zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sanbud Długie
Cisy Jabłonica Polska
4:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Pakoszówka
1:1
LKS Haczów
Iskra Iskrzynia
1:2
Płomień Zmiennica
Wisłok Sieniawa
3:3
Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa
3:0
Bukowianka Bukowsko
Sanovia Lesko
0:2
Leśnik Baligród
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:0
LKS Izdebki
Ekoball Sanok
4:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Zmiennica
Pauza
Sanbud Długie
3:2
Cisy Jabłonica Polska
Orzeł Bażanówka
4:1
Iskra Iskrzynia
Wisłok Krościenko Wyżne
2:3
Leśnik Baligród
Błękitni Jasienica Rosielna
1:0
Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko
2:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Haczów
4:3
Wisłok Sieniawa
Sanovia Lesko
0:2
Ekoball Sanok
LKS Izdebki
2:1
Victoria Pakoszówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa
4:0
Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka
3:4
Bukowianka Bukowsko
Wisłok Sieniawa
0:1
LKS Izdebki
Ekoball Sanok
3:2
Leśnik Baligród
Cisy Jabłonica Polska
1:2
Płomień Zmiennica
Wisłok Krościenko Wyżne
1:1
Sanbud Długie
Iskra Iskrzynia
0:0
LKS Haczów
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
3:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Haczów
Pauza
Bukowianka Bukowsko
3:0
Wisłok Sieniawa
Sanovia Lesko
0:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Płomień Zmiennica
0:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Leśnik Baligród
2:3
Sanbud Długie
Orzeł Bażanówka
1:5
Cisy Jabłonica Polska
LKS Izdebki
1:1
Iskra Iskrzynia
Ekoball Sanok
3:0
Lotniarz Bezmiechowa
Błękitni Jasienica Rosielna
0:1
Victoria Pakoszówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Izdebki
Sanbud Długie
2:0
Płomień Zmiennica
Lotniarz Bezmiechowa
3:4
Leśnik Baligród
Victoria Pakoszówka
5:2
Sanovia Lesko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:6
Ekoball Sanok
Orzeł Bażanówka
3:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Cisy Jabłonica Polska
1:0
LKS Haczów
Iskra Iskrzynia
4:1
Bukowianka Bukowsko
Wisłok Sieniawa
2:4
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bukowianka Bukowsko
Pauza
LKS Haczów
2:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Błękitni Jasienica Rosielna
2:1
Iskra Iskrzynia
Lotniarz Bezmiechowa
3:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Sanovia Lesko
3:2
Wisłok Sieniawa
Ekoball Sanok
3:1
Victoria Pakoszówka
Leśnik Baligród
5:4
Płomień Zmiennica
Orzeł Bażanówka
0:0
Sanbud Długie
LKS Izdebki
3:0
Cisy Jabłonica Polska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
Sanbud Długie
0:0
LKS Haczów
Iskra Iskrzynia
4:2
Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka
1:3
Lotniarz Bezmiechowa
Cisy Jabłonica Polska
3:1
Bukowianka Bukowsko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
5:2
Leśnik Baligród
Płomień Zmiennica
4:2
Orzeł Bażanówka
Wisłok Sieniawa
1:3
Ekoball Sanok
Wisłok Krościenko Wyżne
4:4
LKS Izdebki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
Pauza
Bukowianka Bukowsko
3:1
Wisłok Krościenko Wyżne
Lotniarz Bezmiechowa
4:1
Wisłok Sieniawa
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:3
Victoria Pakoszówka
Leśnik Baligród
1:1
Orzeł Bażanówka
LKS Izdebki
0:1
Sanbud Długie
Ekoball Sanok
1:2
Iskra Iskrzynia
Błękitni Jasienica Rosielna
1:5
Cisy Jabłonica Polska
LKS Haczów
2:2
Płomień Zmiennica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ekoball Sanok
Sanbud Długie
3:4
Bukowianka Bukowsko
Iskra Iskrzynia
3:2
Lotniarz Bezmiechowa
Victoria Pakoszówka
3:0
Leśnik Baligród
Cisy Jabłonica Polska
0:1
Sanovia Lesko
Płomień Zmiennica
6:1
LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa
3:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Orzeł Bażanówka
2:0
LKS Haczów
Wisłok Krościenko Wyżne
2:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotniarz Bezmiechowa
Pauza
Ekoball Sanok
4:0
Cisy Jabłonica Polska
Sanovia Lesko
3:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Pakoszówka
3:1
Wisłok Sieniawa
Błękitni Jasienica Rosielna
0:5
Sanbud Długie
Bukowianka Bukowsko
1:0
Płomień Zmiennica
LKS Izdebki
2:2
Orzeł Bażanówka
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:2
Iskra Iskrzynia
Leśnik Baligród
1:0
LKS Haczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Cisy Jabłonica Polska
2:3
Lotniarz Bezmiechowa
Iskra Iskrzynia
1:1
Victoria Pakoszówka
Wisłok Sieniawa
4:1
Leśnik Baligród
Sanbud Długie
1:0
Sanovia Lesko
LKS Haczów
4:0
LKS Izdebki
Płomień Zmiennica
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Orzeł Bażanówka
4:2
Bukowianka Bukowsko
Wisłok Krościenko Wyżne
2:2
Ekoball Sanok
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Pakoszówka
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
0:1
Orzeł Bażanówka
Ekoball Sanok
4:0
Sanbud Długie
Bukowianka Bukowsko
4:2
LKS Haczów
Lotniarz Bezmiechowa
2:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Sanovia Lesko
4:2
Płomień Zmiennica
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:1
Cisy Jabłonica Polska
Leśnik Baligród
3:1
LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa
5:3
Iskra Iskrzynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisłok Sieniawa
Cisy Jabłonica Polska
4:0
Victoria Pakoszówka
Sanbud Długie
2:1
Lotniarz Bezmiechowa
Iskra Iskrzynia
7:1
Leśnik Baligród
Płomień Zmiennica
1:4
Ekoball Sanok
Orzeł Bażanówka
0:0
Sanovia Lesko
LKS Izdebki
2:2
Bukowianka Bukowsko
Wisłok Krościenko Wyżne
1:4
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
LKS Haczów
2:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzynia
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
4:1
LKS Izdebki
Lotniarz Bezmiechowa
3:1
Płomień Zmiennica
Victoria Pakoszówka
4:2
Wisłok Krościenko Wyżne
Sanovia Lesko
3:0
LKS Haczów
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:2
Sanbud Długie
Leśnik Baligród
3:0
Bukowianka Bukowsko
Wisłok Sieniawa
1:0
Cisy Jabłonica Polska
Ekoball Sanok
5:0
Orzeł Bażanówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Leśnik Baligród
Cisy Jabłonica Polska
0:5
Iskra Iskrzynia
Wisłok Krościenko Wyżne
1:3
Wisłok Sieniawa
Sanbud Długie
1:2
Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica
2:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Orzeł Bażanówka
3:3
Lotniarz Bezmiechowa
LKS Haczów
1:3
Ekoball Sanok
LKS Izdebki
1:3
Sanovia Lesko
Bukowianka Bukowsko
1:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cisy Jabłonica Polska
Iskra Iskrzynia
4:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Lotniarz Bezmiechowa
3:2
LKS Haczów
Victoria Pakoszówka
4:0
Płomień Zmiennica
Sanovia Lesko
3:0
Bukowianka Bukowsko
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:5
Orzeł Bażanówka
Wisłok Sieniawa
0:3
Sanbud Długie
Ekoball Sanok
8:0
LKS Izdebki
Leśnik Baligród
1:3
Błękitni Jasienica Rosielna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Krościenko Wyżne
Pauza
Sanbud Długie
1:0
Iskra Iskrzynia
Bukowianka Bukowsko
0:1
Ekoball Sanok
LKS Haczów
2:2
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Błękitni Jasienica Rosielna
1:3
Sanovia Lesko
Cisy Jabłonica Polska
7:1
Leśnik Baligród
Płomień Zmiennica
4:2
Wisłok Sieniawa
Orzeł Bażanówka
3:1
Victoria Pakoszówka
LKS Izdebki
0:1
Lotniarz Bezmiechowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanbud Długie
Pauza
Bukowianka Bukowsko
1:0
Lotniarz Bezmiechowa
Błękitni Jasienica Rosielna
0:3
Ekoball Sanok
Płomień Zmiennica
2:0
Iskra Iskrzynia
Leśnik Baligród
0:3*
Sanovia Lesko
Orzeł Bażanówka
3:2
Wisłok Sieniawa
LKS Izdebki
3:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Krościenko Wyżne
2:1
Cisy Jabłonica Polska
LKS Haczów
2:0
Victoria Pakoszówka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Zmiennica
Cisy Jabłonica Polska
4:1
Sanbud Długie
Iskra Iskrzynia
0:1
Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa
4:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:1
Bukowianka Bukowsko
Leśnik Baligród
0:3*
Wisłok Krościenko Wyżne
Wisłok Sieniawa
2:0
LKS Haczów
Ekoball Sanok
3:2
Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka
2:2
LKS Izdebki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bażanówka
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
2:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bukowianka Bukowsko
1:3
Victoria Pakoszówka
Płomień Zmiennica
1:0
Cisy Jabłonica Polska
LKS Izdebki
1:3
Wisłok Sieniawa
Sanbud Długie
2:0
Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Haczów
0:3
Iskra Iskrzynia
Sanovia Lesko
1:1
Lotniarz Bezmiechowa
Leśnik Baligród
0:3*
Ekoball Sanok
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Haczów
Cisy Jabłonica Polska
1:0
Orzeł Bażanówka
Victoria Pakoszówka
2:2
Błękitni Jasienica Rosielna
Iskra Iskrzynia
1:2
LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa
1:1
Bukowianka Bukowsko
Sanbud Długie
3:0*
Leśnik Baligród
Lotniarz Bezmiechowa
2:1
Ekoball Sanok
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:5
Sanovia Lesko
Wisłok Krościenko Wyżne
0:4
Płomień Zmiennica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Izdebki
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
0:2
Wisłok Sieniawa
Płomień Zmiennica
2:1
Sanbud Długie
Bukowianka Bukowsko
1:3
Iskra Iskrzynia
LKS Haczów
0:1
Cisy Jabłonica Polska
Sanovia Lesko
3:1
Victoria Pakoszówka
Leśnik Baligród
0:3*
Lotniarz Bezmiechowa
Ekoball Sanok
1:1
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Krościenko Wyżne
2:1
Orzeł Bażanówka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Bukowianka Bukowsko
Iskra Iskrzynia
4:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Cisy Jabłonica Polska
2:0
LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa
3:5
Sanovia Lesko
Sanbud Długie
0:1
Orzeł Bażanówka
Victoria Pakoszówka
1:2
Ekoball Sanok
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
2:4
Lotniarz Bezmiechowa
Płomień Zmiennica
3:0*
Leśnik Baligród
Wisłok Krościenko Wyżne
1:4
LKS Haczów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Jasienica Rosielna
Pauza
Ekoball Sanok
0:1
Wisłok Sieniawa
Bukowianka Bukowsko
2:1
Cisy Jabłonica Polska
LKS Izdebki
8:0
Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Haczów
1:2
Sanbud Długie
Lotniarz Bezmiechowa
3:1
Victoria Pakoszówka
Sanovia Lesko
1:1
Iskra Iskrzynia
Leśnik Baligród
0:3*
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Orzeł Bażanówka
1:5
Płomień Zmiennica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sanovia Lesko
Cisy Jabłonica Polska
3:1
Błękitni Jasienica Rosielna
Victoria Pakoszówka
1:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Iskra Iskrzynia
1:2
Ekoball Sanok
Płomień Zmiennica
2:1
LKS Haczów
Wisłok Sieniawa
2:1
Lotniarz Bezmiechowa
Sanbud Długie
2:1
LKS Izdebki
Orzeł Bażanówka
3:0*
Leśnik Baligród
Wisłok Krościenko Wyżne
1:2
Bukowianka Bukowsko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekoball Sanok
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
0:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Bukowianka Bukowsko
2:3
Sanbud Długie
LKS Izdebki
2:3
Płomień Zmiennica
LKS Haczów
5:0
Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa
3:5
Iskra Iskrzynia
Sanovia Lesko
1:2
Cisy Jabłonica Polska
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:3
Wisłok Sieniawa
Leśnik Baligród
0:3*
Victoria Pakoszówka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lotniarz Bezmiechowa
Cisy Jabłonica Polska
0:1
Ekoball Sanok
Iskra Iskrzynia
4:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Płomień Zmiennica
5:1
Bukowianka Bukowsko
Wisłok Sieniawa
4:0
Victoria Pakoszówka
Sanbud Długie
5:0
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Haczów
3:0*
Leśnik Baligród
Orzeł Bażanówka
6:1
LKS Izdebki
Wisłok Krościenko Wyżne
2:1
Sanovia Lesko
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
2:2
Płomień Zmiennica
Victoria Pakoszówka
1:4
Iskra Iskrzynia
Bukowianka Bukowsko
3:1
Orzeł Bażanówka
LKS Izdebki
2:2
LKS Haczów
Lotniarz Bezmiechowa
0:5
Cisy Jabłonica Polska
Sanovia Lesko
1:4
Sanbud Długie
Leśnik Baligród
0:3*
Wisłok Sieniawa
Ekoball Sanok
7:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Pakoszówka
Iskra Iskrzynia
2:2
Wisłok Sieniawa
Płomień Zmiennica
1:0
Sanovia Lesko
Sanbud Długie
1:1
Ekoball Sanok
LKS Haczów
3:1
Bukowianka Bukowsko
Cisy Jabłonica Polska
6:0
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Orzeł Bażanówka
4:0
Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Izdebki
3:0*
Leśnik Baligród
Wisłok Krościenko Wyżne
3:1
Lotniarz Bezmiechowa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Sieniawa
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
1:1
LKS Haczów
Victoria Pakoszówka
0:2
Cisy Jabłonica Polska
Bukowianka Bukowsko
4:3
LKS Izdebki
Lotniarz Bezmiechowa
4:0
Sanbud Długie
Sanovia Lesko
2:5
Orzeł Bażanówka
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
1:5
Wisłok Krościenko Wyżne
Leśnik Baligród
0:3*
Iskra Iskrzynia
Ekoball Sanok
2:2
Płomień Zmiennica
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Iskra Iskrzynia
Cisy Jabłonica Polska
3:1
Wisłok Sieniawa
Płomień Zmiennica
1:1
Lotniarz Bezmiechowa
LKS Izdebki
1:0
Błękitni Jasienica Rosielna
Sanbud Długie
4:3
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Bukowianka Bukowsko
3:0*
Leśnik Baligród
LKS Haczów
4:2
Sanovia Lesko
Orzeł Bażanówka
1:5
Ekoball Sanok
Wisłok Krościenko Wyżne
1:0
Victoria Pakoszówka
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Baligród
Pauza
Błękitni Jasienica Rosielna
4:0
Bukowianka Bukowsko
Iskra Iskrzynia
2:0
Cisy Jabłonica Polska
Lotniarz Bezmiechowa
7:3
Orzeł Bażanówka
Victoria Pakoszówka
2:1
Sanbud Długie
Sanovia Lesko
6:2
LKS Izdebki
Wisłok Sieniawa
2:0
Wisłok Krościenko Wyżne
Ekoball Sanok
1:0
LKS Haczów
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
0:6
Płomień Zmiennica
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Jabłonica Polska
Pauza
Bukowianka Bukowsko
5:1
Sanovia Lesko
Płomień Zmiennica
1:2
Victoria Pakoszówka
LKS Izdebki
1:4
Ekoball Sanok
Sanbud Długie
2:0
Wisłok Sieniawa
LKS Haczów
1:1
Lotniarz Bezmiechowa
Błękitni Jasienica Rosielna
3:0*
Leśnik Baligród
Orzeł Bażanówka
2:5
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
Wisłok Krościenko Wyżne
1:3
Iskra Iskrzynia
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisłok Krościenko Wyżne
Ekoball Sanok
0:1
Bukowianka Bukowsko
Iskra Iskrzynia
2:1
Sanbud Długie
Lotniarz Bezmiechowa
0:2
LKS Izdebki
Victoria Pakoszówka
1:1
Orzeł Bażanówka
Sanovia Lesko
1:4
Błękitni Jasienica Rosielna
Brzozovia ALTA MOSiR Brzozów
4:2
LKS Haczów
Leśnik Baligród
0:3*
Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Sieniawa
0:4
Płomień Zmiennica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości