zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
4:1
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Izdebki
1:4
Start Rymanów
Nafta Jedlicze
3:3
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
0:4
Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
4:4
Nafta Jedlicze
LKS Izdebki
1:7
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Start Rymanów
7:1
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Skołyszyn
1:1
Ostoja Kołaczyce
LKS Płowce/Stróże Małe
0:3
Przełom Besko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
1:2
Zamczysko Odrzykoń
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:3
Start Rymanów
Piastovia Miejsce Piastowe
9:0
LKS Izdebki
Przełom Besko
3:1
LKS Skołyszyn
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
2:6
Przełom Besko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:2
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Izdebki
1:8
Nafta Jedlicze
Start Rymanów
1:2
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Skołyszyn
4:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
8:0
LKS Izdebki
Nafta Jedlicze
6:6
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Piastovia Miejsce Piastowe
1:7
Start Rymanów
LKS Płowce/Stróże Małe
1:2
LKS Skołyszyn
Błękitni Jasienica Rosielna
4:1
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
5:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:7
Ostoja Kołaczyce
LKS Izdebki
2:4
Przełom Besko
Start Rymanów
4:0
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
4:5
Nafta Jedlicze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
5:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce
5:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Nafta Jedlicze
1:1
Start Rymanów
LKS Skołyszyn
1:2
Zamczysko Odrzykoń
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
LKS Izdebki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:2
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Izdebki
0:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Start Rymanów
4:0
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
5:2
Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe
4:2
Przełom Besko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
0:1
Start Rymanów
LKS Skołyszyn
10:0
LKS Izdebki
LKS Płowce/Stróże Małe
5:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Przełom Besko
4:2
Nafta Jedlicze
Błękitni Jasienica Rosielna
0:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
0:1
Przełom Besko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:6
LKS Skołyszyn
LKS Izdebki
1:8
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
3:0*
Błękitni Jasienica Rosielna
Piastovia Miejsce Piastowe
0:6
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
0:0
Start Rymanów
Zamczysko Odrzykoń
6:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn
4:1
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Płowce/Stróże Małe
4:3
Nafta Jedlicze
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
2:2
Piastovia Miejsce Piastowe
Start Rymanów
3:0*
LKS Izdebki
LKS Skołyszyn
1:5
Nafta Jedlicze
LKS Płowce/Stróże Małe
2:2
Ostoja Kołaczyce
Błękitni Jasienica Rosielna
0:9
Przełom Besko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
0:4
LKS Płowce/Stróże Małe
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:0*
LKS Izdebki
Nafta Jedlicze
7:0
Zamczysko Odrzykoń
Błękitni Jasienica Rosielna
0:10
Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce
3:1
LKS Skołyszyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Ostoja Kołaczyce
LKS Izdebki
0:3*
Piastovia Miejsce Piastowe
Start Rymanów
3:0*
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn
0:5
Przełom Besko
LKS Płowce/Stróże Małe
5:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
3:0*
LKS Izdebki
Piastovia Miejsce Piastowe
2:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Płowce/Stróże Małe
0:3
Start Rymanów
Przełom Besko
3:0
Zamczysko Odrzykoń
Błękitni Jasienica Rosielna
0:3*
LKS Skołyszyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:2
Nafta Jedlicze
LKS Izdebki
0:3*
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
6:0
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Skołyszyn
4:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
0:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
4:0
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Skołyszyn
1:0
Start Rymanów
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0*
Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko
3:0*
LKS Izdebki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
1:8
LKS Skołyszyn
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:9
Przełom Besko
LKS Izdebki
0:3*
Błękitni Jasienica Rosielna
Start Rymanów
4:3
Nafta Jedlicze
Piastovia Miejsce Piastowe
2:6
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
0:6
Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce
2:2
Nafta Jedlicze
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0*
LKS Izdebki
Przełom Besko
7:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Błękitni Jasienica Rosielna
0:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:3
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Izdebki
0:3*
LKS Skołyszyn
Start Rymanów
0:1
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
5:5
Przełom Besko
Piastovia Miejsce Piastowe
3:0*
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
3:0*
LKS Izdebki
LKS Skołyszyn
5:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Płowce/Stróże Małe
4:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Przełom Besko
10:2
Ostoja Kołaczyce
Błękitni Jasienica Rosielna
0:3
Nafta Jedlicze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
4:1
Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
7:1
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
1:7
LKS Płowce/Stróże Małe
Piastovia Miejsce Piastowe
5:3
LKS Skołyszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości