zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
10:0
Ziomki Rzeszów
Stal Mielec
0:11
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
1:3
AS MOS Lubaczów
Sokół Nisko
0:4
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
1:0
Polonia Przemyśl
UKS 6 Jasło
0:0
Czarni Jasło
Stal Stalowa Wola
2:1
DAP Dębica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:4
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
5:0
Siarka Tarnobrzeg
Ekoball Sanok
1:5
UKS 6 Jasło
Igloopol Dębica
4:1
Sokół Nisko
AS MOS Lubaczów
5:2
Resovia Rzeszów
Ziomki Rzeszów
0:6
Stal Mielec
Czarni Jasło
0:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
4:3
Czarni Jasło
Stal Mielec
1:0
DAP Dębica
Polonia Przemyśl
2:2
AS MOS Lubaczów
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
4:1
Ziomki Rzeszów
Resovia Rzeszów
1:5
Karpaty Krosno
Stal Stalowa Wola
4:3
Ekoball Sanok
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:1
Sokół Nisko
Czarni Jasło
1:0
Stal Mielec
Karpaty Krosno
3:1
Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok
2:3
Stal Rzeszów
Igloopol Dębica
1:0
Resovia Rzeszów
Ziomki Rzeszów
0:1
Siarka Tarnobrzeg
UKS 6 Jasło
0:3
Stal Stalowa Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
4:2
Resovia Rzeszów
Czarni Jasło
2:0
Siarka Tarnobrzeg
Ekoball Sanok
8:0
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
5:2
AS MOS Lubaczów
UKS 6 Jasło
2:1
Stal Mielec
Ziomki Rzeszów
2:7
Polonia Przemyśl
Stal Stalowa Wola
3:1
Stal Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
7:0
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
5:1
DAP Dębica
Siarka Tarnobrzeg
1:3
Ekoball Sanok
Sokół Nisko
0:3
UKS 6 Jasło
Resovia Rzeszów
0:0
Czarni Jasło
AS MOS Lubaczów
6:3
Ziomki Rzeszów
Stal Mielec
0:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
5:1
Stal Mielec
DAP Dębica
8:1
AS MOS Lubaczów
Czarni Jasło
0:3
Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok
1:5
Resovia Rzeszów
UKS 6 Jasło
3:0
Siarka Tarnobrzeg
Ziomki Rzeszów
1:3
Karpaty Krosno
Stal Stalowa Wola
3:0
Sokół Nisko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
1:0
DAP Dębica
Polonia Przemyśl
1:1
Ekoball Sanok
Igloopol Dębica
8:1
Ziomki Rzeszów
Sokół Nisko
2:4
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
1:1
UKS 6 Jasło
AS MOS Lubaczów
4:1
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
4:1
Siarka Tarnobrzeg
DAP Dębica
0:0
Igloopol Dębica
Czarni Jasło
0:1
Karpaty Krosno
Stal Mielec
0:3
Sokół Nisko
Ekoball Sanok
13:3
AS MOS Lubaczów
UKS 6 Jasło
0:2
Polonia Przemyśl
Stal Stalowa Wola
4:0
Resovia Rzeszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
3:1
Ekoball Sanok
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Stal Mielec
Igloopol Dębica
2:1
Czarni Jasło
Resovia Rzeszów
1:6
Stal Rzeszów
AS MOS Lubaczów
3:1
UKS 6 Jasło
Ziomki Rzeszów
1:2
DAP Dębica
Polonia Przemyśl
2:4
Stal Stalowa Wola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
12:0
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
2:1
Ziomki Rzeszów
Stal Mielec
6:1
Resovia Rzeszów
Stal Stalowa Wola
9:2
AS MOS Lubaczów
Ekoball Sanok
3:2
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
0:1
Siarka Tarnobrzeg
UKS 6 Jasło
1:1
Karpaty Krosno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
2:0
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
5:1
Stal Mielec
Igloopol Dębica
1:0
UKS 6 Jasło
Resovia Rzeszów
2:4
Sokół Nisko
AS MOS Lubaczów
0:8
Stal Rzeszów
Ziomki Rzeszów
1:6
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
0:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:2
Karpaty Krosno
Stal Mielec
4:5
AS MOS Lubaczów
Ekoball Sanok
3:0
DAP Dębica
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Resovia Rzeszów
Sokół Nisko
6:1
Polonia Przemyśl
UKS 6 Jasło
13:0
Ziomki Rzeszów
Stal Stalowa Wola
5:0
Igloopol Dębica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
2:1
UKS 6 Jasło
Czarni Jasło
1:2
Ekoball Sanok
Karpaty Krosno
1:0
Stal Mielec
Polonia Przemyśl
4:1
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
2:4
Stal Rzeszów
AS MOS Lubaczów
2:5
Sokół Nisko
Ziomki Rzeszów
0:5
Stal Stalowa Wola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
4:0
Sokół Nisko
Polonia Przemyśl
0:2
Resovia Rzeszów
Igloopol Dębica
5:1
Stal Mielec
AS MOS Lubaczów
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Ziomki Rzeszów
0:9
Stal Rzeszów
Czarni Jasło
1:0
UKS 6 Jasło
DAP Dębica
0:2
Stal Stalowa Wola
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
5:1
DAP Dębica
Stal Mielec
7:1
Ziomki Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
2:3
Karpaty Krosno
Sokół Nisko
2:3
Igloopol Dębica
UKS 6 Jasło
1:2
Ekoball Sanok
Stal Stalowa Wola
2:0
Czarni Jasło
Resovia Rzeszów
4:0
AS MOS Lubaczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:0
Stal Mielec
Czarni Jasło
1:4
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
5:0
Resovia Rzeszów
Polonia Przemyśl
9:2
AS MOS Lubaczów
Igloopol Dębica
4:1
Siarka Tarnobrzeg
Ziomki Rzeszów
3:4
Sokół Nisko
Ekoball Sanok
3:3
Stal Stalowa Wola
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
1:2
Ekoball Sanok
Stal Mielec
3:0
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
0:0
Karpaty Krosno
Siarka Tarnobrzeg
6:1
Ziomki Rzeszów
Sokół Nisko
3:1
DAP Dębica
Resovia Rzeszów
2:2
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
4:1
UKS 6 Jasło
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
1:1
UKS 6 Jasło
Polonia Przemyśl
5:2
Ziomki Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Czarni Jasło
Sokół Nisko
2:2
Ekoball Sanok
Resovia Rzeszów
0:3
DAP Dębica
AS MOS Lubaczów
2:4
Igloopol Dębica
Stal Rzeszów
1:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
1:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
0:2
Resovia Rzeszów
Ekoball Sanok
7:1
Siarka Tarnobrzeg
Igloopol Dębica
1:1
Karpaty Krosno
UKS 6 Jasło
5:3
Sokół Nisko
Ziomki Rzeszów
5:2
AS MOS Lubaczów
Stal Stalowa Wola
5:0
Stal Mielec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
0:5
Stal Rzeszów
Karpaty Krosno
6:1
Ziomki Rzeszów
Polonia Przemyśl
7:0
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
0:2
UKS 6 Jasło
Resovia Rzeszów
1:5
Ekoball Sanok
AS MOS Lubaczów
2:6
DAP Dębica
Sokół Nisko
1:3
Stal Stalowa Wola
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
5:0
Sokół Nisko
DAP Dębica
1:4
Karpaty Krosno
Czarni Jasło
2:1
AS MOS Lubaczów
Ekoball Sanok
1:5
Polonia Przemyśl
UKS 6 Jasło
0:2
Resovia Rzeszów
Ziomki Rzeszów
1:9
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
7:0
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
3:0
Czarni Jasło
Polonia Przemyśl
3:4
UKS 6 Jasło
Siarka Tarnobrzeg
0:3
Stal Rzeszów
Sokół Nisko
6:2
Stal Mielec
AS MOS Lubaczów
5:1
Ekoball Sanok
Resovia Rzeszów
0:2
Stal Stalowa Wola
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
3:0
Ziomki Rzeszów
Czarni Jasło
0:2
Igloopol Dębica
Ekoball Sanok
0:4
Karpaty Krosno
Stal Rzeszów
4:0
Resovia Rzeszów
Stal Mielec
3:1
Siarka Tarnobrzeg
UKS 6 Jasło
7:1
AS MOS Lubaczów
Stal Stalowa Wola
4:0
Polonia Przemyśl
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
1:2
Resovia Rzeszów
Karpaty Krosno
2:1
UKS 6 Jasło
Polonia Przemyśl
2:7
Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg
0:2
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
5:2
Ekoball Sanok
Ziomki Rzeszów
1:0
Czarni Jasło
AS MOS Lubaczów
1:5
Stal Stalowa Wola
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
14:0
AS MOS Lubaczów
Czarni Jasło
0:0
DAP Dębica
Stal Mielec
1:3
Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok
10:0
Ziomki Rzeszów
Sokół Nisko
3:2
Resovia Rzeszów
UKS 6 Jasło
4:1
Igloopol Dębica
Stal Stalowa Wola
1:1
Karpaty Krosno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
DAP Dębica
0:5
Ekoball Sanok
Stal Mielec
6:2
AS MOS Lubaczów
Karpaty Krosno
0:5
Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl
2:2
Sokół Nisko
Siarka Tarnobrzeg
0:4
Resovia Rzeszów
Ziomki Rzeszów
1:7
UKS 6 Jasło
Igloopol Dębica
2:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
0:3
Karpaty Krosno
Ekoball Sanok
4:2
Czarni Jasło
Siarka Tarnobrzeg
1:6
Polonia Przemyśl
Sokół Nisko
3:0
AS MOS Lubaczów
UKS 6 Jasło
3:1
DAP Dębica
Stal Stalowa Wola
12:0
Ziomki Rzeszów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Rzeszów
3:0
UKS 6 Jasło
Stal Mielec
0:2
Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl
0:1
Igloopol Dębica
Siarka Tarnobrzeg
0:4
DAP Dębica
Sokół Nisko
0:0
Czarni Jasło
Resovia Rzeszów
2:1
Ziomki Rzeszów
AS MOS Lubaczów
1:7
Karpaty Krosno
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
8:1
AS MOS Lubaczów
DAP Dębica
2:0
Siarka Tarnobrzeg
Czarni Jasło
1:4
Sokół Nisko
Ekoball Sanok
3:1
Stal Mielec
Igloopol Dębica
3:3
Polonia Przemyśl
UKS 6 Jasło
2:4
Stal Rzeszów
Ziomki Rzeszów
0:3
Resovia Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości