zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cerbex
DWF Multigastro (BWI Krosno)
4:4
Valencja Krosno
Awangarda
2:9
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
Prawko-Perfect
7:2
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
DN-ECO Folie
5:1
SIP Krosno
Zamczysko Odrzykoń
1:1
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
PDS Sklepy S
12:0
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
Atena-Bonus Korczyna
8:3
Ekolot
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Valencja Krosno
Pauza
Ekolot
2:2
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
Zamczysko Odrzykoń
6:2
DN-ECO Folie
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
0:1
PDS Sklepy S
Cerbex
3:2
Atena-Bonus Korczyna
Awangarda
1:6
Prawko-Perfect
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
2:4
DWF Multigastro (BWI Krosno)
SIP Krosno
5:4
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
PDS Sklepy S
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
3:9
SIP Krosno
DWF Multigastro (BWI Krosno)
5:4
Awangarda
DN-ECO Folie
2:3
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
Valencja Krosno
4:2
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
Prawko-Perfect
3:6
Ekolot
Atena-Bonus Korczyna
3:1
Zamczysko Odrzykoń
Cerbex
1:4
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SIP Krosno
Pauza
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
8:2
Valencja Krosno
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
6:2
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
2:2
DWF Multigastro (BWI Krosno)
DN-ECO Folie
2:1
Awangarda
Cerbex
4:1
Zamczysko Odrzykoń
PDS Sklepy S
2:4
Ekolot
Atena-Bonus Korczyna
2:1
Prawko-Perfect
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
Prawko-Perfect
5:1
DN-ECO Folie
Awangarda
1:10
PDS Sklepy S
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
7:4
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
DWF Multigastro (BWI Krosno)
3:8
Cerbex
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
3:6
Atena-Bonus Korczyna
SIP Krosno
1:4
Zamczysko Odrzykoń
Ekolot
1:6
Valencja Krosno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DN-ECO Folie
Pauza
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
5:0
Awangarda
Zamczysko Odrzykoń
2:2
Prawko-Perfect
DWF Multigastro (BWI Krosno)
4:2
SIP Krosno
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
2:9
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
Valencja Krosno
3:11
PDS Sklepy S
Cerbex
2:3
Ekolot
Atena-Bonus Korczyna
4:2
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
DWF Multigastro (BWI Krosno)
Zamczysko Odrzykoń
4:3
Awangarda
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
4:6
Atena-Bonus Korczyna
Prawko-Perfect
7:3
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
2:3
Cerbex
PDS Sklepy S
2:0
SIP Krosno
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
2:5
Valencja Krosno
Ekolot
4:3
DN-ECO Folie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Atena-Bonus Korczyna
Valencja Krosno
1:3
DN-ECO Folie
SIP Krosno
2:4
Prawko-Perfect
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
1:5
DWF Multigastro (BWI Krosno)
PDS Sklepy S
1:3
Cerbex
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
3:1
Zamczysko Odrzykoń
Awangarda
3:2
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
Ekolot
2:7
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawko-Perfect
Pauza
DWF Multigastro (BWI Krosno)
4:8
PDS Sklepy S
DN-ECO Folie
5:2
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
Cerbex
4:4
SIP Krosno
Atena-Bonus Korczyna
6:0
Valencja Krosno
Zamczysko Odrzykoń
10:3
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
1:4
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
Awangarda
3:10
Ekolot
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zamczysko Odrzykoń
SIP Krosno
4:2
Atena-Bonus Korczyna
Valencja Krosno
1:2
Awangarda
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
5:11
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
2:5
Cerbex
DWF Multigastro (BWI Krosno)
7:2
DN-ECO Folie
PDS Sklepy S
2:4
Prawko-Perfect
Ekolot
1:2
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Awangarda
Pauza
DN-ECO Folie
3:2
PDS Sklepy S
Cerbex
2:7
Valencja Krosno
Zamczysko Odrzykoń
4:3
Ekolot
SIP Krosno
6:12
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
4:3
DWF Multigastro (BWI Krosno)
Atena-Bonus Korczyna
6:1
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
Prawko-Perfect
5:1
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
Pauza
Valencja Krosno
9:2
SIP Krosno
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
2:9
Prawko-Perfect
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
3:10
DN-ECO Folie
DWF Multigastro (BWI Krosno)
5:7
Ekolot
PDS Sklepy S
3:1
Zamczysko Odrzykoń
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
2:2
Cerbex
Awangarda
2:5
Atena-Bonus Korczyna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
Cerbex
7:4
DN-ECO Folie
Atena-Bonus Korczyna
2:2
PDS Sklepy S
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
5:3
Valencja Krosno
Zamczysko Odrzykoń
11:1
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
SIP Krosno
4:2
Awangarda
Prawko-Perfect
5:0
DWF Multigastro (BWI Krosno)
Ekolot
18:6
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
DWF Multigastro (BWI Krosno)
0:2
Zamczysko Odrzykoń
Valencja Krosno
1:6
Prawko-Perfect
PDS Sklepy S
8:4
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
DN-ECO Folie
2:10
Atena-Bonus Korczyna
Cerbex
2:8
Awangarda
SIP Krosno
9:5
Ekolot
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
4:7
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekolot
Pauza
Awangarda
4:3
PrezentARNIa (Arni-krosno.pl)
Krosno Glass (KHS Krosno S.A.)
0:2
DN-ECO Folie
AFC Guzikówka Pro-Invest Krosno
5:5
SIP Krosno
ŁST Team (Miś 1996 Krosno)
0:5
PDS Sklepy S
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Valencja Krosno
Atena-Bonus Korczyna
4:4
DWF Multigastro (BWI Krosno)
Prawko-Perfect
5:0
Cerbex
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości