zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
1:17
Orzeł Bieździedza
Sobniów Jasło
3:0*
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
2:1
Zamczysko Odrzykoń
Standart Święcany (s)
3:0*
Huragan Zarzecze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
3:0*
Dębowczanka Dębowiec
Huragan Zarzecze
0:3*
Orzeł Bieździedza
Zamczysko Odrzykoń
1:1
Sobniów Jasło
Standart Święcany (s)
4:2
Liwocz Brzyska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:0*
Victoria Kobylany
Dębowczanka Dębowiec
2:4
Zamczysko Odrzykoń
Sobniów Jasło
4:1
Standart Święcany (s)
Liwocz Brzyska
7:0
Huragan Zarzecze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zarzecze
3:0*
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
1:2
Sobniów Jasło
Zamczysko Odrzykoń
9:1
Orzeł Bieździedza
Standart Święcany (s)
4:1
Dębowczanka Dębowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
3:0*
Standart Święcany (s)
Victoria Kobylany
0:3*
Zamczysko Odrzykoń
Dębowczanka Dębowiec
0:3*
Liwocz Brzyska
Sobniów Jasło
7:0
Huragan Zarzecze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zarzecze
1:6
Zamczysko Odrzykoń
Sobniów Jasło
14:0
Dębowczanka Dębowiec
Liwocz Brzyska
5:0
Orzeł Bieździedza
Standart Święcany (s)
3:0*
Victoria Kobylany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
2:3
Sobniów Jasło
Victoria Kobylany
1:3
Liwocz Brzyska
Huragan Zarzecze
15:0
Dębowczanka Dębowiec
Zamczysko Odrzykoń
14:1
Standart Święcany (s)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
5:3
Dębowczanka Dębowiec
Zamczysko Odrzykoń
8:3
Liwocz Brzyska
Victoria Kobylany
0:3
Sobniów Jasło
Huragan Zarzecze
3:0*
Standart Święcany (s)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
0:4
Victoria Kobylany
Liwocz Brzyska
10:1
Standart Święcany (s)
Orzeł Bieździedza
3:0*
Huragan Zarzecze
Sobniów Jasło
7:1
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
6:2
Orzeł Bieździedza
Huragan Zarzecze
1:0
Liwocz Brzyska
Zamczysko Odrzykoń
12:0
Dębowczanka Dębowiec
Standart Święcany (s)
0:7
Sobniów Jasło
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kobylany
7:1
Huragan Zarzecze
Dębowczanka Dębowiec
0:16
Standart Święcany (s)
Sobniów Jasło
7:1
Liwocz Brzyska
Orzeł Bieździedza
2:7
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zarzecze
0:7
Sobniów Jasło
Liwocz Brzyska
9:0
Dębowczanka Dębowiec
Zamczysko Odrzykoń
1:5
Victoria Kobylany
Standart Święcany (s)
11:2
Orzeł Bieździedza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bieździedza
0:1
Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec
0:3*
Sobniów Jasło
Zamczysko Odrzykoń
7:1
Huragan Zarzecze
Victoria Kobylany
17:0
Standart Święcany (s)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dębowczanka Dębowiec
0:13
Huragan Zarzecze
Sobniów Jasło
8:0
Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska
3:3
Victoria Kobylany
Standart Święcany (s)
3:5
Zamczysko Odrzykoń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości