zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Nowotaniec
Pauza
Górnik Grabownica
0:0
Florian Rymanów Zdrój
Szarotka Uherce
3:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
0:1
Płomień Zmiennica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik Grabownica
Błękitni Jasienica Rosielna
6:2
Florian Rymanów Zdrój
Płomień Zmiennica
2:8
Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce
1:0
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Florian Rymanów Zdrój
Pauza
Cosmos Nowotaniec
2:1
Szarotka Uherce
Górnik Grabownica
7:0
Płomień Zmiennica
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
0:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
Pauza
Płomień Zmiennica
3:0
Florian Rymanów Zdrój
Szarotka Uherce
1:2
Górnik Grabownica
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
0:1
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Zmiennica
Cosmos Nowotaniec
3:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Florian Rymanów Zdrój
3:3
Szarotka Uherce
Górnik Grabownica
1:0
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Uherce
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
4:1
Płomień Zmiennica
Cosmos Nowotaniec
4:0
Górnik Grabownica
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
4:1
Florian Rymanów Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Pauza
Płomień Zmiennica
3:0
Szarotka Uherce
Górnik Grabownica
4:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Florian Rymanów Zdrój
1:2
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cosmos Nowotaniec
Florian Rymanów Zdrój
0:3*
Górnik Grabownica
Błękitni Jasienica Rosielna
2:1
Szarotka Uherce
Płomień Zmiennica
1:4
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Grabownica
Pauza
Cosmos Nowotaniec
- : -
Płomień Zmiennica
Florian Rymanów Zdrój
0:3*
Błękitni Jasienica Rosielna
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:1
Szarotka Uherce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Florian Rymanów Zdrój
Błękitni Jasienica Rosielna
5:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Płomień Zmiennica
0:6
Górnik Grabownica
Szarotka Uherce
0:1
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
Cosmos Nowotaniec
4:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Florian Rymanów Zdrój
0:3*
Płomień Zmiennica
Górnik Grabownica
1:2
Szarotka Uherce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Zmiennica
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
4:1
Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce
3:0*
Florian Rymanów Zdrój
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
- : -
Górnik Grabownica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Szarotka Uherce
Płomień Zmiennica
- : -
Błękitni Jasienica Rosielna
Florian Rymanów Zdrój
0:3*
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Górnik Grabownica
1:2
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
- : -
Górnik Grabownica
Cosmos Nowotaniec
3:0*
Florian Rymanów Zdrój
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości