zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Świerzowa
1:4
Markiewicza Krosno
Otryt Lutowiska
0:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Victoria Dobieszyn
3:1
Start Rymanów
Karpaty Klimkówka
1:8
Iwonka Iwonicz
Orzeł Bieździedza
4:5
Czarni Jasło
Ostoja Kołaczyce
0:4
Gaudium Łężyny
Wisłoka Niegłowice
3:2
LKS Skołyszyn
Nurt Potok
1:2
Guzikówka Krosno
Beskid Posada Górna
6:0
LKS Głowienka
Jawornik Czarna
5:1
Szarotka Uherce
Wisłok Krościenko Wyżne
0:4
Przełęcz Dukla
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
2:2   k. 3 : 0
Kotwica Korczyna
Guzikówka Krosno
1:5
Partyzant Targowiska
Górnik Strachocina
0:2
Iwonka Iwonicz
Sokół Domaradz
0:3
Iskra Przysietnica
Victoria Dobieszyn
0:2
Markiewicza Krosno
Wisłoka Niegłowice
3:1
Czarni Jasło
Jasiołka Szebnie
6:9
Orzel Faliszówka
Beskid Posada Górna
0:3
Florian Rymanów Zdrój
LKS Szarotka Nowosielce
0:1
LKS Zarszyn
Dragon Nowy Glinik
2:2
Gaudium Łężyny
Otryt Lutowiska
1:6
Jawornik Czarna
Ekoball Sanok
1:2
Grabowianka Grabówka
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zarszyn
2:5
Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno
1:2
Orzel Faliszówka
Jawornik Czarna
0:1
Cosmos Nowotaniec
Iwonka Iwonicz
4:5
Przełom Besko
Wisłoka Niegłowice
3:0
Gaudium Łężyny
Florian Rymanów Zdrój
0:6
Partyzant Targowiska
Grabowianka Grabówka
0:3*
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Przełęcz Dukla
1:5
Karpaty Krosno
Ćwierćfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzel Faliszówka
1:3
Karpaty Krosno
Wisłoka Niegłowice
2:3
Partyzant Targowiska
Przełom Besko
1:3
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Iskra Przysietnica
1:7
Cosmos Nowotaniec
Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
0:4
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec
2:5
Karpaty Krosno
FINAŁ - 1 mecz
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:0
Karpaty Krosno
finał - 2 mecz
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
2:0   k. 3 : 4
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości