zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
0:10
Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec
1:7
Gaudium Łężyny
Sobniów Jasło
0:0
Huragan Zarzecze
Liwocz Brzyska
1:1
Orzeł Bieździedza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Szebnie
6:0
Dębowczanka Dębowiec
Orzeł Bieździedza
2:0
Victoria Kobylany
Huragan Zarzecze
4:0
Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska
0:2
Sobniów Jasło
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
1:5
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
0:7
Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec
2:5
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
0:0
Huragan Zarzecze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:3
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
3:1
Jasiołka Szebnie
Sobniów Jasło
3:0
Dębowczanka Dębowiec
Liwocz Brzyska
4:0
Victoria Kobylany
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Szebnie
3:0
Orzeł Bieździedza
Victoria Kobylany
1:11
Huragan Zarzecze
Gaudium Łężyny
1:3
Sobniów Jasło
Dębowczanka Dębowiec
0:3
Liwocz Brzyska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Szebnie
0:3
Sobniów Jasło
Victoria Kobylany
8:0
Dębowczanka Dębowiec
Huragan Zarzecze
5:1
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
1:1
Gaudium Łężyny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Szebnie
2:0
Liwocz Brzyska
Orzeł Bieździedza
1:6
Sobniów Jasło
Gaudium Łężyny
3:0
Victoria Kobylany
Dębowczanka Dębowiec
0:8
Huragan Zarzecze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Szebnie
0:8
Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza
1:7
Liwocz Brzyska
Gaudium Łężyny
3:0
Dębowczanka Dębowiec
Huragan Zarzecze
0:3
Sobniów Jasło
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
0:3
Orzeł Bieździedza
Gaudium Łężyny
1:3
Huragan Zarzecze
Dębowczanka Dębowiec
0:5
Jasiołka Szebnie
Sobniów Jasło
1:0
Liwocz Brzyska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Szebnie
1:6
Gaudium Łężyny
Orzeł Bieździedza
11:0
Dębowczanka Dębowiec
Huragan Zarzecze
1:4
Liwocz Brzyska
Sobniów Jasło
12:1
Victoria Kobylany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Szebnie
1:4
Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany
5:1
Liwocz Brzyska
Gaudium Łężyny
4:1
Orzeł Bieździedza
Dębowczanka Dębowiec
0:11
Sobniów Jasło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
4:1
Jasiołka Szebnie
Huragan Zarzecze
2:1
Victoria Kobylany
Sobniów Jasło
9:0
Gaudium Łężyny
Liwocz Brzyska
- : -
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
- : -
Huragan Zarzecze
Gaudium Łężyny
- : -
Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec
- : -
Victoria Kobylany
Sobniów Jasło
- : -
Jasiołka Szebnie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
- : -
Gaudium Łężyny
Huragan Zarzecze
- : -
Dębowczanka Dębowiec
Sobniów Jasło
- : -
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
- : -
Jasiołka Szebnie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości