zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
2:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Gaudium Łężyny
0:1
Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce
1:5
Przełęcz Dukla
LKS Izdebki
2:2
Start Rymanów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
3:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Bratek Łukowe
2:4
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:6
Przełęcz Dukla
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełom Besko
0:3*
Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe
2:4
Gaudium Łężyny
Start Rymanów
1:3
LKS Skołyszyn
Bratek Łukowe
1:3
LKS Izdebki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gaudium Łężyny
0:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce
3:5
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Izdebki
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:2
Start Rymanów
LKS Skołyszyn
2:1
Bratek Łukowe
Przełęcz Dukla
5:0
Przełom Besko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
4:3
Przełom Besko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:3
Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe
2:7
Przełęcz Dukla
LKS Izdebki
1:3
LKS Skołyszyn
Bratek Łukowe
4:6
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
3:1
Gaudium Łężyny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
3:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Przełom Besko
2:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Przełęcz Dukla
4:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Gaudium Łężyny
3:2
Bratek Łukowe
Ostoja Kołaczyce
3:2
Start Rymanów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:5
LKS Izdebki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:2
Przełom Besko
LKS Skołyszyn
3:0*
Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Izdebki
3:0
Gaudium Łężyny
Start Rymanów
1:1
Przełęcz Dukla
Bratek Łukowe
4:3
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
6:0
Bratek Łukowe
Gaudium Łężyny
2:2
LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce
1:0
LKS Izdebki
Piastovia Miejsce Piastowe
0:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:5
Błękitni Jasienica Rosielna
Przełom Besko
3:1
Start Rymanów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
4:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn
1:1
Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe
0:1
Start Rymanów
LKS Izdebki
3:3
Przełęcz Dukla
Bieszczady Ustrzyki Dolne
0:3*
Gaudium Łężyny
Bratek Łukowe
0:4
Przełom Besko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
1:2
LKS Izdebki
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:5
Start Rymanów
Przełęcz Dukla
5:3
LKS Skołyszyn
Gaudium Łężyny
2:5
Błękitni Jasienica Rosielna
Ostoja Kołaczyce
4:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Piastovia Miejsce Piastowe
5:2
Bratek Łukowe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
6:2
Start Rymanów
Gaudium Łężyny
1:1
Ostoja Kołaczyce
Bratek Łukowe
2:6
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:11
Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn
2:2
Przełom Besko
LKS Izdebki
2:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:6
LKS Izdebki
Przełom Besko
3:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla
4:0
Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce
3:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Piastovia Miejsce Piastowe
1:3
LKS Skołyszyn
Start Rymanów
6:0
Bratek Łukowe
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:1
Bratek Łukowe
Przełom Besko
6:1
Gaudium Łężyny
Piastovia Miejsce Piastowe
3:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
0:1
LKS Izdebki
Przełęcz Dukla
2:4
Ostoja Kołaczyce
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
5:2
LKS Skołyszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
5:0
Start Rymanów
Przełęcz Dukla
5:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Gaudium Łężyny
0:5
Piastovia Miejsce Piastowe
Ostoja Kołaczyce
2:2
Przełom Besko
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Izdebki
3:4
Bratek Łukowe
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:2
LKS Izdebki
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:0*
Gaudium Łężyny
Przełom Besko
2:1
Przełęcz Dukla
Piastovia Miejsce Piastowe
1:5
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
3:3
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Bratek Łukowe
2:2
LKS Skołyszyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
6:2
LKS Izdebki
Gaudium Łężyny
0:0
Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce
3:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Przełom Besko
4:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Przełęcz Dukla
2:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:4
Bratek Łukowe
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:3
LKS Skołyszyn
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:4
Przełęcz Dukla
Piastovia Miejsce Piastowe
1:3
Przełom Besko
LKS Izdebki
4:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Start Rymanów
1:1
Ostoja Kołaczyce
Bratek Łukowe
3:0
Gaudium Łężyny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Besko
4:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Przełęcz Dukla
0:0
Start Rymanów
Gaudium Łężyny
3:2
LKS Izdebki
Ostoja Kołaczyce
6:0
Bratek Łukowe
Piastovia Miejsce Piastowe
3:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:1
LKS Skołyszyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:1
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:1
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Skołyszyn
5:0
Gaudium Łężyny
LKS Izdebki
2:2
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
2:1
Przełom Besko
Bratek Łukowe
0:3
Przełęcz Dukla
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Przełom Besko
3:2
Bratek Łukowe
Przełęcz Dukla
7:1
LKS Izdebki
Gaudium Łężyny
3:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce
1:1
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
4:0
Start Rymanów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
7:0
Gaudium Łężyny
LKS Skołyszyn
0:2
Przełęcz Dukla
LKS Izdebki
0:0
Przełom Besko
Start Rymanów
4:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bratek Łukowe
3:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Bieszczady Ustrzyki Dolne
1:5
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
5:2
Bratek Łukowe
Przełom Besko
1:0
LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla
9:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce
2:0
Gaudium Łężyny
Piastovia Miejsce Piastowe
9:0
LKS Izdebki
Start Rymanów
3:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Izdebki
4:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Błękitni Jasienica Rosielna
2:3
Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn
3:3
Piastovia Miejsce Piastowe
Gaudium Łężyny
1:3
Przełęcz Dukla
Bieszczady Ustrzyki Dolne
2:7
Przełom Besko
Bratek Łukowe
2:2
Start Rymanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości