zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
3:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Przełom Besko
3:0*
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Izdebki
0:3
Start Rymanów
Piastovia Miejsce Piastowe
0:1
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
6:0
LKS Skołyszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
1:5
Przełom Besko
LKS Skołyszyn
1:1
Ostoja Kołaczyce
LKS Izdebki
2:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Start Rymanów
3:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Zamczysko Odrzykoń
2:2
Nafta Jedlicze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:9
LKS Płowce/Stróże Małe
Ostoja Kołaczyce
1:1
Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko
2:0
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
2:2
LKS Izdebki
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:4
Start Rymanów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
4:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
7:4
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Izdebki
1:25
Nafta Jedlicze
Start Rymanów
1:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Zamczysko Odrzykoń
1:2
Przełom Besko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
2:4
Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce
8:0
LKS Izdebki
LKS Płowce/Stróże Małe
5:2
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
2:1
Start Rymanów
Nafta Jedlicze
7:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:2
Ostoja Kołaczyce
LKS Izdebki
3:4
Przełom Besko
Start Rymanów
5:0
LKS Skołyszyn
Zamczysko Odrzykoń
3:0*
LKS Płowce/Stróże Małe
Piastovia Miejsce Piastowe
0:2
Nafta Jedlicze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0
LKS Izdebki
Ostoja Kołaczyce
6:1
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Skołyszyn
2:2
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
2:1
Start Rymanów
Przełom Besko
3:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:1
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Izdebki
0:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Start Rymanów
1:0
Zamczysko Odrzykoń
Nafta Jedlicze
3:1
Ostoja Kołaczyce
Piastovia Miejsce Piastowe
0:1
Przełom Besko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:4
Piastovia Miejsce Piastowe
Ostoja Kołaczyce
0:0
Start Rymanów
LKS Płowce/Stróże Małe
2:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Skołyszyn
3:0*
LKS Izdebki
Przełom Besko
1:1
Nafta Jedlicze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
0:2
Przełom Besko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:2
LKS Skołyszyn
LKS Izdebki
1:5
Zamczysko Odrzykoń
Piastovia Miejsce Piastowe
2:0
LKS Płowce/Stróże Małe
Nafta Jedlicze
8:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:10
Ostoja Kołaczyce
LKS Płowce/Stróże Małe
2:4
Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn
0:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Zamczysko Odrzykoń
4:5
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Przełom Besko
1:1
Start Rymanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:5
Przełom Besko
LKS Płowce/Stróże Małe
0:2
Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn
3:2
Nafta Jedlicze
Start Rymanów
7:1
LKS Izdebki
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:7
Start Rymanów
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:2
LKS Izdebki
Nafta Jedlicze
0:0
Zamczysko Odrzykoń
Przełom Besko
6:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Ostoja Kołaczyce
1:1
LKS Skołyszyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Skołyszyn
1:0
Przełom Besko
LKS Izdebki
2:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Start Rymanów
12:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Zamczysko Odrzykoń
0:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
0:6
LKS Skołyszyn
LKS Płowce/Stróże Małe
1:2
Start Rymanów
Przełom Besko
3:1
Zamczysko Odrzykoń
Piastovia Miejsce Piastowe
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
0:3*
LKS Izdebki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
3:0*
LKS Płowce/Stróże Małe
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:5
Nafta Jedlicze
LKS Izdebki
0:3
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
4:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Zamczysko Odrzykoń
4:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
4:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Płowce/Stróże Małe
3:4
Zamczysko Odrzykoń
LKS Skołyszyn
2:2
Start Rymanów
Nafta Jedlicze
3:0
Piastovia Miejsce Piastowe
Przełom Besko
4:0
LKS Izdebki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:5
Przełom Besko
LKS Izdebki
6:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Piastovia Miejsce Piastowe
2:1
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
4:2
Nafta Jedlicze
Zamczysko Odrzykoń
1:2
LKS Skołyszyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:5
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce
2:3
Nafta Jedlicze
LKS Płowce/Stróże Małe
2:1
LKS Izdebki
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Start Rymanów
Przełom Besko
8:1
Piastovia Miejsce Piastowe
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:3
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Izdebki
1:6
LKS Skołyszyn
Piastovia Miejsce Piastowe
8:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Start Rymanów
0:1
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
1:8
Przełom Besko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
1:8
Nafta Jedlicze
LKS Płowce/Stróże Małe
10:0
Piastovia Miejsce Piastowe
LKS Skołyszyn
4:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Zamczysko Odrzykoń
3:0
LKS Izdebki
Przełom Besko
7:0
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
2:2
Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:2
Zamczysko Odrzykoń
Piastovia Miejsce Piastowe
0:8
LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze
4:3
LKS Płowce/Stróże Małe
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości