zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:0
Przełęcz Dukla
Przełom Besko
3:1
Ostoja Kołaczyce
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe
0:6
Gaudium Łężyny
Start Rymanów
0:4
LKS Skołyszyn
Bratek Łukowe
1:1
LKS Izdebki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
1:7
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn
5:0
Bratek Łukowe
Ostoja Kołaczyce
3:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Przełęcz Dukla
9:0
Przełom Besko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:2
Start Rymanów
LKS Izdebki
3:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
5:0
Przełom Besko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:0
Ostoja Kołaczyce
LKS Izdebki
1:1
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
2:4
Przełęcz Dukla
Bratek Łukowe
3:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
2:0
Gaudium Łężyny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
3:2
Bratek Łukowe
LKS Skołyszyn
5:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Ostoja Kołaczyce
3:1
Start Rymanów
Przełęcz Dukla
2:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Przełom Besko
4:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:9
LKS Izdebki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
4:0
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Skołyszyn
12:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
10:0
Przełom Besko
LKS Izdebki
0:3
Gaudium Łężyny
Start Rymanów
2:2
Przełęcz Dukla
Bratek Łukowe
2:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
3:0*
Start Rymanów
Gaudium Łężyny
1:2
LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce
3:0*
LKS Izdebki
Przełęcz Dukla
7:1
Bratek Łukowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Piastovia Miejsce Piastowe
0:4
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn
0:0
Ostoja Kołaczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Gaudium Łężyny
LKS Izdebki
0:1
Przełęcz Dukla
Piastovia Miejsce Piastowe
1:6
Start Rymanów
Bratek Łukowe
4:0
Przełom Besko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
1:3
LKS Izdebki
Gaudium Łężyny
2:5
Błękitni Jasienica Rosielna
Ostoja Kołaczyce
4:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla
2:2
LKS Skołyszyn
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:1
Start Rymanów
Piastovia Miejsce Piastowe
1:6
Bratek Łukowe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:1
Start Rymanów
Gaudium Łężyny
0:10
Ostoja Kołaczyce
Bratek Łukowe
1:6
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:4
Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn
3:2
Przełom Besko
LKS Izdebki
2:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
1:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Przełęcz Dukla
9:0
Gaudium Łężyny
Przełom Besko
7:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:2
LKS Izdebki
Piastovia Miejsce Piastowe
0:10
LKS Skołyszyn
Start Rymanów
3:3
Bratek Łukowe
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
2:5
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Gaudium Łężyny
4:1
Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce
0:2
Przełęcz Dukla
Bieszczady Ustrzyki Dolne
7:2
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Izdebki
1:4
Start Rymanów
Bratek Łukowe
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
6:2
Bratek Łukowe
Przełom Besko
4:0
Gaudium Łężyny
Piastovia Miejsce Piastowe
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
0:1
LKS Izdebki
Przełęcz Dukla
2:1
Ostoja Kołaczyce
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:7
LKS Skołyszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
3:1
Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce
3:1
Przełom Besko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:4
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Gaudium Łężyny
1:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Przełęcz Dukla
3:0*
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Izdebki
2:2
Bratek Łukowe
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
7:2
LKS Izdebki
Przełom Besko
1:4
Przełęcz Dukla
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:0*
Gaudium Łężyny
Piastovia Miejsce Piastowe
2:2
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
8:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Bratek Łukowe
2:3
LKS Skołyszyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
0:10
Błękitni Jasienica Rosielna
Gaudium Łężyny
1:6
Start Rymanów
LKS Skołyszyn
9:0
LKS Izdebki
Ostoja Kołaczyce
3:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Przełęcz Dukla
3:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
6:1
Bratek Łukowe
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:4
LKS Skołyszyn
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:4
Przełęcz Dukla
LKS Izdebki
3:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe
5:0
Przełom Besko
Start Rymanów
1:2
Ostoja Kołaczyce
Bratek Łukowe
8:0
Gaudium Łężyny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Gaudium Łężyny
4:0
LKS Izdebki
Ostoja Kołaczyce
3:0
Bratek Łukowe
Przełęcz Dukla
2:0
Start Rymanów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:3
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
0:6
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:3
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Izdebki
1:1
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
5:0
Przełom Besko
Bratek Łukowe
0:2
Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn
5:0
Gaudium Łężyny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
3:2
Bratek Łukowe
Gaudium Łężyny
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce
2:1
LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla
23:0
LKS Izdebki
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Piastovia Miejsce Piastowe
1:2
Start Rymanów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
5:2
Gaudium Łężyny
LKS Skołyszyn
0:2
Przełęcz Dukla
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Ostoja Kołaczyce
LKS Izdebki
2:2
Przełom Besko
Start Rymanów
4:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bratek Łukowe
1:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
0:3
LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce
4:1
Gaudium Łężyny
Przełęcz Dukla
7:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:0
Bratek Łukowe
Piastovia Miejsce Piastowe
3:1
LKS Izdebki
Start Rymanów
3:0*
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny
0:11
Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn
4:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:1
Przełom Besko
LKS Izdebki
3:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bratek Łukowe
4:3
Start Rymanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości