Bezmiechowa
3:2
Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Zarszyn
2:0
Sanovia Lesko
LKS Izdebki
3:2
Wisłok Sieniawa
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:2
Karpaty Klimkówka
Górnik Strachocina
3:1
Orzeł Bażanówka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Krościenko Wyżne
5:3
Pionier Średnia Wieś
Górnik Strachocina
0:3*
LKS Zarszyn
Sanovia Lesko
10:1
Dwór Kombornia
Płomień Zmiennica
6:0
LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa
2:2
Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka
2:5
Karpaty Klimkówka
Błękitni Jasienica Rosielna
0:5
Orion Pielnia
Sanbud Długie
3:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
2:3
Wisłok Sieniawa
Karpaty Klimkówka
1:4
Sanbud Długie
Orion Pielnia
2:1
Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa
1:1
Płomień Zmiennica
LKS Zarszyn
1:1
Orzeł Bażanówka
LKS Izdebki
1:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Dwór Kombornia
2:5
Górnik Strachocina
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:1
Lotniarz Bezmiechowa
Wisłok Sieniawa
3:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Zarszyn
4:2
Dwór Kombornia
Wisłok Krościenko Wyżne
3:1
Karpaty Klimkówka
Górnik Strachocina
1:0
Orion Pielnia
Sanovia Lesko
4:0
LKS Izdebki
Płomień Zmiennica
2:2
Pionier Średnia Wieś
Orzeł Bażanówka
3:1
Sanbud Długie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Pielnia
1:5
LKS Zarszyn
Pionier Średnia Wieś
1:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Karpaty Klimkówka
4:4
Wisłok Sieniawa
Lotniarz Bezmiechowa
0:0
Sanovia Lesko
LKS Izdebki
3:1
Górnik Strachocina
Dwór Kombornia
1:4
Orzeł Bażanówka
Sanbud Długie
3:4
Wisłok Krościenko Wyżne
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:2
Płomień Zmiennica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:5
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Zarszyn
2:2
LKS Izdebki
Dwór Kombornia
1:1
Orion Pielnia
Wisłok Sieniawa
5:0
Sanbud Długie
Górnik Strachocina
1:3
Lotniarz Bezmiechowa
Sanovia Lesko
3:1
Pionier Średnia Wieś
Płomień Zmiennica
1:5
Karpaty Klimkówka
Orzeł Bażanówka
2:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
3:7
Górnik Strachocina
Karpaty Klimkówka
1:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Orion Pielnia
4:2
Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa
6:2
LKS Zarszyn
LKS Izdebki
2:0
Dwór Kombornia
Sanbud Długie
3:2
Płomień Zmiennica
Wisłok Krościenko Wyżne
6:4
Wisłok Sieniawa
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:2
Sanovia Lesko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:0
Sanbud Długie
Orion Pielnia
0:2
LKS Izdebki
LKS Zarszyn
1:0
Pionier Średnia Wieś
Dwór Kombornia
1:5
Lotniarz Bezmiechowa
Górnik Strachocina
0:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Sanovia Lesko
2:5
Karpaty Klimkówka
Płomień Zmiennica
1:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Orzeł Bażanówka
2:2
Wisłok Sieniawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
1:1
Dwór Kombornia
Karpaty Klimkówka
1:2
Górnik Strachocina
Lotniarz Bezmiechowa
0:1
Orion Pielnia
LKS Izdebki
4:4
Orzeł Bażanówka
Wisłok Sieniawa
2:0
Płomień Zmiennica
Sanbud Długie
3:1
Sanovia Lesko
Wisłok Krościenko Wyżne
0:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:0
LKS Zarszyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:2
Wisłok Sieniawa
Orion Pielnia
2:2
Pionier Średnia Wieś
LKS Zarszyn
5:1
Karpaty Klimkówka
LKS Izdebki
2:1
Lotniarz Bezmiechowa
Górnik Strachocina
1:3
Sanbud Długie
Dwór Kombornia
1:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Sanovia Lesko
2:3
Wisłok Krościenko Wyżne
Orzeł Bażanówka
1:1
Płomień Zmiennica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
4:0
LKS Zarszyn
Wisłok Krościenko Wyżne
1:2
Górnik Strachocina
Pionier Średnia Wieś
1:4
LKS Izdebki
Lotniarz Bezmiechowa
6:1
Orzeł Bażanówka
Karpaty Klimkówka
0:2
Dwór Kombornia
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:1
Orion Pielnia
Płomień Zmiennica
0:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Wisłok Sieniawa
2:1
Sanovia Lesko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
2:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Lotniarz Bezmiechowa
2:0
Pionier Średnia Wieś
LKS Izdebki
4:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Orion Pielnia
0:1
Karpaty Klimkówka
Górnik Strachocina
1:1
Wisłok Sieniawa
Dwór Kombornia
2:1
Sanbud Długie
Sanovia Lesko
2:1
Płomień Zmiennica
Orzeł Bażanówka
1:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Zmiennica
0:2
Górnik Strachocina
Sanbud Długie
4:0
Orion Pielnia
Błękitni Jasienica Rosielna
4:4
Sanovia Lesko
Wisłok Krościenko Wyżne
0:1
Dwór Kombornia
Pionier Średnia Wieś
0:2
Orzeł Bażanówka
Karpaty Klimkówka
2:1
LKS Izdebki
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:2
Lotniarz Bezmiechowa
Wisłok Sieniawa
3:1
LKS Zarszyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:2
Górnik Strachocina
Karpaty Klimkówka
0:3
Lotniarz Bezmiechowa
Wisłok Sieniawa
1:2
Dwór Kombornia
Sanbud Długie
1:3
LKS Izdebki
Wisłok Krościenko Wyżne
4:2
Orion Pielnia
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:1
Pionier Średnia Wieś
Płomień Zmiennica
1:1
LKS Zarszyn
Orzeł Bażanówka
0:1
Sanovia Lesko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
3:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Pionier Średnia Wieś
0:2
Karpaty Klimkówka
Lotniarz Bezmiechowa
0:0
Sanbud Długie
LKS Izdebki
6:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Orion Pielnia
0:2
Wisłok Sieniawa
Górnik Strachocina
2:2
Sanovia Lesko
Dwór Kombornia
1:4
Płomień Zmiennica
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:2
Orzeł Bażanówka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
0:1
LKS Zarszyn
Błękitni Jasienica Rosielna
1:1
Dwór Kombornia
Sanbud Długie
3:1
Pionier Średnia Wieś
Wisłok Krościenko Wyżne
2:3
Lotniarz Bezmiechowa
Karpaty Klimkówka
1:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Płomień Zmiennica
0:1
Orion Pielnia
Wisłok Sieniawa
2:2
LKS Izdebki
Orzeł Bażanówka
0:2
Górnik Strachocina
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Klimkówka
0:2
Orzeł Bażanówka
Błękitni Jasienica Rosielna
3:1
Orion Pielnia
Pionier Średnia Wieś
1:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Lotniarz Bezmiechowa
2:1
Wisłok Sieniawa
LKS Zarszyn
2:1
Górnik Strachocina
LKS Izdebki
2:1
Płomień Zmiennica
Dwór Kombornia
1:4
Sanovia Lesko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:1
Sanbud Długie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
9:1
Orion Pielnia
Błękitni Jasienica Rosielna
2:1
LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa
5:0
Pionier Średnia Wieś
Sanbud Długie
0:2
Karpaty Klimkówka
Wisłok Krościenko Wyżne
3:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Górnik Strachocina
1:0
Dwór Kombornia
Płomień Zmiennica
1:2
Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka
2:0
LKS Zarszyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
2:0
Płomień Zmiennica
Karpaty Klimkówka
1:3
Wisłok Krościenko Wyżne
Orion Pielnia
1:6
Górnik Strachocina
Lotniarz Bezmiechowa
3:0*
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Izdebki
2:3
Sanovia Lesko
Dwór Kombornia
3:0
LKS Zarszyn
Sanbud Długie
3:1
Orzeł Bażanówka
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:1
Wisłok Sieniawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Sieniawa
3:2
Karpaty Klimkówka
Orzeł Bażanówka
2:1
Dwór Kombornia
Sanovia Lesko
0:1
Lotniarz Bezmiechowa
Błękitni Jasienica Rosielna
5:1
Pionier Średnia Wieś
LKS Zarszyn
1:0
Orion Pielnia
Wisłok Krościenko Wyżne
6:0
Sanbud Długie
Górnik Strachocina
1:0
LKS Izdebki
Płomień Zmiennica
3:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
2:4
Sanovia Lesko
Karpaty Klimkówka
0:0
Płomień Zmiennica
Orion Pielnia
0:0
Dwór Kombornia
Lotniarz Bezmiechowa
1:3
Górnik Strachocina
LKS Izdebki
3:5
LKS Zarszyn
Sanbud Długie
0:2
Wisłok Sieniawa
Wisłok Krościenko Wyżne
2:3
Orzeł Bażanówka
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
5:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
3:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Błękitni Jasienica Rosielna
0:3
Karpaty Klimkówka
LKS Zarszyn
5:0
Lotniarz Bezmiechowa
Dwór Kombornia
5:3
LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa
2:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Górnik Strachocina
3:0
Pionier Średnia Wieś
Płomień Zmiennica
2:1
Sanbud Długie
Orzeł Bażanówka
3:2
Orion Pielnia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Klimkówka
2:4
Sanovia Lesko
Pionier Średnia Wieś
0:6
LKS Zarszyn
Lotniarz Bezmiechowa
0:4
Dwór Kombornia
LKS Izdebki
3:1
Orion Pielnia
Wisłok Sieniawa
6:0
Orzeł Bażanówka
Sanbud Długie
2:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Wisłok Krościenko Wyżne
4:4
Płomień Zmiennica
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:2
Górnik Strachocina
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Pielnia
2:2
Lotniarz Bezmiechowa
LKS Zarszyn
5:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Błękitni Jasienica Rosielna
0:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Dwór Kombornia
3:0
Pionier Średnia Wieś
Górnik Strachocina
5:2
Karpaty Klimkówka
Płomień Zmiennica
2:1
Wisłok Sieniawa
Orzeł Bażanówka
3:1
LKS Izdebki
Sanovia Lesko
7:0
Sanbud Długie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Średnia Wieś
0:2
Orion Pielnia
Karpaty Klimkówka
3:5
LKS Zarszyn
Lotniarz Bezmiechowa
5:1
LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa
3:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Sanbud Długie
1:7
Górnik Strachocina
Wisłok Krościenko Wyżne
3:0
Sanovia Lesko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:1
Dwór Kombornia
Płomień Zmiennica
3:0
Orzeł Bażanówka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
3:1
Wisłok Sieniawa
Błękitni Jasienica Rosielna
2:0
Płomień Zmiennica
Orion Pielnia
2:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Dwór Kombornia
1:2
Karpaty Klimkówka
LKS Zarszyn
1:3
Sanbud Długie
LKS Izdebki
3:0
Pionier Średnia Wieś
Górnik Strachocina
2:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Orzeł Bażanówka
2:1
Lotniarz Bezmiechowa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
1:2
Dwór Kombornia
Błękitni Jasienica Rosielna
3:1
Orzeł Bażanówka
Wisłok Krościenko Wyżne
3:3
LKS Zarszyn
Pionier Średnia Wieś
1:2
Lotniarz Bezmiechowa
Karpaty Klimkówka
2:0
Orion Pielnia
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
6:3
LKS Izdebki
Płomień Zmiennica
4:3
Sanovia Lesko
Wisłok Sieniawa
5:0
Górnik Strachocina
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
3:0
Wisłok Sieniawa
Lotniarz Bezmiechowa
8:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Izdebki
1:4
Karpaty Klimkówka
Orion Pielnia
6:2
Sanbud Długie
Górnik Strachocina
2:2
Płomień Zmiennica
Dwór Kombornia
2:6
Wisłok Krościenko Wyżne
Sanovia Lesko
1:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Orzeł Bażanówka
2:0
Pionier Średnia Wieś
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości